Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence şunu bir izle sonra yorumu gözden geçir :)

• razielepic R kullanıcısına yanıt

Masallah hocam :) heycanla okudum bende yokmus gibi :D

• Ana sayfadaki ekranı 120hz yapma yazisina baktim sadece bu şekilde mi yapabiliyoruz? Ayarlardan direk 60-120 arası geçiş olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Ana sayfadaki ekranı 120hz yapma yazisina baktim sadece bu şekilde mi yapabiliyoruz? Ayarlardan direk 60-120 arası geçiş olmuyor mu?

60 ve 120 Hz seçimi var ama 120 seçtiğinde cihaz batarya tasarrufu için 120hz sabit tutmuyor , örneğin hareketsiz sahnelerde yada görüntülerde 60 Hz geçiyor ihtiyaç halinde 120 Hz alıyor ama sağlıklı çalışıyormu tartışılır. Oyuzden sabit 120 Hz yapmak için pil ve performans uygulamasının verilerini temizliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: excellentwarrior

Siparişi iptal mi etsem hocam. İncedir diye aldım. Karbon değilde diğer deri olan daha mı incedir hocam?

Deri desenli olanda aynıdır. Bende ince olmasını istiyordum ama maalesef değil.

Bu yazıyı yazman kaç dakika sürdü Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] 

• quote:

Orijinalden alıntı: sawash35

60 ve 120 Hz seçimi var ama 120 seçtiğinde cihaz batarya tasarrufu için 120hz sabit tutmuyor , örneğin hareketsiz sahnelerde yada görüntülerde 60 Hz geçiyor ihtiyaç halinde 120 Hz alıyor ama sağlıklı çalışıyormu tartışılır. Oyuzden sabit 120 Hz yapmak için pil ve performans uygulamasının verilerini temizliyorsun.

Alıntıları Göster

Teşekkürler Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] 

Hayatımda okuduğum en uzun şey ama övdünüz mü gömdünüz mü anlamadimXiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] 

• raskolnikov77 kullanıcısına yanıt

2-3 paragraf yazar sonra da pil kullanım günlükleri eklerim demiştim ama planladığım gibi olmadı :D

• manyaksx kullanıcısına yanıt

Dakika veya saat değil de günler sürdü diyelim :D Zamanla notlar aldım hep en sonda da derlemeyi yapıp gönderdim :)

• Xiaomi'den sponsorluk almış gibi yazmaktansa yeri geldiğinde gömmek yeri geldiğinde de övmek en güzeli olur diye düşündüm :D Telefonu almadan önce ne öğrenmek istiyorsam onlara odaklanmaya çalıştım ki almayı düşünenler için farklı bir değerlendirme olsun :)

• Seri şarj ediliyor yaziyor bu şekilde mi olmasi gerekiyor?

• Kılıfta almasak mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Seri şarj ediliyor yaziyor bu şekilde mi olmasi gerekiyor?

Bende Mi turbo şarj yazıyor. Belki yüklü Rom'a göre yazı değişiyordur. Bende Eu rom yüklü.

• Animasyonları kapattığım için görememişim bende de mi turbo sarj animasyonu çikiyor

• Ekran kapalı iken şarja takarsanız çıkıyor yoksa göremezsiniz turbo şarj görselini
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Bu dediginizi kullanarak bir gün görebiliyoruz zaten fazlası yok
  • Yavuz1071 Y kullanıcısına yanıt
    Şebeke konumu arama geldiğinde nasıl oluyor..arama 4.5g demi geliyor (volte açık mı) yoksa 3g(H) mi düşüyor?
    *#*#4636#*#* yapıp simin takıldığı slotun ayarını resimdeki gibi yapar mısın ?
    Birde 4.5g çekimin nasıl üst şebekeden (pilin yanındaki şebeke simgesi) kontrol edermisin 3 5 dk inişli çıkışlımı? Arama geldiğinde de gözlemle şebekede değişme oluyor mu ?
    Arada yapıyorsa bu hatayı şebeke çekimine yoruyorum,bandlar zayıfsa çok fazla değişim gösteriyor olabilir ve şebeke geçişinde de okuyamıyordur?
    Aklıma gelenler bunlar başka sim ve başka oparatörde de durum aynı mı acaba ?
    Cihazın garantili ,garantili olmasa mi flasla temiz rom at derdim ama garantin bozulabilir..gerçi açıp tekrar kapatanlar var ama bu biraz teknik konuya giriyor. Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

• Kılıfla telefonu çok kabalaştırmaya gerek yok bence ekran koruyucu iyi olması yeterli..telefon zaten ağır ve büyük iyice ağırlaştırmaya ve büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum.
  • enspak E kullanıcısına yanıt

Cihaz testlere göre çok sağlam. Ama eskiden TV ve müzik setlerine konulan dantel gibi kılıfda telefonun olmazsa olmazı sanki :)

Cihazın kendi kılıfını kullanıyorum ama kameraların olduğu yerin etrafı çok toz tutuyor, o yüzden kamera korumalı en hafif kılıfı alma niyetindeyim.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.