Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi 6 için mat parmak izi bırakmayan ekran koruyucu var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eminöğretmen E kullanıcısına yanıt

Boşluk olayı yapıştıranla alakalı hocam. El becerisi varsa hiçbir temperli cam baloncuk bırakmaz.

Ben bayağıdır alıştım.

• ztalan kullanıcısına yanıt

Mutluyum valla bende.

Yüz tanıma dahil herşey var. Ama şarjı sömürünce kapattım :)

Görünüşe göre 3-5 sene daha sorunsuz götürür. En fazla batarya iflas eder onda da değiştirir 1-2 sene daha önümüze bakarız.

Gittiği yere kadar devam canavarımla :)

• ben de 2 senedir mi6 kullanıyorum

pilini kendim değişeyim dedim, pili hallettim fakat ekranın alt tarafı açıldı, telefoncuya vermek istemedim, canavar gibi çalışıyor.

fakat sırf o ekran açıklığı nedeniyle geçenlerde ikinci el tertemiz bir mi6 buldum ve hiç düşünmeden aldım.

şimdi yeni aldığım mi6 yı kullanıyorum, diğeri ise yedekte duruyor.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Yüz tanımayı nasıl açtınız

• Iscoo I kullanıcısına yanıt

miuitr 12.5 rom var bende. Güvenlik sekmesi altında var ayarı.

• Arkadaşlar bu başlığa her girdiğimde mi6 değiştirme fikrinden vazgeçiyorum yazılanları okuduktan sonra  . Meğerse 5 sene önce aldığım cihaz ne kadar altın değerinde imiş. Hakikaten hala hiç ciddi bir kasma donma vs. yaşamıyorum. Ne var ki son dönemde biraz daha fazlaca okuma ve izleme yapar oldum telefon ile. Az daha büyük bir ekrana ihtiyacım var gibi. Hem bu sebepten hem de artık batarya değiştirmekten sıkıldığım için niyetlendim ancak kendi araştırmam ve burada yazılanları okuyunca mi/redmi grubundan vazgeçtim. S22 harika bir telefon ancak o kadar bütçe ayırmam da zor ve bunun yanında değişim isteme sepeblerimden birisi de daha uzun batarya süresi.

Sizlere sorum şu: aklımdaki model a52. Ancak sizce kullandığım uygulamalarda (oyun hiç oynamıyorum) farkedilir bir yavaşlık yaşar mıyım Snapdragon 720G ile yıllarca 835 kullandıktan sonra. Yaptığım araştırmalarda Benchmark skoru daha iyi olmasına rağmen bellek bant genişliğinin yarı yarıya daha az olduğunu gördüm 720G nin.

Bir de bonus soru: daha önce 2 kere batarya değiştirdim. En son deji taktım ilk zamanlar iyi gibi olmasına rağmen ilk aldığım oem bataryadan farksız çıktı zamanla. Hatta bu gün itibari ile de hızlı sarj etmez oldu. Bu woyax marka gerçekten farkli mıdır? Değer mi son bir denemeye.

Dip edit: araştırınca biraz ikisinin de (deji woyax) aynı firmanın markası olduğunu gördüm. Denemeye gerek yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy_gordo -- 6 Kasım 2022; 0:0:48 >

• eddy_gordo kullanıcısına yanıt

Hiç değiştirmedim 5 sene. Woyax 1 ay önce taktım. Yeğende , o kullanıyor. Ben mi 11t geçtim, onda olduğundan bilmiyorum fakat baştan iyi. İlerleyen zamanda yazarım yorum.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

11t ye hayalet yapmaya çalıştım, beceremedim. Baloncuk var. = )) Telefoncuda yapmak lazım, alışık değilsen.

• mert25 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ödediniz? ben 2500₺ e sattım istemeye istemeye geri mi istesem bilemedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pili değiştirdim. Deji bataryanın soketi ve soket filmi gerçekten çok sıkıntılı. Takıldı mı takılmadımı Allaha emanet. Şuan çalışıyor telefon. Yüzde 77 ile açıldı, hızlıca iniyor şuan kendi kendine. Birkaç şarj döngüsü yapıcam, durumu burada paylaşırım.

• İlk gün, sabah tam şarjdan aldım telefonu, 5 saat üzeri ekran süresi verdi. Oyun yok. Sosyal medya, Chrome, bankacılık uygulamaları ve YouTube..
    Ama anakarta oturmayan soket canımı sıktı.

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Ben woyax aldım. Onda da tık diye oturmadı. Sanki havada durdu gibi bir izlenim bıraktı. Fakat kapattım ben de kapağı, üstüne bant yapıştırdım mı hatırlamıyorum. Aradan bir ay geçti, hala sıkıntı yok. 11t modeline geçtiğimden batarya değişip yeğene hediye ettim. O sosyal medya, oyun her şey kullanıyor. Yine de 4-5 saat gidiyor sanırım. Şimdilik memnunum fakat bir kaç ay sonra net cevap verilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 10 Kasım 2022; 10:3:21 >
  • yeni pil yeni kılıf ve yeni ekran koruyucu ile, inşallah 2 sene daha mi6 ile yola devam..

• Ne yazık ki ekranın yapılan dokinmalari farklı farklı algılaması sonucu mi 11T ye geçiş yaptım. Yaşadığım en büyük sıkıntı tabi ki yeni telefonların devasa boyutlu oluşu oldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de başta zorlandım fakat mi6 denk geldiğinde bunu nasıl görüyormuşum diyorum artık. = )) Keza 5 ve küsur ekranlara geçerken de aynı olmuştu.

• LG G PRO 5.5 ekrandan geçmiştim mi6ya.
    Tüm özellikleri olarak, tam benlik, bana üretilmiş bir telefon diyorum. 5 sene önce yine böyle 11 Kasım n11 furyasında almıştım... Pil iyi gitmiş..

Sorunsuz, nfc çalışan, sade bir rom ihtiyacım var.
    Android sürümü yeni olsun, yeter.

• İyiye gidiyor

• Deji pil takıp, stock rom atıp babama vermiştim cihazı. 3-4 ay oldu. Pil performansı gayet iyi. Taş gibi çalışıyor. Cihaza gelecek olursak zaten g2 ve mi6'dan başka keyif alarak kullandığım üçüncü bir cihazım olmadı. Hala arıyorum. Sadece ikisinin ortak noktası ghost screen ve ekran sararması. keşke güncel boyutlarda, güncel versiyonu çıksa ve alsak.

• 
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.