Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 ay önce civarı 11T ye geçmiştim yd. Mi6 bataryasını yenileyip yeğene hediye ettim. Ben 5 sene kullandım fakat o 5 ay götüremedi. = )) Ekran sol alttan açılma yapmış, tahminimce düşmekten. Çift taraflı bant yapmaya çalıştım içini açmadan fakat olmadı. Elimde arka kapak için silikon vardı. Isı tabancası ile ısıtıp biraz daha açtırıp komple yapıştırmak istedim fakat ekran silikon ucundan alttan hasar aldı. Çalışıyor fakat çirkinleşti.

Ekran alan var mı yakında? Nereyi tavsiye edersiniz? Seneler önce ağzım yandı. Bozuk ekran göndermişti, yapıştırmadığım halde almak istemedi. Sıkıntılı bir sektör. İkinci ellere baktım saçma rakamlar var. Ne önerirsiniz? Çin den mi getirmeli, yoksa servise mi vermeli?
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt

Piyasadakilerin çoğunda parmak izi çalışmıyor. Onun haricinde bir sorun yok.

• ukayl06 kullanıcısına yanıt

Bendeki sensörü takma gibi bir durum söz konusu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 5 Ocak 2023; 18:13:54 >

Merhaba, halen orjinal rom devam ediyorum

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Benim cihazda da orjinal rom yülü, bootloader hiç açmadım. Sadece bataryayı değiştireceğim. Dejiyi tavsiye edermisiniz ? Baya iyi ekran süresi almışsınız.

Evet, şarj çok iyi gidiyor.. Deji çok iyi çıktı.

• Iscoo I kullanıcısına yanıt

Normal kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor. fakat orjinal piline göre bir tık geç şarj oluyor gibi

• Şarz süresi çokta önemli değil.

• Telefonumun home tuşu çalışmıyor artık. Bu soruna çözüm bulan var mıdır? Parmak izi de okumuyor artık. Teşekkürler

Nereden aldınız bataryayı

• Iscoo I kullanıcısına yanıt

N11 deji

Arka kapağı neyle yapıştırdın hocam?

Telefoncuda..

Kendim yapıştırmadım.

Bende bugün kendim değiştirdim. Orjinal adaptörü ile şarja taktım bakalım yarın test edeceğim.

Hayırlı olsun

Eyvallah sağolasın.

• En iyi kamera ayarları nasıl olmalı; kontrsat, doygunluk, keskinlik
  • GPS düzgün çalışmıyor arkadaşlar varmı bı çözümü acaba, başlat diyorum haritalarda daha sonra GPS sinyali kayboldu felan diyor.

Konum Modu'nu Yüksek Doğruluk olarak seçerseniz iyi sonuç veriyor. Öyle deneyebilirsiniz

• Ahize sesi kısık gelmeye başladı, neler yapılabilir arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.