Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 defa sordum ama kimseden ses çıkmadı.
    Acaba herkes aynı sorunu yaşamıyor mu?
    Parmak izi ve desen kilidi ile ekranı her açtığımda mesaj sesi çalıyor ve telefon titriyor.
    Ayarların altını üstüne getirdim ama maalesef bulamadım.
    Başka bir forumda bir kişi NFC' yi açık unutmuşum, kapatınca ses kesildi diyor ama denedim olmadı.
    Fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

birkaç gün içinde yeni telefon almam lazım mi 6 ile mi note 3 arasında kaldım,mi 6 işlemci olarak üstün mi note 3 de ön kamera olarak ama hala çok kararsızım.siz hangisini tavsiye edersiniz? hangisinde kronik sorun var ya da yok,dikkat etmem gerekenler nedir?

Mi 6 işlemci olarak mı üstün? Note 3 dediğiniz telefonun mi6 ile kıyaslanabilir bir tarafı kaldı mı? Mi6 ile Note3 kıyaslanamaz,kesinlikle mi6.
  • Güncelleme berbat. Sakın güncelleme falan yapmayın. Yağ gibi akan telefon Kasım kasım kasılır oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atalay83 kullanıcısına yanıt
    Biraz detay verir misin? Ne gibi konularda üstün?ses mı kamera mı?

• Güncelleme dosyasını indirmiş bulundum ama henüz güncellemeden vazgeçme imkanı var mı? Şu an bildirim tepsisinde güncellemeler yüklenmeye hazır. Telefonunuzu yeniden başlatmak için dokunun diye bir bildiirim var.

• Tam 9.2.3.0 yüklüyordum ki forumdaki uyarıları gördüm yüzde 42 de iptal ettim :) ucu ucuna yırttım
  • Güncelleme berbat ötesi olmuş. Acilen düzeltmeleri gerekir.

Yukarıdan "şu uygulama arkaplanda çalışıyor" diye bildirim çıkıyor ve kapatılamıyor

Ben hayatımda böyle salakça bi günceleme görmedim. Hiç mi kontrol etmiyorlar. Ayrıca neredeyse bütün uygulamayın bildirimleri sapıtmış durumda

Çok çok çok amatörce bi günc olmuş. Acilen yeni güncelleme çıkması gerekiyor.

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Telefon hakkında ve sistem güncelleme menülerinde görünüyor. Sorun etmiyorum şimdilik bakalım

• Annemin meşhur bir sözü vardır "nefret olsun" diye. Cidden nefret olsun bu güncellemeye. Muhteşem stabil cihaz ne hale geldi. Oldum olası güncellemelerden nefret ederim.

• Yav benim anlamadığım ne zamandır betadaydı zaten oreo ne yapıyor bu geliştiriciler? Yani küçük sorunlara bile razı olurum ama stabilite gitmiş bildirimler bir garipleşmiş animasyonlarda bazen kare atlamaları oluyor yukarıda denildiği gibi birde anlık takılmalar oluyor hard reset attığım halde güncelledikten sonra. Madem stabil değil neden salıyorsun ki güncellemeyi global stable adı altında

• Sabah bir uyandım sistem otomatik güncellendi diyor vay anasını ya. İnş stabil çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: akenshaw

Yav benim anlamadığım ne zamandır betadaydı zaten oreo ne yapıyor bu geliştiriciler? Yani küçük sorunlara bile razı olurum ama stabilite gitmiş bildirimler bir garipleşmiş animasyonlarda bazen kare atlamaları oluyor yukarıda denildiği gibi birde anlık takılmalar oluyor hard reset attığım halde güncelledikten sonra. Madem stabil değil neden salıyorsun ki güncellemeyi global stable adı altında

Bildirimler gerçekten saçma sapan çalışıyor.

Her zaman kullandığım adımsayar (Pacer) uygulamasını sürekli olarak arka planda çalışıyor diye gösteriyor. Kaldı ki ayarlardan izin verdim çalışmasına.

Spotify bildirimlerde sacma sapan gözüküyor.

Ayrica gercekten stabilite yerlerde.

• Arkadaşlar oreo yükledikten sonra ana ekrana hızlı fonksiyonlar kişi doğrudan arama widgeti ekleyince arama yapmıyor. Böyle birşey yaşayan var mı? Çözümü bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahpanos

Arkadaşlar 2 defa sordum ama kimseden ses çıkmadı.
    Acaba herkes aynı sorunu yaşamıyor mu?
    Parmak izi ve desen kilidi ile ekranı her açtığımda mesaj sesi çalıyor ve telefon titriyor.
    Ayarların altını üstüne getirdim ama maalesef bulamadım.
    Başka bir forumda bir kişi NFC' yi açık unutmuşum, kapatınca ses kesildi diyor ama denedim olmadı.
    Fikri olan var mı?

Bende degisik bir çeşidi var bu problemin.

Alarm ilk çalmaya başlayınca mesaj sesi geliyor

Güncelleme sonrası bir dizi anlamsiz şey olmaya başladı telefonda

• oreo pişman etmişti benide ilk yükleyenlerdenim
    mecburen root yaptım
    epic rom yükledim
    sonuç harika artık otadan güncelleme gelirse kurarım başkada dokunmam
  • theasus kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Alarmdan bir 3-5 saniye önce mesaj sesi geliyor. :D Bir çözümü bulabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omenhope

Aynı sorun bende de var. Alarmdan bir 3-5 saniye önce mesaj sesi geliyor. :D Bir çözümü bulabildiniz mi?

Çözümü yok hocam. İnşallah bir sonrakine giderirler.

Bildirim olayı komple problem.

Aldığımdan beri ilk kez telefondan soğudum

• theasus kullanıcısına yanıt
    Bi süre böyle idare edeceğiz anlaşılan. Keşke hemen atlamasaydık.
  • Bende dün yükledim ama yerden yere vurduğunuz kadar sorun ile karşılaşmadım menü geçişleri animasyonlar falan hiç takılma kasılma yok tek sıkıntı bildirim olayının eskiye dönmesi pil performansı sanki bir tık iyileşmiş gibi onuda bir kaç gün deneyip göreceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

quote:

Orijinalden alıntı: Allygo

quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

quote:

Orijinalden alıntı: vidanj

Yeni güncelleme ile whatsapp bildirimi simsiyah görünüyor arkadaşlar. Çözebilen veya çözümünü bilen var mı? Çok can sıkıcı bir durum :/

Ben de hiç beğenmedim kısadan 7ye dönebilmenin yolu yok mu?

Yok galiba mecbur bir sonraki sürümü bekleyeceğiz. Kendi forumlarında da şikayet çok kısa zamanda yeni güncelleme yayımlanır

Ben güncelleme ayarlarından güncelleme paketini seçip Global Beta yükledim şuan stabil çalışıyor. Bootloader kilidini açtığım zaman 9.2.2.0 a dönmeyi düşünüyorum.

Bende o cesaret yok. Zaten herkes şikayetçi kısa zamanda güncelleme çıkar. Betadan globale dönmek sıkıntılı sanırım.

• 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.