Şimdi Ara

XIAOMI MiBand Sıcak Fırsatlar [GÜNCEL] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
65
Favori
63.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: levoski

18 ocakta sipariş vermiştim ürün biraz önce geldi.
     XIAOMI MiBand Sıcak Fırsatlar [GÜNCEL]

Gule gule kullanin..hangi siteden almistiniz ve kargo takibini nasil yaptinz usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • banggod fiyatı yükseltmişmi ?
  • arkadaşlar ben de gearbest üzerinden 14 ocakta singapur post ile almıştım bugün elime ulaştı. xda kullanıcıların yaptığı uygulamayı indirim öncesinde kendi sürümlerini de indirmiştim ama xda kullanıcılarının yaptığı daha kullanışlı geldi bana. bu uygulamayı kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, uygulamada notificaiton settings alanında whatsapp ı seçiyorum ve sürelerini de 1 olarak ayarlamama rağmen titreşim vermiyor.

Bir de menüde gelen aramaları cevaplamak için bir yer var sanırım ama o özellik daha kullanılmıyor yanlış anlamadıysam sanırım değil mi?
  • quote:

Ürün bu sabah geldi. iphone 5 ile sorunsuz eşleşti. Çağrı geldiğinde led ışık ve titreşim ile uyarıyor. Son olarak silikon kısım hissiyat olarak beklediğimden daha iyi.

Hocam konuyu çok okumadım belki yazmıştır biri ama yine sorayım size yakın zamanda bende alacağım miband bu eşleşme olayı direk oluyor mu yoksa program falan mı lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Ürün bu sabah geldi. iphone 5 ile sorunsuz eşleşti. Çağrı geldiğinde led ışık ve titreşim ile uyarıyor. Son olarak silikon kısım hissiyat olarak beklediğimden daha iyi.

Hocam konuyu çok okumadım belki yazmıştır biri ama yine sorayım size yakın zamanda bende alacağım miband bu eşleşme olayı direk oluyor mu yoksa program falan mı lazım

Mi band uygulamasıyla direk eslenıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Mi band uygulamasıyla direk eslenıyor.

Eyv hocam sağolun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazında root olanlar şuraya baksın benim Z3 Compact da harika çalışıyor

http://en.miui.com/thread-69422-1-1.html

• madenci28 M kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Gearbest sitesinden aldım ve kargoyu e devletten kontrol edebilirsin. Bu arada konuyu açan arkadasa da teşekkürler.

• levoski L kullanıcısına yanıt
    Peki usta..takip no sg ile baslayan bir numaramiydi bende gearbesten aldim ve sg1234567891234 benzeri bi no yazmislar

rp ile başlayıp sg ile bitiyordu sanırım.

Takip kodu için ekstra para ödedik biz.
    sen de takip kodu için + para ödediysen kod vermişlerdir
  • 18 Ocakta Tinydeal.com'dan aldım.

19 ocakta kargoya vermişler. PostNL ile kargo takip numarası aldım.

2015-01-21 04:54
    The item is pre-adviced olarak görünüyor. Bekliyoruz bakalım.
  • Size son bir sorum olacak singpost secenegini isaretlediniz ve sizden 0.39$civari kargo parasi kestiler ve rp123456789sg gibi bir takip no verdilr tahminimce..bende aynisini yaptim fakat sg1234556890 benzeri no verdiler bana..hayirlisi bakalim bi tuhaflik var ama

Takip numarası için ayrı ücret, singpostla gelmesi için de ayrı ücret alınıyordu. Muhtemelen siz sadece singapurdan gelmesi için fark ödediniz ancak takip no için ödemediğiniz için takip edemiyorsunuz. O numara da muhtemelen sitenin kendi takibini yapabildiği yerel numaradır.

https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip

Bu adresten takip ettiğinizde görünmüyorsa dediğim gibi, takipsiz almışsınız.

biz singapurpost için 0,39 + kargo takip için de 1küsür dolar ayrıca para verdik :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Takip numarası için ayrı ücret, singpostla gelmesi için de ayrı ücret alınıyordu. Muhtemelen siz sadece singapurdan gelmesi için fark ödediniz ancak takip no için ödemediğiniz için takip edemiyorsunuz. O numara da muhtemelen sitenin kendi takibini yapabildiği yerel numaradır.

https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip

Bu adresten takip ettiğinizde görünmüyorsa dediğim gibi, takipsiz almışsınız.

Evet kontrol ettim az once takipsiz yollanmis sadece singpostla yollanmis

• Bu bilekliği başka uygulamalar ile kullanmak mümkün mü acaba? Sony lifelog vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

Arkadaşlar cihazında root olanlar şuraya baksın benim Z3 Compact da harika çalışıyor

http://en.miui.com/thread-69422-1-1.html

Sadece no look isimli uygulamayı mı yüklüyoruz ?

• kendi uygulamasi yetersiz,tweaked ve notify var. ne demek oluyor bunlar?

• Kargom geldi bugun yeni actim eksiksiz gelmis Ancak Mi uyeligi acamiyorum hata veriyor. Ayni durumu yasayan var mi?

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.