Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozhan1905

Miui 9 a guncellesem şarj da artis olur mu? Eksikleri var mi? 8.5.2.0 dayim. Suan sarjda dusus oldu daha telefon iki haftalık.%100 den 99 a 5 dk da dusuyor ki oyun filan oynamadan.ayarlari fabrika ayarlarina cevirdim yine ayni.yarim saatte 93 lere kadar duser oldu iki gundur.anlam veremedim.

Hocam belki arka planda güncellenen programlar yüzünden, bir program arka planda çalışıyor olabilir. Isterseniz once cihazi formatlayin, eğer hala çözüm olmazsa Miui 9 a guncelleyerek deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FBcoskunFB F kullanıcısına yanıt
    Dediğim Bölüm bu

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/2422-84706/casper-via-v8c_xiaomi-mi-6-128gb/

Selamun aleyküm beyler,xiaomi kervanına katılıyorum sanırım. 2 seneyi geçti casper kullanıyorum. Vallahi helal olsun iyi dayandı:) tek sorum şu kamerası casper kadar kötü mü ön kamerayı merak ediyorum ışıklı ortamda çektiğim bir kaç selfie paylaşayım sizinle. Yorumlarınız

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]ı

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] bekliyorum.

• librengtao L kullanıcısına yanıt
    Casperlamı çekildi bu görüntüler? eğer casper ise baya beklediğimden fazla geliştirmişler ön kameralarını

• Casper VIA V8-C modeli 2015 yazında 850 liraya almıştım. Şuan satılmıyor tabikamerası gün ışığında böyle xiaomi kamera kötü diyorlar gün ışığında casper kadar varsa sıkıntı yok benim için. Casper artık götürmüyor beni..

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hayırli olsun hocam, Mi Mix 2 Kamera arayüzünü Uzun süredir China Beta tabanli romlarda kullaniyoruz.

Fakat sizin istediginizin bu Kamera arayüzü ile alakali olduğunu düşünmüyorum, ayarlardan Fotoğraf Boyutunu 4:3 değilde 16:9 yaparsaniz, istediginiz sekle donusecektir. Bir arkadaş 16:9da Fotoğraf kalitesinin düştüğünden bahsetmişti ama, o orani kullanmadigim icin bilemiyorum.

soru boyutla değil hocam..resımdede goruldugu gibi 2.resımde daha aydınlık..1.resım daha karanlık.. bu da mı6 larda karanlıkda eğer bu kamera gıbı bır mod varsa daha aydınlık ve guzel cekebılır resımleri..

bu kamera uygulaması nedır acaba? bu xda da yayınlanan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donjuan444

quote:

Hayırli olsun hocam, Mi Mix 2 Kamera arayüzünü Uzun süredir China Beta tabanli romlarda kullaniyoruz.

Fakat sizin istediginizin bu Kamera arayüzü ile alakali olduğunu düşünmüyorum, ayarlardan Fotoğraf Boyutunu 4:3 değilde 16:9 yaparsaniz, istediginiz sekle donusecektir. Bir arkadaş 16:9da Fotoğraf kalitesinin düştüğünden bahsetmişti ama, o orani kullanmadigim icin bilemiyorum.

soru boyutla değil hocam..resımdede goruldugu gibi 2.resımde daha aydınlık..1.resım daha karanlık.. bu da mı6 larda karanlıkda eğer bu kamera gıbı bır mod varsa daha aydınlık ve guzel cekebılır resımleri..

Hocam 2 fotoğraf arasında Pozlama farkı var, Aydınlık Karanlık olması arasında; Yoksa arada bir fark yok ki; ikiside zaten aynı Kamera Arayüzü ile çekilmiş.

Mi Mix 2'nin Kamera uygulaması diye bahsettim önceki mesajımını okursanız. Twrp varsa cihazınızda kurabilirsiniz. Ben uzun süredir bu arayüzü kullanıyorum China Beta tabanlı romlar ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: donjuan444

quote:

Hocam bende baktım sanki biraz daha iyi

Mİ6 yeni aldım daha öncede mi kullanmadım o yüzden denemeye biraz tirstim işin açıkçası :)

Bir sorayım gorupte kullanan varmı diye

• quote:

quote:

Miui 9 a guncellesem şarj da artis olur mu? Eksikleri var mi? 8.5.2.0 dayim. Suan sarjda dusus oldu daha telefon iki haftalık.%100 den 99 a 5 dk da dusuyor ki oyun filan oynamadan.ayarlari fabrika ayarlarina cevirdim yine ayni.yarim saatte 93 lere kadar duser oldu iki gundur.anlam veremedim.

Hocam belki arka planda güncellenen programlar yüzünden, bir program arka planda çalışıyor olabilir. Isterseniz once cihazi formatlayin, eğer hala çözüm olmazsa Miui 9 a guncelleyerek deneyin.

