Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncelleme ile whatsapp bildirimi simsiyah görünüyor arkadaşlar. Çözebilen veya çözümünü bilen var mı? Çok can sıkıcı bir durum :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Global beta ya geçtim ama global stabil'e dönemiyorum Güncelleme ayarından paket göstererek yüklenmiyor. Unlock yapmam içinde 72 saat beklemem gerekiyor. Ne yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

quote:

9.2.2.0 global stabile nasıl geri dönebilirim.

Bl kilidi açıksa fastboot yöntemi ile donebilirsin.

Sistem güncelleme ayarindan paket secip yukle desem olmaz mi ?

olmaz betadan dönüş yada sürüm düşürme sadece fastboot ile olur onun içinde l kilii açmak şart

• quote:

quote:

quote:

quote:

9.2.2.0 global stabile nasıl geri dönebilirim.

Bl kilidi açıksa fastboot yöntemi ile donebilirsin.

Sistem güncelleme ayarindan paket secip yukle desem olmaz mi ?

olmaz betadan dönüş yada sürüm düşürme sadece fastboot ile olur onun içinde l kilii açmak şart

O zaman mecbur 72 saat bekleyecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Granis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Allygo

quote:

Orijinalden alıntı: emrevural

quote:

Orijinalden alıntı: cuara86

arkadaşlar gelen kararlı 1.5 gb civarından olan Oreo güncellemesini yaptım. Yedekleri alıp telefonu fabrika ayaarlarına getirince Türkçe kurulum ekranında bazı harflerin gözükmediğini gördüm biraz tırsmadım değil ama devam edince bilginize türkçe olarak bir sorun şuanlık yok.
    Not: güncellemenin gözle görünür etkisini biraz zaman geçsin detaylı anlatırım.

Hocam bildirimler nasıl. Bozulma varmı görüntüsünde falan. Notification shade dedikleri şeyi kaldırmışlar mı duruyor mu?

Aklından bile geçirme bildirimler kötü olmuş. Ben birinin gazına gelip geçtim. Pişmanım 9.2.2.2 çok güzeldi. Becerebilsem dönerim ama anlamıyorum bu işlerden.

Bootloader kilidini acip eski surumu flashlamak lazim. Ben acamiyorum suan 72 saat beklemem lazim. Dolayisiyla global betaya donup oyle gecicem global stabil 9.2.2.0 surumune

Merhaba, global beta denilen rom developer rom mudur?

evet

• t3ntativ3 kullanıcısına yanıt
    maalesef ki oyle

• Android 8 geldi

Edit; yorumları okuyunca indirmeyi iptal ettim.

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madrid2017 -- 27 Şubat 2018; 20:45:37 >
  • quote:

maalesef ki oyle

Peki bu 72 saat süre mesaj geldikten sonra mı başlıyor. Ben mesaj geldikten 4-5 saat sonra deneme yaptım mesela ordan başlamıyor dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidanj

Yeni güncelleme ile whatsapp bildirimi simsiyah görünüyor arkadaşlar. Çözebilen veya çözümünü bilen var mı? Çok can sıkıcı bir durum :/

Ben de hiç beğenmedim kısadan 7ye dönebilmenin yolu yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Sizin mesajı görünce kurcaladım ve kaybetmeyi başardım. Ekranı alta çekip güncelleme bildiriminin üzerine basılı tutuyorsunuz, sonra Güncelleyici uygulamasının bildirim ayarları geliyor, orada seçili seçeneklerin hepsini kapatıyorsunuz.

• GC Arnova8G2 v6 üzerinde ön kamera hdr+ ve portre fix gelmiş. 8.2.24'te GC çalışmadığı için deniyemiyorum deneyen olursa yorumları bekliyorum
    (büyük ihtimalle oreo istiyor)
    https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75708348&postcount=865
  • Telefonu aldığımdan beri ilk kez lanet ettim.

Bu Mi UI 9.2.3 beni deli ediyor.

Alfa sürümü gibi güncelleme. Nasıl böyle bir hata yapıldı anlamıyorum.

İnsanlar güncelleme delisi olmuş. Telefondan memnunsan sorun yok. Zaten Android 5 den beri öyle aman aman bir değişiklik yok.

Bir an önce düzeltilmesi lazım. Laglar, kare atlamaları, bazen bildirim gelip kendi kendine kaybolması, pil kullanımı, WhatsApp daki hızlı cevaplamnın gitmesi, gereksiz yere düşen GPS bildirimleri ve parmak izi okuyucunun geç algılaması, bu kadar berbat olamaz.

Şuan için tek olumlu gördüğüm stok tarayıcı. Animasyonları hızlanmış. Sekme kapama daha sezgisel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gürbüz G -- 27 Şubat 2018; 22:41:34 >
  • ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Hocam denemediğim yöntem kalmadı ...o dediğinizide yaptım olmadı .Sonra ne olduysa kayboldu üstten ama hakkında da görünüyor su an ...sizinki kayboldumu şu an

• Yükledim Ön kamera gitti yedek almadan yükledim

• quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

quote:

Yeni güncelleme ile whatsapp bildirimi simsiyah görünüyor arkadaşlar. Çözebilen veya çözümünü bilen var mı? Çok can sıkıcı bir durum :/

Yok galiba mecbur bir sonraki sürümü bekleyeceğiz. Kendi forumlarında da şikayet çok kısa zamanda yeni güncelleme yayımlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allygo

quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

quote:

Yok galiba mecbur bir sonraki sürümü bekleyeceğiz. Kendi forumlarında da şikayet çok kısa zamanda yeni güncelleme yayımlanır

Ben güncelleme ayarlarından güncelleme paketini seçip Global Beta yükledim şuan stabil çalışıyor. Bootloader kilidini açtığım zaman 9.2.2.0 a dönmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

HB den 1770 tl ye aldım 64gb 6gb ram olan modeli. 100tl de chip geldi axess le. 1670 e gelmiş oldu.

Acaba garanti hangi firmanın olacak. Birde ekran koruyucu işine bi çare bulsaydık güzel olacaktı.

Elinize geçti mi cihaz ?

Son güncellemede sorun yaşanıyor galiba.

Şu an için geldiği sürümde bırakın bence.

Geldi hocam. Henüz mıncıklamadım duruyor öyle. Araştırmadan girmem o işlere. Sağolun uyarı için.

• Ocamiek güncellemesi geldi arkadaşlar yenilikler nedir güncellemeli miyim?

• KingShady kullanıcısına yanıt
    Aman hocam bulaşma

• quote:

Orijinalden alıntı: gilemma

arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 aydır xiaomi mi 6 seramik kullanıyorum, yaşadığım sıkıntı şu telefonda şebeke problemi oluyor, telefon açık karşı taraf beni arayınca ulaşamıyor ben arıyorum karşı tarafı ulaşıyorum, yeniden başlatınca sorun düzeliyor da ciddi bir sorun bence bu yardımcı olurmusunuz

Eğer çift hatlı olarak kullanıyorsanız,hattın birisi ile görüşürken diğer hatta ulaşılamıyor.
  • 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.