Şimdi Ara

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.264
Cevap
61
Favori
163.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz hafta cuma günü çalışırken çalışmaya ara verip nette gezerken kendisi ile karşılaşıp biraz araştırma yağıp bol bol video izledikten sonra neden olmasın binerim üstüne basarım gaza basarım gaza biraz gezerim dediğim alet.O gün işd3n erken çıkıp soluğu doğubankta aldım ve bir kaç saat içinde aklımda olmadan aldığım alet bu kadar mı insanı eğlendirir işden erken çıkıp eve gidip gezmek için can atıyorum hayır hiç aklıma gelmezdi üstündeyken beni çocuklar gibi mutlu edeceği yada bana hazz vereceği 37 yaşındayım fakat üstünde gezerken bildiğin çocukluğumdakiler gibi bir hiss tüm bedenimi kaplıyor 😉😉😉😉 Bu yazdığım mutluluk ve binme isteğini arkadaşımada anlatmıştım tebessüm ederek beni dinledi hatta 1 , 2 kere yanımda scooter ı aldı bindi geçen gün Benim yanıma gelirken scooter ı aldı ve uzun sürüş yaptı daha yolun yarışı da yanıma gelmeden telefon açıp kankaa bu süper birşeymiş senin dediklerini uzun kullanınca anladım bundan banada alalım demişti..... arkadaşlar alın kullanın ÇOOOKK eğleneceksiniz.. BU ARADA WHATSAPP GRUBUMUZ VAR XIAOMI M365 PRO KULLANAN ARKADAŞLARI BEKLERİZ. https://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser TELEGRAM kullanmak istemeyen arkadaşlar varsa grupta birbirimize yardim edelim bilgilerimizi paylaşalım almak istediğimiz kullandığımız keşke diğerini alsam dediklerimizi paylaşalım... Geçtiğimiz hafta cuma günü çalışırken çalışmaya ara verip nette gezerken kendisi ile karşılaşıp biraz araştırma yağıp bol bol video izledikten sonra neden olmasın binerim üstüne basarım gaza basarım gaza biraz gezerim dediğim alet.O gün işd3n erken çıkıp soluğu doğubankta aldım ve bir kaç saat içinde aklımda olmadan aldığım alet bu kadar mı insanı eğlendirir işden erken çıkıp eve gidip gezmek için can atıyorum hayır hiç aklıma gelmezdi üstündeyken beni çocuklar gibi mutlu edeceği yada bana hazz vereceği 37 yaşındayım fakat üstünde gezerken bildiğin çocukluğumdakiler gibi bir hiss tüm bedenimi kaplıyor 😉😉😉😉 Bu yazdığım mutluluk ve binme isteğini arkadaşımada anlatmıştım tebessüm ederek beni dinledi hatta 1 , 2 kere yanımda scooter ı aldı bindi geçen gün Benim yanıma gelirken scooter ı aldı ve uzun sürüş yaptı daha yolun yarışı da yanıma gelmeden telefon açıp kankaa bu süper birşeymiş senin dediklerini uzun kullanınca anladım bundan banada alalım demişti..... arkadaşlar alın kullanın ÇOOOKK eğleneceksiniz.. BU ARADA WHATSAPP GRUBUMUZ VAR XIAOMI M365 PRO KULLANAN ARKADAŞLARI BEKLERİZ. https://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser TELEGRAM kullanmak istemeyen arkadaşlar varsa grupta birbirimize yardim edelim bilgilerimizi paylaşalım almak istediğimiz kullandığımız keşke diğerini alsam dediklerimizi paylaşalım...
    XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter
    XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter BU ARADA ÜSTÜNE BİNİP GİTMEK ÇOK KOLAY İLK DEFA AKDIĞIM GÜN BİNDİM VE 3 SAAT FİLAN GEZDİM BİSİKLETTEN DAHA KOLAY...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçtiğimiz hafta cuma günü çalışırken çalışmaya ara verip nette gezerken kendisi ile karşılaşıp biraz araştırma yağıp bol bol video izledikten sonra neden olmasın binerim üstüne basarım gaza basarım gaza biraz gezerim dediğim alet.O gün işd3n erken çıkıp soluğu doğubankta aldım ve bir kaç saat içinde aklımda olmadan aldığım alet bu kadar mı insanı eğlendirir işden erken çıkıp eve gidip gezmek için can atıyorum hayır hiç aklıma gelmezdi üstündeyken beni çocuklar gibi mutlu edeceği yada bana hazz vereceği 37 yaşındayım fakat üstünde gezerken bildiğin çocukluğumdakiler gibi bir hiss tüm bedenimi kaplıyor 😉😉😉😉 Bu yazdığım mutluluk ve binme isteğini arkadaşımada anlatmıştım tebessüm ederek beni dinledi hatta 1 , 2 kere yanımda scooter ı aldı bindi geçen gün Benim yanıma gelirken scooter ı aldı ve uzun sürüş yaptı daha yolun yarışı da yanıma gelmeden telefon açıp kankaa bu süper birşeymiş senin dediklerini uzun kullanınca anladım bundan banada alalım demişti..... arkadaşlar alın kullanın ÇOOOKK eğleneceksiniz.. BU ARADA WHATSAPP GRUBUMUZ VAR XIAOMI M365 PRO KULLANAN ARKADAŞLARI BEKLERİZ. https://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser TELEGRAM kullanmak istemeyen arkadaşlar varsa grupta birbirimize yardim edelim bilgilerimizi paylaşalım almak istediğimiz kullandığımız keşke diğerini alsam dediklerimizi paylaşalım... Geçtiğimiz hafta cuma günü çalışırken çalışmaya ara verip nette gezerken kendisi ile karşılaşıp biraz araştırma yağıp bol bol video izledikten sonra neden olmasın binerim üstüne basarım gaza basarım gaza biraz gezerim dediğim alet.O gün işd3n erken çıkıp soluğu doğubankta aldım ve bir kaç saat içinde aklımda olmadan aldığım alet bu kadar mı insanı eğlendirir işden erken çıkıp eve gidip gezmek için can atıyorum hayır hiç aklıma gelmezdi üstündeyken beni çocuklar gibi mutlu edeceği yada bana hazz vereceği 37 yaşındayım fakat üstünde gezerken bildiğin çocukluğumdakiler gibi bir hiss tüm bedenimi kaplıyor 😉😉😉😉 Bu yazdığım mutluluk ve binme isteğini arkadaşımada anlatmıştım tebessüm ederek beni dinledi hatta 1 , 2 kere yanımda scooter ı aldı bindi geçen gün Benim yanıma gelirken scooter ı aldı ve uzun sürüş yaptı daha yolun yarışı da yanıma gelmeden telefon açıp kankaa bu süper birşeymiş senin dediklerini uzun kullanınca anladım bundan banada alalım demişti..... arkadaşlar alın kullanın ÇOOOKK eğleneceksiniz.. BU ARADA WHATSAPP GRUBUMUZ VAR XIAOMI M365 PRO KULLANAN ARKADAŞLARI BEKLERİZ. https://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser TELEGRAM kullanmak istemeyen arkadaşlar varsa grupta birbirimize yardim edelim bilgilerimizi paylaşalım almak istediğimiz kullandığımız keşke diğerini alsam dediklerimizi paylaşalım...
    XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter BU ARADA ÜSTÜNE BİNİP GİTMEK ÇOK KOLAY İLK DEFA AKDIĞIM GÜN BİNDİM VE 3 SAAT FİLAN GEZDİM BİSİKLETTEN DAHA KOLAY...

