Şimdi Ara

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FTaze Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
26
Favori
81.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazonda fiyatı 6 bine düşünce gözümü kapatıp bir adet Xiaomi Mijia 2 Pro siparişi verdim. Geldiğinde kullanıp kendi başlığını da açıp yorumlarımı yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kornman887

Amazonda fiyatı 6 bine düşünce gözümü kapatıp bir adet Xiaomi Mijia 2 Pro siparişi verdim. Geldiğinde kullanıp kendi başlığını da açıp yorumlarımı yazarım.

Görüşlerini bekliyorum benimde aklımda seni baya rahatsız edicem:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VodafoneTV güncellendi. Ama internet bağlantısı yoktur hatası veriyor. Çözümü olan var mı ?

• serif90 S kullanıcısına yanıt

Bagli ag yok diyor surekli gelip gidiyor 2.4 hrz ag 5 hrz bi aga baglaninca cihaz kendine reset atiyor iphone kisisel erisim noktasindada sorun ayni son gelen guncellemeden sonra oldu cozemedim bir turlu orjinal rom atmak icin xda ya felan baktim ama yok bi yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif90 -- 19 Ağustos 2021; 20:50:7 >
  • Xiaomi M055MGN Mijia Projeksiyon Cihazı, 500 ANSI Lümen, Beyaz 1080p, 3.466,64 TL

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon
    Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyonamazon
    Xiaomi M055MGN Mijia Projeksiyon Cihazı, 500 ANSI Lümen, 1080p, Beyaz
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0823BTNYV/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_8B1PP8HZQ8SJ6QPD8NKR?_encoding=UTF8&psc=1
  • recooz R kullanıcısına yanıt

üstte arkadaş prosunu almış 6 bin tl gayet makul fiyat yazıldıgı gibi 1300 ansi lümense görüşlerini bekliyoruz ben paylaştıgını iade ettim bana karanlık geldi. tatmin etmedi.

• En azından 4K falan olsaydı alınırdı ama sırf 2,5 kat parlaklık için 2,5K daha fazla vermek mantıklı gelmedi. Birinci modelin bence karanlıkta parlaklığı gayet iyi. Baya iyi hatta. Sadece daha keskin olsa tadından yenmez.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1080 p için 6000 çok gibi geldi bana. yorumda da pek bir fark olmadığı belirttilmiş. Pro olmayan cihaz fiyat performans anlamında beni tatmin etti. Işık ve netlik gayet iyi gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

1080 p için 6000 çok gibi geldi bana. yorumda da pek bir fark olmadığı belirttilmiş. Pro olmayan cihaz fiyat performans anlamında beni tatmin etti. Işık ve netlik gayet iyi gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 19 Ağustos 2021; 22:14:44 >

• Parasal problem yoksa 4k projeksiyon alınabilir ancak, fiyat-performans cihazı aranıyorsa Xiaomi projeksiyon şu an için en ideal seçenek gibi...

• recooz R kullanıcısına yanıt
    Bugün ilk defa maç izledim gerçekten çok çok başarılı. Harcadığım en iyi 3500₺ sanırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Wifi problemi halen devam ediyor. 2,4 ghz de kullandığım halde. Yabancı forumları aradım onlarda bile net bir çözüm yok. Adamlar mis gibi çalışan cihazı bozdu resmen.

• cihazı fabr ika ayarlarına alıp denediniizmi? Ben cihazı yeni aldım güncelledim 2 gün boyunca kullandım her hangi bir internet problemi yaşamadım.

• quote:

Geldimi cihazınız?

• fightthepower kullanıcısına yanıt

farkli bir yontemle cozdum asus modem ve apple airport vardi airporttan bagliydi cihaz ve surekli kopuyodu guncellemeden sonra bende modemin kendi wifini aktiflestirip cok kisa bir isim verdim a1 gibi bagladim 2 gundur kopma vs yok mevcut ag adinizi kisa bir isimle degistirin yada farkli bir modemle deneyin baska bi cozum bulamadim suan icin fabrika ayari root abuk subuk program hepsi bos :)

• Geldi, bu akşam birkaç farklı deneme yaptım, biraz daha tecrübe edince başlığını açarım, ama şunu söyleyeyim ilk izlenimlerim oldukça olumlu. 150 inch akşam üstü üç cehpehli salonda iki cephe perdeler kapalı, bir cephe güneşlikli bile keyifle kullanılıyor.

sağ alta güneş vuruyor.

Saat 8 den sonra

• Hayırlı olsun. alttaki videoda çok etkileyici görüntüler var özellikle 6.50 den sonra. kumandasında netflix tuşu varmı? birde ayrı adaptörmü var yoksa direk fişmi var zira bir alt modelinde adaptör ayrıydı adaptör ısınıyordu bu avantaj. şuan sipariş veren amazon prime üyelerine bugün teslimat yazıyor. vallahi iyice aklımı çeliyor:) 6 bin çok iyi düştü diger satıcılarda 7 bin tl başlıyor.

