Şimdi Ara

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
900
Cevap
26
Favori
81.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2.4 e aldım sıkıntı yok gibi görünüyor.

@Bori Khan hocam cihazı açınca güncellemeyin mümkünse.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

wifi 5g de feci kopuyor.

2.4 e aldım sıkıntı yok gibi görünüyor.

@Bori Khan hocam cihazı açınca güncellemeyin mümkünse.

YouTube baktım bir güncelleme yapıyor ama android yüklüyor sanırım.extra güncelleme yaptırmayacam en azından 2.5 olsun yoksa hiç kullanamıyacagız valla işte zor duruyorum baya heyecan var akşam gs maçına kadar ayarlarsam süper olucak

Storde blue tv varmı onda tv yayınları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 28 Temmuz 2021; 10:16:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

YouTube baktım bir güncelleme yapıyor ama android yüklüyor sanırım.extra güncelleme yaptırmayacam en azından 2.5 olsun yoksa hiç kullanamıyacagız valla işte zor duruyorum baya heyecan var akşam gs maçına kadar ayarlarsam süper olucak

Storde blue tv varmı onda tv yayınları var.

Alıntıları Göster

bluTV var storeda hocam.

canlı yerel kanalları dediğiniz gibi üyeliksiz izletiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

bluTV var storeda hocam.

canlı yerel kanalları dediğiniz gibi üyeliksiz izletiyor.

Alıntıları Göster

Üyeliğimde var hiç denedinmi kanalları güzel gösteriyormu?

• quote:

Üyeliğimde var hiç denedinmi kanalları güzel gösteriyormu?

Alıntıları Göster

vallaha hocam

normalde kullandığım bir uygulama değil siz sordunuz diye bakıp indirip kurdum 2-3 dakka baktım. yayın oturana kadar kötü ama sonra toparlıyor. buda projeksiyiondan değil blutv den kaynaklanıyor.

• Paket geldi mesai saati bitsede gidip kursam

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon

• snoppy kullanıcısına yanıt

Aramıyorum, alıştım zaten.

• Görüntüde egrilik var nasıl düzeltebilirim?

• fine tune ile aşağı yukarı yap

• quote:

Görüntüde egrilik var nasıl düzeltebilirim?

hocam

cihazda 4 köşe düzeltme olmadığından ayarlamak zor oluyor biraz ama ayarlanıyor.

yansıtacağınız yerin tam karşısına konumlandırın cihazı.

ve yansıtıcağınız yere karar verince bir kere ince ayar yapın su trazisi (cep tellerindeki uygulama yeterli) birda uğraşmazsınız.

• josh-r J kullanıcısına yanıt

Uygulamadan hiç haberim yoktu çok tşk ederim akşam kurdum bi zaman sonra altta bir leke gözüme çarptı dedim mercekde sorun var ama sanırım duvarda leke var bugün duvarı sildirecem. Akşam tekrar deneyecem sen tripod ışık ayaklıgı kullanıyormusun varsa resmini atarmısın .öyle bir şeye ihtiyacım var.

• Bu cihazla tripod kullanmıyorum. Duvara sabitledim. Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon

Tripod kullanabilirsiniz. Yansitacaginiz duvar yada perdenin tam karşısına konumlandirarak. Tripod alacaksanız taşıma kapasitesine dikkat edin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BEn basit bir tripod ile kullanıyorum, yerde duruyor şimdilik zira karşı duvara koyarsam fazla büyük olacağından tavana asmam lazım o da işime gelmiyor, böyle idare ediyorum, zaten sürekli kullanmıyorum.

• josh-r J kullanıcısına yanıt

Evet acayip kopuyor internet

• Netflix gibi platformlar gayet güzel. Bulanıklık henüz gözüme çarpmadı. Fakat doğru düzgün bir internet tarayıcısı bulamadım. Filmleri bazı sitelerden izlemek istiyorum(örn. eski yapımlar x-men, star wars vs.) ama uyumlu bir tarayıcı ve site bulamadım. Sizin deneyimlediğiniz tarayıcı ve uyumlu site öneriniz varsa bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Battlefield Maşuku

Evet acayip kopuyor internet

2.4 ve sabit ip ye alınca baya toparladı bir deneyin hocam

• dadava D kullanıcısına yanıt

Hocam ben Microsoftun tarayıcısından giriyprum. On numara çalışıyor ama projeksiyonda uygulaması var mı bilmiyorum. Xbox series s var projeksiyona takılı. Oradan giriyorum. Pc gibi kullanıyorum doğrusu . Netflixe vs 50 lira vermeye gerek kalmıyor

• Evde tv bozuldu, 1024 çözünürlüklü eski model bir toshiba projeksiyon vardı, hdmi-vga dönüştürücü + fire tv stick ile iki aydır idare ediyorum, netflix, dsmart go, iptv vs ile.

forumda tv araştırırken bu ürünü gördüm, gündüz kullanımı için tavsiye eder misiniz, özellikle tv için?

evde herşeyi kırma potansiyeline sahip iki erkek çocuk var, o yüzden tvye 6-7 bin veresim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drbrownbear

Evde tv bozuldu, 1024 çözünürlüklü eski model bir toshiba projeksiyon vardı, hdmi-vga dönüştürücü + fire tv stick ile iki aydır idare ediyorum, netflix, dsmart go, iptv vs ile.

forumda tv araştırırken bu ürünü gördüm, gündüz kullanımı için tavsiye eder misiniz, özellikle tv için?

evde herşeyi kırma potansiyeline sahip iki erkek çocuk var, o yüzden tvye 6-7 bin veresim yok.

Tv parlaklıgında olmuyor ama idare eder

• Drbrownbear D kullanıcısına yanıt
    Ben gündüzleri kullanıyorum. Fikir vermesi açısından foto paylaşayım Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.