Hacim önceki gün formatladim hersey gitti ancak yine ayni.surumu yukseltsem 9 da acaba düzelirmi? Bir de 9 da sıkıntılar varmi? Kitlenme,isinma gibi..

• Merhaba,kamerada karanlık olayı telefonun ışığı ile de alakalı bir durum sizi bilmem ama ekran ışığını fulll açıp çekilen bir fotoğraf ile otomatik ışık modunda çekilen bir fotoğraf arasında fark var bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonuldostu82 -- 13 Aralık 2017; 5:56:18 >
  • FBcoskunFB F kullanıcısına yanıt
    Bazı temelarda iphone gibi yapabilirsin tema uygulamasından indirip

• Kulaklıklardan, sesten vs. anlayan arkadaşlara sorum olacak.
    Cihazın kulaklık performansı nasıl? Başka cihazlarla (iphone vs.) karşılaştırıldığında nerede kalıyor performansı?
  • Arkadaşlar cihazın kamera performansı gayet iyi. Gün ışığında Çektiğim fotoğrafları herkes neyle çektin bunları profesyonel kamera mı yoksa Iphone 7-8 falan mı diye soruyor.

Şüpheniz olmasın.
  • bir mi mix hayranı olarak mi 6 yıda araştırmaya başladım. LG G3 kullanıyorum. mi6 yı elimde inceleme fırsatı buldum. Parmak izi bölümü oyuk gibi. Özellikleri on numara ona lafım yok ama o boşluk sanki oyuncak telefon gibi geldi gözüme. Birde klasik telefon gibi.Zamanında Samsung F300 gibi telefonlar kullandığım için mix daha iyi gibi geliyor şuan. Ama yinede arkadaşıma aldırdım. Özellikleri güzel telefon allah var.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    nasıl yapıcam hocam anlamadım

• quote:

quote:

quote:

Hacim önceki gün formatladim hersey gitti ancak yine ayni.surumu yukseltsem 9 da acaba düzelirmi? Bir de 9 da sıkıntılar varmi? Kitlenme,isinma gibi..

Hocam güncelleyip sorun yasamayan da var, sorunsuz kullananda. Siz de memnun değilseniz güncelleyecekseniz artık, baska yapacak birşey yok çünkü. Eğer yine sorun yasarsaniz, cihazin BL kilidini acip, twrp kurup farkli romlari deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: onaralemdar

nasıl yapıcam hocam anlamadım

Hocam Miui 9 Global Beta 7.11.8i indireceksiniz, telefona atacaksiniz. Sonrasinda ise güncelle diyip, elle bu romu göstereceksiniz. Sonrasinda bu rom kurulacak cihaza. Sonra BL kilidi acma islemini bu romla deneyeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: librengtao

Casper VIA V8-C modeli 2015 yazında 850 liraya almıştım. Şuan satılmıyor tabikamerası gün ışığında böyle xiaomi kamera kötü diyorlar gün ışığında casper kadar varsa sıkıntı yok benim için. Casper artık götürmüyor beni..

Gün isiginda sorun yok hocam ne önde ne arkada. Casper da gerçekten gelistirmis On Kamerayi ozellikle, bende begendim

• quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

Kulaklıklardan, sesten vs. anlayan arkadaşlara sorum olacak.
    Cihazın kulaklık performansı nasıl? Başka cihazlarla (iphone vs.) karşılaştırıldığında nerede kalıyor performansı?

Hocam Cihazin performans zaman zaman Fiio X1 muzik calara çok yakin performans gösteriyor, zaman zamanda bayagi aciliyor fark haliyle tabi. Fakat cihazin Donanimsal olarak Kulaklik performansi güzel, SD 835 ile gerçekten büyük yol katedilmis bu konuda.

Fakat donanimdan bağımsız olarak suanki Global Stabil romda ses dalganlanma sorunu var, bu yüzden bu sorunun çözülmesi icin ya China Beta tabanli custom romlara gececeksiniz cihazin Bl kilidini acip ve twrp kurup, ya da güncellemeyi bekleyeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

bir mi mix hayranı olarak mi 6 yıda araştırmaya başladım. LG G3 kullanıyorum. mi6 yı elimde inceleme fırsatı buldum. Parmak izi bölümü oyuk gibi. Özellikleri on numara ona lafım yok ama o boşluk sanki oyuncak telefon gibi geldi gözüme. Birde klasik telefon gibi.Zamanında Samsung F300 gibi telefonlar kullandığım için mix daha iyi gibi geliyor şuan. Ama yinede arkadaşıma aldırdım. Özellikleri güzel telefon allah var.

Tasarım zevk meselesidir hocam, bende o oyuk olan Parmak Izi okuyucu tasarımını beğeniyorum.

Eğer sizin icin Kamera cokda önemli değilse, Mi Mix 2 daha mantikli olur tabi. Aradaki en büyük ve belirgin Fark Kamera, donanimsal altyapi olarak.

Bu arada bende LG G3ten geçtim Mi6ya, her açıdan memmunum 6 aydır.

• 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.