• dtcagatay kullanıcısına yanıt
    İyi günler dtcagatay,

Öncelikle ürününüz için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. İyi günlerde keyifle kullanın. Bende bu ürünle ilgileniyorum. Fiyat araştırmasına girince en uygun yerin OR KA tarafından trendyolda satılan 4199 tl fiyatlı ürün scooter pro olduğunu gördüm. Bu satıcı hakkında araştırma yaptığımda hiç bir telefon numarasına rastlayamadım. Bir sorun olduğunda, garantiyle ilgili bir problem yaşandığında vede teknik servis gereksiniminde nereyle irtibata geçeceğiz bir fikriniz var mı?
    2 sene garantili olması gerek diye düşünüyorum. Ama kaldı ki bu yerin iletişim numarasını bile bulamıyorum. Sizde bu soruların cevabı varsa yanıtlayabilir misiniz? OR KA'nın iletişim numarası varsa onu da paylaşabilirseniz kendilerine de sormak isterim.
    Az bi para değil. Malum elektronik eşya. Sorun çıkarsa en azından karşımızda bir muhatap olursa daha iyi olur.

Yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akustika -- 6 Mart 2020; 14:14:57 >

• İstanbul'da yaşayan adama göre değil,
    İzmir gibi düz ayak şehirlerde yaşayanlar almalı
    illa ben alıcam diyorsanız fakat fiyatı pahalı buluyorsanız citygogo'nun ürünlerine bakılablir,
    https://www.citycocoturkiye.com/kategori/citycoco-mini-x250

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 6 Mart 2020; 10:37:12 >
  • 20 sene sonra bizde de satılmaya başlanır

• black friday'de almistim pro d&r'dan yanilmiyorsam 3600 lira vermistim. kis geliyor diye de bir kac hafta sonra sattim. dun de yine pro aldim 3970 liraya. yarin gelecek :)

pro olmasina ragmen marti'lar bundan daha guclu. hiz olarak zaten 15 km ile limitli marti fakat yokuslarda daha yuksek guc veriyor. ozellike marti zorlandiginda 2. kademeye cikarip motorun gucunu arttiriyor ya bu m365 pro o kadar cikamiyor.

mesela besiktas barbaros yokusunu marti ile rahat cikiyorum ama pro bence cikamaz. neyse gelsin deneyecegim. 186 cm, 97 kg yim bu arada.benim olculerimde olanlar kesinlikle pro almasi lazim. normal modelin gucu cok yetersiz.
  • akustika A kullanıcısına yanıt
    merhaba, evet orka teknolojinin numarası mevcut. eminönünde de ofisleri var güvenilir buldum şahsen.
    0533 196 61 37 no lu no dan kolay ulaşım sağladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41040413

black friday'de almistim pro d&r'dan yanilmiyorsam 3600 lira vermistim. kis geliyor diye de bir kac hafta sonra sattim. dun de yine pro aldim 3970 liraya. yarin gelecek :)

pro olmasina ragmen marti'lar bundan daha guclu. hiz olarak zaten 15 km ile limitli marti fakat yokuslarda daha yuksek guc veriyor. ozellike marti zorlandiginda 2. kademeye cikarip motorun gucunu arttiriyor ya bu m365 pro o kadar cikamiyor.

mesela besiktas barbaros yokusunu marti ile rahat cikiyorum ama pro bence cikamaz. neyse gelsin deneyecegim. 186 cm, 97 kg yim bu arada.benim olculerimde olanlar kesinlikle pro almasi lazim. normal modelin gucu cok yetersiz.
    m365 pro ile gezerken martı yanımızda kaplumbağa gibi kalıyor. hatta oğlumla adını martı avı koyduk peşlerinden gidip geçip geçip geri dönüyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcagatay

m365 pro ile gezerken martı yanımızda kaplumbağa gibi kalıyor. hatta oğlumla adını martı avı koyduk peşlerinden gidip geçip geçip geri dönüyoruz

Alıntıları Göster
    bahsettigim sey hiz degil esasinda. marti yokusu daha iyi cikiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41040413

bahsettigim sey hiz degil esasinda. marti yokusu daha iyi cikiyor.

