Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kurçenli

Kamera çok başarılı. Sony lens kullanılmış. Sadece macro kamera 2megapiksel önceki telefonum red mı note 8 pro macro kamerada daha başarılı idi. Çok önemli değil. Ama ana kameralar çok başarılı

Bende de redmi note 8 pro var poco x3 e gecmeyi dusunuyorum kamera konusunda 8 pro ile cok fark var mı? Misal 8pro da bi obje cekerken tam net keskin goruntu alamiyorum milimetrik titrese bile goruntu bozuluyor video konusunda da net degil poco da boyle mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • razielepic R kullanıcısına yanıt

İçindeki kilif ile ağirliği 244 gram. Tank kılıf ile nasıl olur düşünemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sugar23

İçindeki kilif ile ağirliği 244 gram. Tank kılıf ile nasıl olur düşünemiyorum

350 gr olur herhalde 😁😁 Eskiden 5 inc telefonlar bile bize buyuk gelirken nasil bu boyutlara alistik anlamadim

• Sipariş verdim karbon görünümlü yerine ellerinde olmadığından deri görünümlü olan gelmiş. Gayet güzel kalın değil çok güzel hissiyatı görüntüsü var. Ekranın yanlardan kavrıyor ve kamerayı tam koruyor. Tavsiyemdir.
  • Kilif alanlar telefona takili sekilde fotosunu koysa da bizde gorsek.

• Jakuboo kullanıcısına yanıt
    İkisinide kullandım ana kamera çok benzer ama poconun geniş açı falan bariz daha güzel
    Poconun ekranın akıcılığı en can alıcı noktası 120hze geçerken anlamıyorsunuz pek ama alışıp 120 den 60a düşünce gözünüze öyle bir takılıyor ki bu ney ya dedirtiyor adama. Pil tüketimide az farkla poco avantajlı, poco 2 katı hızlı şarj oluyor oda çok güzel, çift hoparlör olmasına rağmen sesin seviyesi aynı ama kalitesi pocoda daha iyi.
  • Buradan kısıtlama yok seçiyorum ama bir süre sonra pil tasarrufu(önerilir) e alıyor bunu nasıl cözebiliriz?

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

2 cihaza da sahip oldum. Poco her anlamda üstün bir cihaz. Hele ki arka kamerada poco önde.
    Fiyatta çok fark olmazsa olabilir ama fark olacaksa bence çokta gerekli değil..
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt

Şef cevapladığın için öncelikle çok sağol cihazı 4.5 G ye aldığım zaman zaten arama hiç gelmiyor ama ağ türünü senin gösterdiğin şekilde ayarlamıştım Manuel 4.5g yi açmadığım için otomatik olarak kendi ayarlıyor ve arama geldiğinde H+ a düşüp arama geliyor ama ben Manuel 4.5 G ye aldığım zaman bu tercih edilen ağ ayarları kısmında ses hizmeti bölümünde:yalnızca acil aramalar yazıyordu sinyal de sorun vardı ama sadece o cihazda arama alamıyodum sim kartı huawei telefonuma taktığım zaman hiçbir sorun yaşamıyorum. Volteyi uğraştım açamamıştım direk trendyola gönderdim onlarda garantiye göndermiş cihazda hiçbir sorun yok denildi iade Red yedi 10 gündür gönderecekler bekliyorum geldiğinde volteyi açıp deniyecem olmazsa tüketici h. h. Tine başvurucam mecburen onlar da nasıl sorun olmadı anlamıyorum. Rotu da düşündüm ama garantili cihaz 1 ay olmadı alalı zaten.

• Konunun ana sayfasındaki ekranı 120hz yapma ayarını yapınca uygulamaların pil tasarrufu değerleri de sıfırlanıyor. Whatsappta kısıtlama yok secmistim mesela ama tekrar miui pil tasarrufu moduna almiş bende diyorum niye ayarlarım gittiXiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] 

• Arkadaşlar aldığımdan beri aynı sorunu yaşıyorum Google da herhangi bir sayfaya girmek istediğimde telefon donuyor arayüz gidiyor 2-3 dk gelmiyor.. reset attım yine aynı..
  • @dimsum hiç öyle sorun yaşamadım telefonu sıfırlamayı deneyebilirsin. Chrome verilerini temizleyip deneyebilirsin. Şuan aklıma gelen bunlar.

• Arkadaşlar telefon yurtiçi garantili yaklaşık 2 hafta önce aldım geldiğinde 12.0.1 vardı üzerinde maşallah sorun yok telimde en ufak 😀 12.0.3 var şuan güncelleme mi istediği geçmeye korkuyorum daha önce kullanip memnun kalan varmı
  • Miui 12.0.6'lı bir güncelleme beklerken 12.0.4'lü bir güncelleme geldi bana. Yenilikleri görün kısmında "Android güvenlik patch'i kasım 2020'de güncellendi." yazıyor.

MIUI V12.0.4.0.QJGTRXM Kararlı 333M Şimdi indiriyorum. Böylece 12.0.3'ten 12.0.4'e güncelleyeceğim.

Edit: Telefon Türkiye'den resmi kanallarla alınmışsa anladığım kadarıyla bundan sonraki güncellemelerde "QJGTRXM" uzantısıyla almaya devam edeceğiz. Burada yer alan "TR" Türkiye'yi temsil ediyor. Bizde diğer ülkelere göre güncelleme numarası biraz daha geriden geliyor belli ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razielepic -- 17 Aralık 2020; 13:19:51 >
  • enspak E kullanıcısına yanıt

Güncelleme yapabilirsin , hatta şuan yeni 12.0.4 güncellemesi geldi yapicam iner inmez

• sawash35 kullanıcısına yanıt
    Şarj ve stabillik açısından fark varmiydi 12.0.3 te 12.0.1 e göre
  • Android autoyu kullanabilen var mi?

Orjinal kablosu dahil birkac farkli kablo ile denedim, malesef calsitiramadim.

Iphone da sorunsuz baglaniyor.

• Adamlar 12.0.6'yı almış biz 12.0.4'ü aldık. Sony de böyleydi. Tüm Avrupaya güncelleştiemeyi verip en sona Türkiye'yi bırakıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.0.6 yı kendim yükledim. Bir sıkıntı yok şu an.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.