Şimdi Ara

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.264
Cevap
61
Favori
163.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d.nowitzki

Hocam yokuş performansı nasıldı? Çok dik yokuşlarda deneme şansın oldu mu?
    Açıkçası çok dik yokuşta (Otomobillerle 1. viteste çıkılacak yokuşlar) durma eğiliminde ancak normal sayılabilecek eğimlerde hız düşse de scooter çıkmaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

x7 derken sanırım Citymate x7 yi kastettin. Tomolconun öyle bir modeli yok. Bahsettiğin cihazın yurtdışındaki ismi Turboant x7 burdaki ismi Citymate

Xiaomi m365'in ( pro değil) yanında Citymate'in nasıl güçsüz kaldığını şu videoda görebilirsin. [dakika:3:29]

https://www.youtube.com/watch?v=UHBW1VHebnU&feature=youtu.be&t=209

Alıntıları Göster
    Evet, yazım hatası olmuş haklısın: Tomolco, X7, Citycoco diyecektim. Video için teşekkürler, bana Pro konusunda bir fikir verdi.Hızlanmada M365 daha iyi, ancak son hızda X7. Bu da doğal tabi arada 100W fark var...

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    191 boyum var 90 kiloyum. 15 kilo yüküm vardı hiç zorlanmadı bile scooter. Gayet max hıza çıkıyor.
  • Cevap için teşekkürler. Peki pil ömrünü tamamladığı zaman pilin değişimi olabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Evet yapılıyor.
  • Merhaba,
    Dün satin aldigim xiaomi pro scooter’im bugun teslim edildi, kurulum yaptim ama icinden cikan 5 vidanin 4unun yeri belli taktim ama 1 tanesine yer bulamadim, bu konuda yardimci olusaniz sevinirim.
    Pilin sarjı var bi miktar ama simdi sarja taksammi yoksa tam bitsin ozaman mi takmaliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah1982 -- 11 Nisan 2020; 14:37:5 >
  • Hayırlı olsun, kazasız sürüşler. 5.vida yeri maalesef yok onu yedek olarak koymuşlar.Bataryayı önce şarj edin.Sonra cebinize uygulamayı yükleyip scootera bağlanın. Sonrasında yollar sizin...
  • LUCI0 L kullanıcısına yanıt
    İlginize cok tesekkur ederim, simdi uygulamayi yukledim, baglantiyi yaptim, guncelleme var dedi ve guncelledim, simdi bluetooth baglanti hatasi veriyor ve baglanmiyor, bunun bir cozumu var mi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrah1982 kullanıcısına yanıt
    birde benzinlikte 60 psi hava basmak lazım deniyor. 60 ı birisi yazmış detaylı araştırmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 12 Nisan 2020; 14:18:12 >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    60psi bence yuksek olur ama deneyip gorecegiz, 60psi cok sert, madem bu kadar sert olacak neden dolma lastik degilde sisme koymus uretici sorusu aklima geliyor.

dolma lastik rahatsız eder. yolda bütün titreşim takır tukur şeklinde cihaza iletilir. havalı lastik bunu önlüyor

havası inik olabiliyor. cihazdan tam performans almak için lastik havaları önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 12 Nisan 2020; 15:55:46 >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Bencede suspansiyonu yumusatmak icin havali lastik kullanmis uretici, burdada en uygun hava ile kullanmak lazim, bunun kac oldugunu kullananlar iyi bilir, bende test ederek gorucem, aslinda 40psi dusunmustum ben yumusak olursa suspansiyonda yumusar ama bu durumda elektrik tuketimini arttirabilir

kısa bir araştırma ile xiaomi resmi açıklamasına göre lastik havaları bu şekilde olacak

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

İlginize cok tesekkur ederim, simdi uygulamayi yukledim, baglantiyi yaptim, guncelleme var dedi ve guncelledim, simdi bluetooth baglanti hatasi veriyor ve baglanmiyor, bunun bir cozumu var mi acaba
    Rica ederim.Bağlantı hatası bende de olabilmekte.Scooterı ya da uygulamayı kapatıp tekrar açınca düzelmekte. Lastikler 50 psi olmalı der kullanım klavuzu...

• Yani lastiklerin 60 psi a kadar hava alabildiğini öğrenmiş olduk.
    Şarj süresini uzatmak ve ne kadar hızlı gitmek istersek o kadar 60 psi ı geçmemek üzere hava basabiliriz. fakat bu durumda patlama riskiniz de artar.

• ben eskısınde de yenısınde de lastık uzerınde yazan 50psi seklınde sısırıyorum 80kg yım. bu arada patlamaz lastık deneyen bırı olarak hıc tavsıye etmem. makınenın her yerınden ses gelmeye baslıyor ve yolda baya sarsıyor. bır hafta sonunda eskı lastıklerı takmıstım. bu sebepten onermem ama tercıh sızın.
  • Ön lastiği şişirmek ölüm ya. Şişiriyorsun psi ayarlı sonra o aparatı çıkartırken baya hava kaçıyor

• Xiaominin onun içinde bir ürünü var, onu kullanıyorum çok memnunum.https://www.mi.com/tr/mi-portable-electric-air-compressor/
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.