Şimdi Ara

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.264
Cevap
61
Favori
163.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tyro06

valla ben arkadaşın pro' sunu kullanmıştım. ben de almak istiyorum bu aralar. n11 den bi kupon düşürürsem alırım. çünkü yaza daha artar dolar böyle giderse

Alıntıları Göster
    şu sıralar gittigidiyorda 3899 a inmiş bilginiz olsun.
  • Geldi bugün scooter. Mükemmel valla gayet hızlı sürüşüde konforlu ama çukurlara girerken dikkat etmek lazım insan korkuyor patlar diye . Bana yeni versiyondan gelmiş şansıma. Şu yandaki reflektörler sarı. Başka ne fark var diğer eski versiyonlarla bilmiyorum.v 2019 yılı sonu üretim bilgiside.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toksikoman

şu sıralar gittigidiyorda 3899 a inmiş bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    şimdi baktım göremedim
  • Hocam eski versiyon olanla (yanlarda kırmızı reflektörler) yeni versiyon (yanlarda sarı reflektörler) arasındaki fark eski modelde arka stop lambasının çamurluktan kablo girişi sıkıntılıydı hatta yabancı forumlarda kablosu hasar alan arkadaşlarda var. Yeni versiyonda kablo girişi biraz daha farklı. Ben tek farkını böyle buldum ama daha fark vardır eski versiyonla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Yeni alanlara hayırlı olsun. almayı düşünen arkadaşlar için ıse kendı yorumum şöyle olur : Fiyat-performans acısından güzel. Ben 4.049 tl ye Orka firmasından Trendyol aracılıgı ıle satın aldım. Daha once bulundugum yerden dolayı satın almayıp hep kiralıyordum. Gecen kasım ayında baya arastırdım ve sonunda Boosted Rev Scooter almaya karar vermiştimki hem motorsiklet, hem araba varken birde 1.600 usd verip scooter alınmaz. Bu sebepten dolayı m365 Pro aldım. Pro versyonlarında camurluk sorunu cozuldu bu yok densede uzun sureli kullanan kullanıcılar ıle yazıstıgımda sikayetleri var. engebelı bır yerden gecerken ses yapıyor veya catlama yapıp kırılıyor veya arka stop kablosunu lastık zamanla erıtıyor. benım ıcın tek eksık buydu. 3D yazıcım oldugundan kendıme gore eksıklerımı tamamladım. Isteyen olur ıse baskı modellerını ve lınklerı paylasabılırım. daha cok yazmak ısterdım fakat basınızı sısırmek ıstemem. oyuncaklarımız hayırlı olsun dıyorum. sevgıler.

• falcon_X1 kullanıcısına yanıt
    Ben onu normal m365 den m365 pro ya geçince düzettiler diye biliyordum. Eski model m365 pro ile yeni model m365 pro diye değil ama yanlış biliyor da olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aşağıda yabancı bir kişi m365 pro ile m365 karşılaştırma yapmış. Video'da m365 pro versiyonun kablo kısmının hasar almış olduğunu gösteriyor.

Aliexpress'te güzel aksessuarlar var. Örnek olarak arka çamurluk için destek gibi yada plastik pil kapağına çelik parça takan arkadaşlar var

Video link:https://www.youtube.com/watch?v=lj2dhAvDQKM&feature=youtu.be
    4.07'de

• asak45 A kullanıcısına yanıt
    Hocam size zahmet olmazsa tasarladığınız parçalarının 3D yazıcı dosyalarını atabilir misin?

• Dualtron varken bu alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mantarın Başı

Dualtron varken bu alınmaz
    Dostum çok güzel söyledin tebrikler. 👏👏👏 Kaç para dualtron?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mantarın Başı

Dualtron varken bu alınmaz
    70.000'e iyi bir araba alırız dostum.
  • Bende öğleden önce pro modelinden sipariş verdim, ölmeden önce binelim bakalım.

• Bende amazondan aldım şunları. 3d yazıcım yok malesef. Birde kask ve çantaya takmalı sarı reflektörlü bant ve led lambalardan aldım düzenli kullancağım için
    XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter

Evet videoda izledim yanlış biliyormuşum. Alt tarafa metal takmak istemedim ağırlık artışı olacağı için ama şu waterproofing yapan streçlerden uygulamayı düşünüyorum. Birde alır almaz arka taraftaki kilit mekanizmasında bulunan plastiği çift taraflı bantla sabitledim. Herkes düşüyor diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratito -- 3 Nisan 2020; 15:52:26 >

• Katlama yerin ordaki silikon dusuyor. İlk kullanimdan once ben bantladim. Onun disinda sizin sip ettiklerinizde benim bastiklarimla hrmen hemen ayni. Hayirli olsun. Borde lastikler icin sivi aldim ama disari cikmadigim icin uygulamadim. Lastik havasini bosaltip yarim sise herbir lastige dokuyorsunuz. Sonra 45-50 psi hava ile dolum yapiyorsunuz. İyicene lastikleri cevirmek gerekiyormi ic yuzeye yapissin. Patladigi anda direk dolgu yapiyor. Urunu motorumda vr arabamda da kullaniyorum. Gayet memnunum. Turkiyede delta bisiklette uyguna buldum aldim. Uygulamasini youtuba eklicektim fakat daha cekmek kismet olmadi. Ayrica motorda kullandigim kayislardan bir tanesini kestim katladiktan sonra onlem amacli onu takiyorum. Boylece esneme yapmadan guvenli sekilde elde tasiyorum. Kilit olayi ise arka lastikten bisikletimin kilidi ile gayet basarili is goruyor. Tek sikinti bunlarla ucamamak. Bu yuzden bu ikinci scooterim.

Linki :https://www.deltabisiklet.com/Slime-Tube-Sealant-Bisiklet-Lastik-Dolgusu-16-Oz,PR-4559.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asak45 -- 3 Nisan 2020; 17:32:20 >

• Hocam Scooter için çelik pil kapağı kendileri 241 gram olarak yazmışlar. Fazla ağır bir parça değil ayrıca aşağıda alacağım ürünleri'de koyarım. (Keşke bu tip ürünleri Ülkemizde satan satıcılar olsa)

• falcon_X1 kullanıcısına yanıt
    Rica etsem linkleri paylasabilirmisin ?

• Arkadaşlar bunu nerede kullanıyorsunuz ozellikle İstanbul'da olanlara soruyorum

Ulaşım amaçlı kullanabiliyor musunuz çünkü yola çıkmak tehlikeli olur sanki e kaldırımda da rahat gidilmez ne yola ne kaldırıma gelir

Bu kadar kişi de sırf sahilde gezmek için almıyordur herhalde

Martı kullandım birkaç kere çok hoşuma gitti bunlardan almayı düşündüm de sanırım motosiklet daha mantıklı (benim için)

Ama bunların ayri bi havası güzelliği var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.