Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frobisher

bu ne dosyası?

ayrıntılı bilgiler mevcut şu linkte hocamhttps://forum.miuiturkiye.net/konu/google-camera.21167/
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrevural

quote:

Orijinalden alıntı: cuara86

arkadaşlar gelen kararlı 1.5 gb civarından olan Oreo güncellemesini yaptım. Yedekleri alıp telefonu fabrika ayaarlarına getirince Türkçe kurulum ekranında bazı harflerin gözükmediğini gördüm biraz tırsmadım değil ama devam edince bilginize türkçe olarak bir sorun şuanlık yok.
    Not: güncellemenin gözle görünür etkisini biraz zaman geçsin detaylı anlatırım.

Hocam bildirimler nasıl. Bozulma varmı görüntüsünde falan. Notification shade dedikleri şeyi kaldırmışlar mı duruyor mu?

Aklından bile geçirme bildirimler kötü olmuş. Ben birinin gazına gelip geçtim. Pişmanım 9.2.2.2 çok güzeldi. Becerebilsem dönerim ama anlamıyorum bu işlerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allygo

quote:

quote:

arkadaşlar gelen kararlı 1.5 gb civarından olan Oreo güncellemesini yaptım. Yedekleri alıp telefonu fabrika ayaarlarına getirince Türkçe kurulum ekranında bazı harflerin gözükmediğini gördüm biraz tırsmadım değil ama devam edince bilginize türkçe olarak bir sorun şuanlık yok.

Hocam bildirimler nasıl. Bozulma varmı görüntüsünde falan. Notification shade dedikleri şeyi kaldırmışlar mı duruyor mu?

Aklından bile geçirme bildirimler kötü olmuş. Ben birinin gazına gelip geçtim. Pişmanım 9.2.2.2 çok güzeldi. Becerebilsem dönerim ama anlamıyorum bu işlerden.

Bootloader kilidini acip eski surumu flashlamak lazim. Ben acamiyorum suan 72 saat beklemem lazim. Dolayisiyla global betaya donup oyle gecicem global stabil 9.2.2.0 surumune

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

quote:

Orijinalden alıntı: the_iceberg

Bende Epic Rom Miui 9 7.12.21 mevcut ama bu hata dosyanın yüklenmesi ile ilgili zannedersem.
    Çünkü bir önceki 2.2 clone çok güzel çalışıyor.

önceki sürümü kaldırın sonra yüklemeyi deneyin hocam üzerine kurarken hata vermiş olabilir

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Kaldırdım yine aynısı sıfırdan yükledim sonuç değişmedi.
    Bunu cep ve bilgisayardanda indirdim.
    Rica etsem çalışan apk'yi başka bir yere yükleye bilir misiniz?

• Şuan konuşmak için erken olmasına rağmen bende olumlu bir geri dönüş yapamayacağım maalesef. Menü geçişlerinde bildiğin lag var. Animasyon ölçütünü 0.5'e çektim ancak toparladı. Şarj ise %58 1 saat 15 dakika ekran süresi almışım. Eski sürümde bu yüzdelerde daha fazla ekran süresi alıyordum. Bekleme süresi daha fazlaydı. Belki bir sonraki şarjda normale döner. Bir kaç gün test eder olmadı wipe eder tekrar kurarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

quote:

Orijinalden alıntı: Allygo

quote:

quote:

Bootloader kilidini acip eski surumu flashlamak lazim. Ben acamiyorum suan 72 saat beklemem lazim. Dolayisiyla global betaya donup oyle gecicem global stabil 9.2.2.0 surumune

Merhaba, global beta denilen rom developer rom mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kamerayı hiç beğenmedim g4ten sonra ayarları nasıl yapmalıyım

• Bende güncelleştirme yaptım şuan sorun yok gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

HB den 1770 tl ye aldım 64gb 6gb ram olan modeli. 100tl de chip geldi axess le. 1670 e gelmiş oldu.

Acaba garanti hangi firmanın olacak. Birde ekran koruyucu işine bi çare bulsaydık güzel olacaktı.

Elinize geçti mi cihaz ?

Son güncellemede sorun yaşanıyor galiba.

Şu an için geldiği sürümde bırakın bence.

