Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15391540154115421543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bozuk adres.

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    https://sagit.cooluc.com/Android%20Open%20Source%20Project%20Sagit/11-gms-signed
    2021.08.13 sürümü son sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 18 Kasım 2022; 12:30:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Az önce parmak izi bozuldu. Hala aktif kullanıyorum pili %65 te artık gittiği yere kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki tane mi6 var, birini aktif kullanıyorum, diğeri yedekte bekliyor Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] 

iphone 13 miniyi de denedim fakat bundan aldığım keyfi hiçbir telefonda bulamadım

bozulana kadar devam Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]  

• 2017 yılından beri kullandığım telefonumu artık çocuklara devretme zamanı geldi. Aranızda Redmi Note 11 Pro serisini kullanan veya deneyim sahibi olan var mı? İlgili forumu okudum ama yeterince bilgi sahibi olamadım. Benim için bu forumdan gelecek bilgi önemli. Şimdiden teşekkürler

• Deji çok iyi çıktı...

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• mert25 kullanıcısına yanıt

Yaptığınız benim de aklıma geldi, bozuk bir tane alıp, bozuldukça diğerini yedek parça olarak kullanacaktım. Ya da bozuğu da tamir edip, yedekte saklayacaktım. Fakat mi 6 fiyatları 2. el olarak saçma şekilde yüksek oldu ve sonra zaten malum pandemide fiyatlar daha da uçtu.

Ayrıca kamera olarak yetersiz kalmaya başladı çok. Ufak ekrandan da vazgeçemem diyordum. Fakat mi 6 denk gelince büyük ekrana hızlı adapte olduğumu anladım.

• ben ikinci el temiz yurtiçi mi6 yı 1900 tl ye aldım (birkaç ay önce)

• Hayırlı olsun..

• Deji batarya aldım arka kapak kapanmadı ama zırh tipi kapak kullandığımdan sorun olmadı.

• comodore12 kullanıcısına yanıt
    Bende note fan edition var en son arka kapağı attırdı bu deji denen nane. Taktığım gibi yükselti yaptı kapağın kapanmasını engelledi en son standart bir yan sanayi taktım. Performans olarak da hiçbir numarası yok alacaklar dikkat buyursun.

• Telefonun bataryasını değiştireceğim. Bir yerle konuştum orijinal batarya taktıklarını söyledi ama pek imkanı olduğunu zannetmiyorum kaç yıllık telefon. Batarya değişimi yaptırırken neye dikkat etmem lazım? Marka veya başka bir tavsiyeniz var mı? Ayrıca İstanbul'da tavsiye edeceğiniz bir yer var mı batarya değişimi için?

• MoNSTeR1907 M kullanıcısına yanıt
    Cihaz güncelliğini yitirdiği için şansınıza ne çıkarsa ama şunu kesinlikle söyleyebilirim, eğer orijinal değilse diğerlerinin birbirinden farkı yok, çok da kafaya takmayın işinizi görür telefon ömrünü tamamlayana kadar.

• Telefondan hala memnunum aslında. Aktif sosyal medya kullanıcısı değilim, oyun vs. falan da oynamıyorum. Benim işimi her türlü görüyor ama telefonu neredeyse kullanmadığım halde günde iki kere şarja takıyorum artık. Dediğiniz doğru aslında bataryayı taktırayım. Gittiği yere kadar kullanırım artık. Çok teşekkürler.

• Deji..
    Bana denk gelen pil şimdilik çok iyi.

• Xiomi Mi6 telefonumu 5 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Hala çok rahat kullanılabilir olduğundan, ekran boyutundan ve tamamen duygusal nedenlerden Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] vazgeçemiyorum. Artık pil yarım günü bile deviremediği için Deji marka pil değişimi yaptırdım.

MIUI Global 11.0.6.0. ve Android 9 var. NFC, Bluetooth, Android Auto sıklıkla kullandıklarım.

Bu özellikleri kullandırabilen yeni sürümler yüklememi önerir misiniz?

Forumlarda MIUI 21.12.15 (Android 10) öneriyorlar. Kullanan varsa biraz bilgi verebilir mi?

Teşekkürler...

• ercopolo kullanıcısına yanıt

Dejinin pil performansı nasıl peki

• ercopolo kullanıcısına yanıt

Ben aylardır Resurrection Remix 8.7.14 Android 10 ROM'u kullanıyorum. NFC, Bluetooth sorunsuz çalışıyor. Android auto kullanmadım. Deji bataryayla günü çıkartıyor. Günlük kullanım için tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edips -- 1 Ocak 2023; 0:39:3 >
  • Iscoo I kullanıcısına yanıt
    1 günü çıkariyor orta kullanimda. Çinden aldigim muadillere göre gayet yeterli seviyede performansi. Tavsiye ederim. Ancak taktirmak için kadıköy subesine gitmemeni tavsiye ediyorum.

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, hangi romu kullanıyorsunuz acaba?

• 
Sayfa: önceki 15391540154115421543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.