Şimdi Ara

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
26
Favori
82.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: josh-r

Ben gündüzleri kullanıyorum. Fikir vermesi açısından foto paylaşayım

Pek bilgim yok ama bu görüntü perdenin etkisi vardır

. ben duvara yansıttıgımdan gündüz bu görüntü zor. Bu perde kaça kaç ölçü, nerden aldınız link paylaşmanız mümkünmü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Pek bilgim yok ama bu görüntü perdenin etkisi vardır

. ben duvara yansıttıgımdan gündüz bu görüntü zor. Bu perde kaça kaç ölçü, nerden aldınız link paylaşmanız mümkünmü?

Alıntıları Göster

hocam perde

265*200 metre gama screen storlu perde

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon
    Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyonwww.boyutdijital.com
    Gamma Screens 265x200 Storlu Projeksiyon Perdesi
    https://www.boyutdijital.com/Gamma-Screens-265x200-Storlu-Projeksiyon-Perdesi,PR-1266243.html

aldığım yer burası ama kalmamış.

ben perdeyi ilk projeksiyonum olan xgimi h1 i aldığımda almıştım. benim duvarlar mavi olduğundan duvara yansıtma şansım yoktu.

perde alırken birkaç şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

ilki projeksiyonu nereye yansıtacağınıza iyi karar vericeksiniz. ona göre projeksiyonu konumlandırıp boyut ölçümü yapıp perdenin boyutuna karar vereceksiniz.

perde alırlkende yukarıdaki resimdedi A, C, E ölçülerine dikkat ediceksiniz. perdenin kasa kısımı perdeden bütük oluyor. ona göre ölçü belirlemeniz lazım.

alıpta kasadan dolayı sığdıramayan arkadaşalar oldu.

ikincisi sürekli aç kapa yapıcakmısınız perdeyi. ben sürekli açık kullanıyorum tv yok bende onun için store lu perde işimi gördü. ama sürekli aç kapa yapacaksanız motorlu perde öneririm. storelu perdeler zamanla potlaşma yapıyor aç kapada.

perde çok al sat yapılacak birşey değil boyutundan ötürü. perde alıcaksanız bu dediklerime dikkat edin.

perdenin normal duvar boyasına göre etkisi var. ama x2 kadar değil.

ajrıca porectura diye bir duvar boyası var.

arkadaşım bu projeksiyonu onunla kullanıyor. normal boyaya göre daha iyi görüntü aldı.

https://www.hepsiburada.com/nippon-paint-projectura-projeksiyon-boyasi-1-25-lt-pm-HB00000W5YXA?gclsrc=aw.ds&&wt_gl=cpc.6822.dsa.nelk.yapi-market-insaat-malzemeleri&isFashion=true&gclid=EAIaIQobChMIh7W30MeK8gIVE2EYCh2udQaQEAAYAiAAEgJDdvD_BwE

o da bu

• kendi kendini Update etti, engel olamadım bugün. Update sonrasında 5Ghz Wifi koptu. 2.4Ghz ile bağlıyım şuanda, onda problem yok.

• Eylül faturalı garantisi devam eden cihazım üst versiyona geçtiğimden dolayı satılıktır.
    İlgilenenler özelden mesaj atabilirler.

• İlk kez aşırı sıcak uyarısı aldım. Halbuki açalı daha yarım saat olmuştu. 1 saat kadar daha izlemeye devam ettim, toplam 3 kez uyarı verdi ama kapanmadı. Sorun yaşar mıyım acaba?

• 0y2n 0 kullanıcısına yanıt

Input lag nasıl? Daha önce kullandığınız tv den çok farklı mı? Rekabetçi olmasa da ps5 ile call of duty oynamayı planlıyorum. Deneyen arkadaşlar varsa onlar da yazabilirlerse sevinirim.

• snoppy kullanıcısına yanıt
    Hocam ben güncellemeyi ilk gün yaptım.Surekli 5g de kullanıyorum.hic bir sorun yok.size önerim 5g ye unut deyip tekrar kurmanız,çözüm olmazsa modemden kanal ayarını değiştirmeniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornman887

Input lag nasıl? Daha önce kullandığınız tv den çok farklı mı? Rekabetçi olmasa da ps5 ile call of duty oynamayı planlıyorum. Deneyen arkadaşlar varsa onlar da yazabilirlerse sevinirim.