• Ewet bende dünden beri sürekli kurcaliyorum,bariz lag'lar ve ara ara saliselik takilmalar var.parmak izi okuyucu daha geç açıyor.bildirimler iğrenç olmuş.isin garibi not düşmüşler parmak izi okuyucu hizlandirildi, altyapı iyileştirildi artik daha hızlı ve asla takılma olmadan calisacak diye,tam tersi olmuş.hicmi test etmiyolar,nerelerinden uydurup sallıyorlar anlamadım...

9.2 sürüme geri dönmek için,update bölümünden dosya gosterip yukliyemiyormuyuz?birde WhatsApp tan mevcut konum paylaşımı yaptigimizda,30-40 saniyede bir ekran whatsapp bildirimi açılıp "mevcut konum gps kullanarak ayarlandi" bildirimi geliyor.ne zıkkım bişey bu kapatılmıyor mu, sürekli ekran açıyor.9.2 sürümde de ayni şekildeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abyss_ati -- 27 Şubat 2018; 18:50:41 >
  • Google camera nedir nerden yüklenir?

• t3ntativ3 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun bizde 9.2.4.0 bekleyeceğiz artık yapacak birşey yok :)
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    çok çok teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

quote:

Bende Epic Rom Miui 9 7.12.21 mevcut ama bu hata dosyanın yüklenmesi ile ilgili zannedersem.
    Çünkü bir önceki 2.2 clone çok güzel çalışıyor.

önceki sürümü kaldırın sonra yüklemeyi deneyin hocam üzerine kurarken hata vermiş olabilir

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Kaldırdım yine aynısı sıfırdan yükledim sonuç değişmedi.
    Bunu cep ve bilgisayardanda indirdim.
    Rica etsem çalışan apk'yi başka bir yere yükleye bilir misiniz?

5.1 yüklü ise onla da çakışıyor olabilirhttps://goo.gl/BAQ4se

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7923C21C1 -- 27 Şubat 2018; 18:59:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Google camera nedir nerden yüklenir?

Buraoca2 hocam şurada ayrıntılı anlatmış bi göz atın derim

https://forum.miuiturkiye.net/konu/google-camera.21167/
  • Son sürümde parmak izi okuma inanılmaz hızlı. Fakat nedense ekranı geç açıyor. Ekran kapalıyken parmağınızı sensöre anlık dokundurup çekerek okuma hızını test edebilirsiniz. Ekran gecikmesini de sonraki sürüme çözeceklerini umuyorum. Çok fazla şikayet var ve gerçekten alışan için sıkıcı bir durum.

Animasyonlara gelince ben eskiden de yavaş buluyordum zaten. Kullandığım tüm Android cihazlarda ilk yaptıklarımdan biri animasyonları kapatmaktır her zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bildirimler çok kötü olmuş. Özellikle siyah fonda bildirim çubuğunu aşağıya çekiyorum sms bildirimi harici diğer bildirimler okunmuyor. Beyaz fon yapıyorum bu seferde sms bildirimi okunmuyor. Var mı çözebilen? Varsayılan temada kaldım.

• enenengin E kullanıcısına yanıt
    6 aydır kullanıyorum sorun yok parça sıkıntısı olmaz hocam olsa bile 21 is günü geçtimi verirsiniz mahkemeye hakem heyeti vasıtasıyla paranızı alırsınız Huawei güzel cihaz tercih sizin

Oyle abartılı sorunlari olan bir telefon degil ben bir iki ufak sorun yaşadım ses sorunu oda şimdilik çözüldü global beta kullanıyorum her hafta güncelleme alıyor kullanimi rahat keyifli bir cihaz. Alternatif bir cihaz arıyorsanız note 7 fan edition bakin işlemci bir onceki nesil fiyat 2100 küsür civari ama maksimum 2 yıl güncelleme alır cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal_ansen -- 27 Şubat 2018; 19:30:59 >
  • Şu son güncelleme ile ilgili forumları okuyorumda,

bahsedilenler;

Bl kilidi
    Wipe cache
    Custom rom
    Global rom
    Stock rom
    Stable rom
    Root
    Twrp
    Kernel

Ben biraz daha iphone ile devam edeyim en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 27 Şubat 2018; 19:54:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birkaç gün içinde yeni telefon almam lazım mi 6 ile mi note 3 arasında kaldım,mi 6 işlemci olarak üstün mi note 3 de ön kamera olarak ama hala çok kararsızım.siz hangisini tavsiye edersiniz? hangisinde kronik sorun var ya da yok,dikkat etmem gerekenler nedir?
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.