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini ProjeksiyonVRL Tecnologiayoutube
    🛒 COMPRE SEU PROJETOR XIAOMI 2 PRO: https://bit.ly/3x5wHjf (Cupom BGKGUM) ▶ Confira nosso Ranking de projetores: https://bit.ly/RankingProjetores ✅ Entre em nosso GRUPO DE PROMOÇÕES no WhatsApp ou Telegram: https://linktr.ee/vrlofertas ▶ AVALIE ESTE VÍDEO E SE INSCREVA EM NOSSO CANAL! Seja membro: https://bit.ly/MembroVRL Instagram: https://www.instagram.com/vrltecnologiaoficial Facebook: https://www.facebook.com/VRLtecnologia PROPOSTAS DE PARCERIA/PATROCÍNIO: vrl.parceria@gmail.com
    https://www.youtube.com/watch?v=f7xbMFlrgaA&list=LL&index=1&t=9s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 21 Ağustos 2021; 11:18:33 >
  • Bu videoların çoğunu seyrettim. Slav ülkeleri, İspanyolca ve portekizce, bir iki tane de uzakdoğu ülkesi için hazırlanmış videolar var. Sorun şu, kaç inçe yansıttıklarını yazmamış çöğu, 1-2 tanesi yazmış onlar da 80 inch civarıydı. 80 inch ve altında ilk model de iş görür aslında. 120 civarı için daha uygun sanki bu cihaz. 120 den sonra kalite kaybı başlıyor. gece 120 ye getirince iyi bir görüntü aldım.

Evet extrenal power brick yok, kutunun içine koymuşlar güç kaynağını. Baya sessiz, fanlar büyük olduğundan hızlı dönmeleri gerekmiyor. Bundan önce kullandığım LG nin fanları yine çok gürültülü olmasa da sinir bozucu bir frekansta ses çıkarıyordu, 2 adet 80 mm fanından dolayı.

Netflix tuşu var ama netflix google play store da gözükmüyor. Dışardan yüklemişler sanki, arayüz çözünürlüğü düşük, ikonlar ve yazılar blurlu/bulanık gözüküyor ama görüntü 1080p gibi geldi. Çok üstüne düşmedim ayrı cihazdan kullandığım için medya player ı.

Ben lg hf60ls den sonra çok memnun kaldım. O cihazda kontrast yokmuş, siyahlar griymiş. LCD tv lere yakın kontrastı var gece. Kontrastı ve renkleri test etmek için daha önce LED de ve OLED de seyrettiğim 2 animasyon seyrettim, Projeksiyon için oldukça kabul edilebilir olduğunu söyleyebilirim.

şu 150 inch, görüntü kalitesinde azalma oluyor 120 yi geçince ama mesafe varsa ve büyük görüntü isteniyorsa seyredilir.

Şu da 120 inch. Bu görüntüden oldukça memnnunum.

• kornman887 K kullanıcısına yanıt

120 inch 3 metre en tekabül ediyorki bu bana yeterli araştırmalarımda sizinde yazdıgınız gibi güç kaynagı kutunun içinde olması umarım sıkıntı yaratmaz. zira alıp iade ettigim bir alt modelinde harici olan adaptör 30 dk kullanımda aşırı ısınıyordu. harici olması sıkıntıyı önlüyordu. gerçi adamlar mutlaka önlem almıştır. görüpte test etme şansım olsaydı çok iyi olurdu.

• quote:

Bu videoların çoğunu seyrettim. Slav ülkeleri, İspanyolca ve portekizce, bir iki tane de uzakdoğu ülkesi için hazırlanmış videolar var. Sorun şu, kaç inçe yansıttıklarını yazmamış çöğu, 1-2 tanesi yazmış onlar da 80 inch civarıydı. 80 inch ve altında ilk model de iş görür aslında. 120 civarı için daha uygun sanki bu cihaz. 120 den sonra kalite kaybı başlıyor. gece 120 ye getirince iyi bir görüntü aldım.

Evet extrenal power brick yok, kutunun içine koymuşlar güç kaynağını. Baya sessiz, fanlar büyük olduğundan hızlı dönmeleri gerekmiyor. Bundan önce kullandığım LG nin fanları yine çok gürültülü olmasa da sinir bozucu bir frekansta ses çıkarıyordu, 2 adet 80 mm fanından dolayı.

Netflix tuşu var ama netflix google play store da gözükmüyor. Dışardan yüklemişler sanki, arayüz çözünürlüğü düşük, ikonlar ve yazılar blurlu/bulanık gözüküyor ama görüntü 1080p gibi geldi. Çok üstüne düşmedim ayrı cihazdan kullandığım için medya player ı.

Ben lg hf60ls den sonra çok memnun kaldım. O cihazda kontrast yokmuş, siyahlar griymiş. LCD tv lere yakın kontrastı var gece. Kontrastı ve renkleri test etmek için daha önce LED de ve OLED de seyrettiğim 2 animasyon seyrettim, Projeksiyon için oldukça kabul edilebilir olduğunu söyleyebilirim.

şu 150 inch, görüntü kalitesinde azalma oluyor 120 yi geçince ama mesafe varsa ve büyük görüntü isteniyorsa seyredilir.

Şu da 120 inch. Bu görüntüden oldukça memnnunum.

Jayırlısı olsun hocam cihazınız.

keystone ayarları falan nasıl

4 köşe düzeltme varmı yoksa aynımı ilk modelle.

adaptörü niye içine koyarlar zaten soğutmak için uğraştığın cihaza. Aklım almıyor.

Uzun süreli kullanımlarda sıkıntı çıkarmaz umarım

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.