Fps oynanmaz beynin döner. + Oyun için yeterli degil. Görüntü tatmin etmez. 4k araştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 3 Ağustos 2021; 15:34:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornman887

hocam özellikle fps oyunları oynayacaksan. oyun için düşük inputlag lı projeksiyonlar var.

onları araştır. standart projeksiyonlar sizi üzer.

• quote:

Orijinalden alıntı: freemann

Hocam ben güncellemeyi ilk gün yaptım.Surekli 5g de kullanıyorum.hic bir sorun yok.size önerim 5g ye unut deyip tekrar kurmanız,çözüm olmazsa modemden kanal ayarını değiştirmeniz

Ben bunu denedim (wifi kanalına dokunmadan) ama etkisi olmadı. wifi kanalına müdahele edersem kablosuz surround speaker'ar cortluyor bu sefer :)

• josh-r J kullanıcısına yanıt

Merhaba xgimi h2 kullanıyorum, bu cihaz xgimi'den daha mı iyi acaba? ikisini de kullanmış biri olarak bir karşılaştırma yaparsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

Merhaba xgimi h2 kullanıyorum, bu cihaz xgimi'den daha mı iyi acaba? ikisini de kullanmış biri olarak bir karşılaştırma yaparsanız sevinirim.

Merhabalar Hocam

xgimi h1,h2,h3 hepsini kullandım.

şuan aktfi olarak bu projeksiyon ve xgimi h3 kullanmaktayım.

xgimi h serisi 4 köşe düzltme ile oyuna farklı bir boyut getirdi. 4 köşe düzeltmeyi çok üst seri model porjeksiyonlar bile hala düzgün yapamıyor.

bu projeksiyonda 4 köşe düzeltme yok.

bu projeksiyon xgimi h serisinin kırpılmış versiyonu gibi düşünebilirsiniz.

bir xgimi h serisi kadarda olmasada tr şartlarında garantili dlp fiyat performansı şuan.

diğer çinden getirttiğimiz ayna yansıtmalı cihazlarla kıyaslanmaz görüntü kalitesi.

içinde netflix lisanslı mibox ta olduğu düşünüldüğünde. diğer ucuz projeksiyonlardan alıp macera aramaya gerek yok bence.

ki onlardanda kullandım. belli süre sonra fan sesinden izlenemez hal alıyorlar.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, ben o zaman xgimi h2'ye devam edeyim 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

Cevap için teşekkürler, ben o zaman xgimi h2'ye devam edeyim 👍

hocam bende tv yok gündüzde projeksiyon seyrediyorum.

h3 ü yedeklemek (gündüz boşa çalışmasın diye) aldım bu projeksiyonu. home office çalışıyorum.

duvara sabitledim. gündüz bunu akşamda h3 ü kullanıyorum. yada yazlığa gidince h3 ü götürüyorum terasta izlemek için.

• Açtıktan kısa süre sonra aşırı sıcaklık uyarısı veriyor birkaç keredir. Sanırım havalar sıcak olduğundan. Ben izlemeye devam ediyorum. Sorun yaratmaz değil mi?

• Xiaomi M055MGN Mijia Projeksiyon Cihazı, 500 ANSI Lümen, 1080p, Beyaz 3579 tl

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyonamazon
    Xiaomi M055MGN Mijia Projeksiyon Cihazı, 500 ANSI Lümen, 1080p, Beyaz
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0823BTNYV/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_D9PPYBHFBJJ4WBVPCF2G?_encoding=UTF8&psc=1
    Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyonamazon
    Xiaomi M055MGN Mijia Projeksiyon Cihazı, 500 ANSI Lümen, 1080p, Beyaz
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0823BTNYV/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_D9PPYBHFBJJ4WBVPCF2G?_encoding=UTF8&psc=1

• Mijia nın en büyük dezavantajı parlaklık ayarı olmaması

• Aktif olarak kullanan arkadaşlar kullanım tecrübelerine dayanarak 3500 TL vererek bu cihazı almayı tavsiye ederler mi?

• Ben sadece film/dizi ve youtube izlemek için kullanıyorum. Eğer 5.1 ses derdiniz yoksa bence gayet yeterli.

5.1 ses almak için ben elimdeki hdmi in ve out girişleri olan soundbarı ve harici bir kaynak (pc veya tablet) kullanmam gerekiyor ama bu çözüm fazla kablolu olduğu için keyifsiz.

• fxmaster F kullanıcısına yanıt

parlaklık ayarı var.

sinema modu normal mod falan yazan yer varya unuttum şimdi nerde olduğunu.

orada manuel mod yazıyor oraya girin kendinize göre parlaklık kontrast netlik falan ayarlayın.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.