Alıntıları Göster
    martıyı yokuşta hiç denemedim, pro da yokuşta çekiş kaybı oluyor ama başarısız değil kesinlikle. ilk fırsatta bi kıyas yapmaya çalışacağım. bir de pro için bir yazılım var , yurtdışı sitelerde cihaz 32km/h hıza çıkıyor yokuş çok daha iyi oluyor onunla ilgili bilgi sahibi olan var mı?
  • dtcagatay kullanıcısına yanıt
    Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Trenyoldan orka'ya yazdım. Sorumu yanıtlamadı. Bir iletişim numarası da olmayınca düzgün konuşan vurkaççı esnaf olduğunu düşünerekten kendilerinden vazgeçtim ve gittigidiyordaki idefixten satın aldım. Bugün kargo eve getirmiş. Merak ediyorum bakakım beni yokuşta çıkaracak mı? 105 kg da nasıl olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akustika -- 11 Mart 2020; 20:13:52 >
  • Bende önümüzdeki hafta alacağım. toplu taşımayı komple bırakıp bunu almak çok daha ucuza gelecek yaşadığım yerde. Bakalım nasıl olacak daha önce Lime filan kullandım ama Xiaomi hiç denemedim.
  • Bende n11'den howervay 350 watt scooter aldım. Akşamları mahallede turluyorum, çay ocağına gidiyorum güzel oldu bu scooter işi. Birde ninebot Oturağı alıp montajını yaptım. Oturarak sürmek daha keyifli oldu. Sele demiri içinde amortisör var setlerden geçince sarsılmıyor. Lastikleri de patlamayan dolma lastik biraz sert ama patlama riski yok en azından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akustika A kullanıcısına yanıt
    Dostum bu hafta gittigidiyorda 3.970 tl ye kadar indirime girdi pro versiyonu alan tanıdıklarımda var.Biraz araştır dediğim fiyata bulabilirsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

İstanbul'da yaşayan adama göre değil,
    İzmir gibi düz ayak şehirlerde yaşayanlar almalı
    illa ben alıcam diyorsanız fakat fiyatı pahalı buluyorsanız citygogo'nun ürünlerine bakılablir,
    https://www.citycocoturkiye.com/kategori/citycoco-mini-x250
    Dostum city coco başka birşe scooter başka birşey city coco da güzel fakat kulvarları farklı scooter ı yolda da kullanıyorsun kaldırımda da kullanıyorsun olmadı katlayıp vapura metroya biniyorsun akşamları seninle edinebile geliyor bunları o dediğinde yapamazsın..Bu arada İstanbulda yaşıyorum ve baya uzun mesafeler gidiyorum. ;))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fashionmann -- 13 Mart 2020; 0:43:16 >

• fashionmann kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. O fiyata teknomosh diye bir satıcı veriyordu. 3999'a aldım bende. Aldığım fiyatın 20 tl aşağısına dediğiniz gibi vardı. Ama idefix daha bilindik ve kurumsal hissettirdiği için oradan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akustika -- 13 Mart 2020; 12:9:55 >
  • fashionmann kullanıcısına yanıt
    Kazananlar kulubü +50₺ ve axess chip para ile birlikte 3855₺ ye pro yu alıp aranıza katıldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• soguknewale S kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz kullandiktan sonra tecrubelerinizi yazabilir misiniz. Ulkemiz asfaltinda nasil,malum cok yama var. Kullanmak yorucu olur mu. Ben de ise gidip gelmek icin dusunuyorum. 7km lik bi mesafe var

• Arkadaşlar selamlar, 5nci gün sonunda şimdi kurma fırsatı buldum. Dikkatimi çeken birşey var. Ev içinde üzerinde yavaş hızda ilerlerken arka diskten olduğunu düşündüğüm bir sürtme sesi geliyor. Acaba bu herkeste olan ve balataşar alışana kadar olan bir ses mi? Yoksa ürün hatalı mı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Hocam ben son bir haftadır akşamları martı kullanıyorum, boyum 1.90 ona rağmen dik durarak gidiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.