Şimdi Ara

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
26
Favori
82.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarpcore

parlaklık ayarı var.

sinema modu normal mod falan yazan yer varya unuttum şimdi nerde olduğunu.

orada manuel mod yazıyor oraya girin kendinize göre parlaklık kontrast netlik falan ayarlayın.

Parlaklık ayarının etkisiz olduğu söyleniyor hem bu konuda geriye dönük mesajlarda hem de youtube da bazı videolarda. Henüz projeksiyon satın almadım. Parlaklık ayarını test edebilirmisiniz?

• fxmaster F kullanıcısına yanıt

ilk aldığımda baktım parlaklık artıyordu ama öyle deli gibi fark olmuyor tabi birde görüntüye bence zarar veriyor.sonuçta 500 ansilümen bir değer var.parlaklık ne kadar olabilir ki?

ben standart mod kullanıyorum bana yetiyor. gerçi kutuda duruyor başka projeksiyona geçiyorum kullanmıyorum.kullanan arkadaşlar varsa onlar yardımcı olur belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

Parlaklık ayarının etkisiz olduğu söyleniyor hem bu konuda geriye dönük mesajlarda hem de youtube da bazı videolarda. Henüz projeksiyon satın almadım. Parlaklık ayarını test edebilirmisiniz?

Alıntıları Göster

ışık gücü ayarı yok hocam.

görüntü modları var bunda ışık az çok farkediyor. Ama ayrıca ışık kaynağı gücünü kendiniz ayarlıyamıyorsunuz.

• Güncellemeden sonra ben de wifi de kopma sorunu yaşamaya başladım. Bu işin somut bir çözümü yok mu?

• selam herkese. maç izlemek ve ara sıra nadiren Nintendo Switch veya xbox ile oyun oynamak için Mijia projeksiyonu önerir misiniz? ağıırlıklı olarak tv ve maç izleyeceğim dediğim gibi.

Edit: Aldım çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spielberg -- 18 Ağustos 2021; 3:53:55 >
  • Xiaomi Mijia 2 Pro gören, kullanan var mı? LG HF60LS ile fokus sorunu yaşadıktan sonra bu modeli düşünmeye başladım. Işık gücü daha yüksek ve görüntüyü oluşturan çipi 0.33 yerine 0.47 boyutunda (bu xpr 240hz ile 1080p görüntüyle 4k60 oluşturan cihazlarla aynı boyutta).

px701-4k düşünüyordum ama 1000 saat civarı sorun yaşayan insanlar görüp biraz soğudum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: kornman887

Xiaomi Mijia 2 Pro gören, kullanan var mı? LG HF60LS ile fokus sorunu yaşadıktan sonra bu modeli düşünmeye başladım. Işık gücü daha yüksek ve görüntüyü oluşturan çipi 0.33 yerine 0.47 boyutunda (bu xpr 240hz ile 1080p görüntüyle 4k60 oluşturan cihazlarla aynı boyutta).

px701-4k düşünüyordum ama 1000 saat civarı sorun yaşayan insanlar görüp biraz soğudum açıkçası.

Yeni modelimi çıktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart gibi çıkmış ama üst model gibi düşünmek daha doğru olur, iki model de piyasada olacak muhtemelen, iki buçuk katı parlaklık ve daha büyük dlp çipi var, fiyatı da iki katı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kornman887

Mart gibi çıkmış ama üst model gibi düşünmek daha doğru olur, iki model de piyasada olacak muhtemelen, iki buçuk katı parlaklık ve daha büyük dlp çipi var, fiyatı da iki katı.

n11 de buldum araştırmak lazım. Konusu varmı acaba kullanıcı yorumu alsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 16 Ağustos 2021; 13:27:51 >

• Mijia pro 2 yurtdışı bir kaç yorumda eski model ile arasında ciddi bir fark olmadığı yönündeydi. Karşılaştırma videoları falanda görmedim. Kağıt üstünde fark var ama nasıl hiç fark olmaz anlamadım. Bekleyip görmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C39A73B0

Bu mesaj silindi.

Üründe batarya yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C39A73B0

Bu mesaj silindi.

Ben sabah 9 dan akşam 18 e kadar sürekli açık kullanıyorum

ısınıyot ama yanacak gibi değil. Zaten cihazda en sevdiğim şeylerden biri adaptörün harici olması. Projeksiyonun içinde olsa daha sokıntı.

sarıdan kadtınız ney hocam foto paylaşırsanız daha rahat anlarız

• Evet kablosu çok uzun süre kullanılmış beyaz şarj kablosu gibi sarımtırak renkte. Adaptör 2 saati geçtim 15-20 dk içinde alev gibi oluyor. Ama uzun kullanımda sorun yapmıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • wifi sorununu çözebilen varmı

• serif90 S kullanıcısına yanıt
    Sorun nedir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cihazı yeni alacak olanlara veya almayı düşünenlere 2 günlük kullanıcı deneyimim sonucunda şunu söyleyebilirim ki özellikle evinizde normal zamanlar için kullanabildiğiniz televizyonunuz varsa ayrıca büyük bir odaya sahipseniz ve akşamları sinema keyfi yapmayı seviyorsanız kesinlikle cihaz dan memnun kalırsınız, tatmin eder. evimde 55 inç 4k tv mde var ancak bu cihazın sunabildiği büyüklük ve görüntü kalitesi çok daha keyifli. büyük odam için 65 için samsung 65tu 8500 tv düşünüyordum en ucuz 8300 civarına alabiliyordum. şu an bu cihaz 3400 civarında çok daha büyük görüntü yü ve bence daha akıllı bir cihaz olarak verebiliyor.

*evde projeksiyon perdem yok kum beji renginde duvara yansıtıyorum görüntü gayet başarılı ve net. duvarınız müsaitse perdeye ihtiyaç duymassınız.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.