Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (934. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sevgili yetkili:) benim sorunum farklıydı! şu; ''This Coupon is ONLY for New Customers using “Checkout with PayPal” Bu kupon SADECE, "PayPal ile Ödeme" özelliğini kullanan Yeni Müşteriler içindir.'' Hoş bir durum değil bu, hesap aç aç nereye kadar? Ben flash sale, 11/11 vb. etkinliklerin ne amaçla ve nasıl yapıldığını biliyorum, ben oralarda at koşturmuyorken:) yaşadığım soruna bakın! empati lütfen:), saygılar
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Lütfen sepetteki ürünü silip, aşağıdaki linkten tekrar eklemeyin deneyin:

Anet A8 3D Yazıcı[Ücretsiz Aramex Kargo] / Flaş İndirimli / 145$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    11.11 TR promosyonu gereği böyle oluyor maalesef
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt

Degismedi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipsiz ürünler gelmediğinde ne gibi bir yol izlememiz gerekiyor?
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    İlerleyen süreçte tabii ki olabilir

Çok fazla alışıveriş yapıyorsanız, olabilir

Yine bekleriz..
  • HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Farklı bir tarayıcıdan dener misiniz?
  • Erkek Sırt Çantası

İndirim Kodu: 11.11GB122

6$

Alan var mı?

F/p midir

Anaokulu çocuğu için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşvik durumlarında böyle şeylerin olması olağan tabi, yeni müşteriler kazanmak için bunlar şart. Türk müşterilerimize eski-yeni ayrımı yapmadan flaş fırsatlar sunuyoruz, sunmaya da devam edeceğiz, merak etmeyin
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    Farklı bir tarayıcıdan ya da bilgisayardan dener misiniz?
  • https://tr.gearbest.com/smart-watch-accessories/pp_670731.html

şu ürünü alsam mı takipli için ilave para ödemek ne kadar gerekli zaten kendi ucuz kullanan varsa deneyim yorum rica ediyorum :)
  • Lyrazed kullanıcısına yanıt
    Ticket sistemiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun hocam. Nasip degilmis diyelim o zaman.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Forumda paylasildigi icin?

• Bu ara yurtdışından alışveriş yapan arkadaşlar için kendimce bir uyarıda bulunayım 11.11 de alışveriş çok artacağından ürünlerin gelmesi yoğunluktan dolayı gecikebiliyor. Hatta takipsizler kaybolabilir o yüzden takipli alırsanız ürünleriniz geç de olsa gelir diye düşünüyorum.

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler, dikkate almakta fayda var
  • ILIFE V7S PRO Temizlik Robotu[Ücretsiz Aramex Kargo] / Flaş İndirimli / 169$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A8 3D Yazıcı[Ücretsiz Aramex Kargo] / Flaş İndirimli / 145$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Erkek Sırt Çantası / İndirim Kodu: 11.11GB122 / 6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ ZS3 Kulaklık / İndirim Kodu: 1111GBTR0701 / 6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifikatör 2 / İndirim Kodu: 1111GBTR0702 / 4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Cube iPlay 8 Tablet PC / Flaş İndirimli / 50$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lenovo P8 Tablet PC / Flaş İndirimli / 130$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

CHUWI Hi10 Pro 2 in 1 Ultrabook Tablet PC / Flaş İndirimli / 150$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 1.5L Elektrikli Kettle / İndirim Kodu: XMEWK / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Su Geçirmez 10L Sırt Çantası / İndirim Kodu: Backpacks / 5$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

6 LED Solar Sistemli Kamp Lambası / İndirim Kodu: CamLantern / 7$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Bluetooth 4.0 Baskül(Normal Versiyon) / İndirim Kodu: RTXMSC / 35$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SKMEİ 1155 Dijital Erkek Kol Saati / İndirim Kodu: MenWatch1155 / 15$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Koyu Mavi Şişme Erkek Montu / İndirim Kodu: xiaomiDownJacket02 / 50$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

XiaoMi Micro > USB Type-C Dönüştürücü / İndirim Kodu: 1111GBTR0703 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Motospeed V30 Oyuncu Faresi / İndirim Kodu: 1111GBTR0704 / 12$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Kapı ve Pencere Sensörü / İndirim Kodu: 11.11GBTR0601 / 5$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Aqara Sıcaklık Nemi Sensörü / İndirim Kodu: 11.11GBTR0602 / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Akıllı WiFi Soketi(Çok İşlevli Ağ Geçidi) - ZigBee Sürümü / İndirim Kodu: 11.11GBTR0603 / 20$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Vücut Sensörü / İndirim Kodu: 11.11GBTR0604 / 9$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi mijia Honeywell Yangın Alarmı Dedektörü / İndirim Kodu: 11.11GBTR0605 / 27$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Type-C Dönüştürücü Adaptörü / İndirim Kodu: 11.11GBTR0606 / 21$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    Evet bu mümkün. Geçen sene aliexpressten gelmeyen ürünlerim oldu. Satıcının bir tanesi 11.11 yoğunluğundan senin malzeme bana geri döndü demişti 30 gün sonra 🤣

• Y2 elime ulaştığını yazmıştım, şarja taktım ve uygulamadan %100 dolduğunu gördüm ve 10 dk daha bıraktım veya daha fazla. Yaklaşık 2 saattir kullanıyorum ve %91 oldu ve daha sonra kalp hızı ölçümü yaptım bir anda %88 oldu gözümün önünde %3 düştü. Ticket açtım cevabını bekliyorum. Akıllı bileklik 10 numara olaymış ama bozuk çıktı. :(

• 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.