Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: piperka106

Evet onlarda gözüme çarptı ama işte çentiksiz bir kere taktım kafaya
    Gönlüm bir Oppo Find X, Vivo Nex çekiyor ama o kadar da uçmak istemiyorum. Şu aşamada Mix 3 en makul olan. Biraz daha bekleyelim bakalım, daha ne telefonlar göreceğiz.
    Meizu 16 da çentik yok hocam, sizin ilacını aslında. En makulu o fiyat olarak, yazılım konusunda güncellemeyi dert etmez iseniz eğer. Eğer ki güncelleme önemli ise, yinede yeni serileri bekleyin.

Mix 3e o kadar para vereceksiniz ama, ekrandan parmak izi okuma yok. O kadar para vermişken, ben cihazda hem ekrandan parmak izi okuma, hemde Düşük ışıkta yüz tanıma donanımı beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Valla şu anda onu inceliyordum hocam
    Öyle üstün körü bakmıştım ama gerçekten çok iyiymiş. Güncelleme falan çok umursadığım bir olay değil. Bir tek batarya olayı can sıkıcı geri kalanı her şeyiyle çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piperka106

Valla şu anda onu inceliyordum hocam
    Öyle üstün körü bakmıştım ama gerçekten çok iyiymiş. Güncelleme falan çok umursadığım bir olay değil. Bir tek batarya olayı can sıkıcı geri kalanı her şeyiyle çok iyi.
    Hocam batarya tüketiminin de iyi olduğu söyleniyor aslında, 3000 mah lik (düz 16 modeli 3100 Mah), boyutundan iyi iş çıkardığı söyleniyor. 7.5-8 saat ekran süresi aldığını belirten var Meizu forumlarında.

Düz 16 modelinde bile Ois var, Th ile Kameralari da ayni. Ben inceleyin derim bu fiyata.

http://www.flymeos.com/firmware

Rom güncelleme sayfası da bu. Baktım da çok ara ara güncelleme veriyormus soyledikleri gibi Meizu.

Önceden böyleydi miroom a geçince algılamamaya başladı. Opera ya geçtim. Sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Önceden böyleydi miroom a geçince algılamamaya başladı. Opera ya geçtim. Sorun yok.
    Romla alakali hocam o zaman bu durum. Opera Beta yi, VPN desteği için kurdum bende cihaza.

• Hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piperka106 -- 13 Şubat 2019; 19:16:1 >
  • Bugün arkadaşta gördüm pocophone cihazında duvar kağıdı döngüsü vardı. bizim telefondalarda neden kaldırdı bu özelliği xiaomi acaba? yada rootlu telefonda kullanmanın yolu var mıdır?
  • mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Eu Roma'da var hocam. Telefonu rootlayıp eu rom'a geçersen duvar kağıdı döngüsü kullanabilirsin. Ben 4-5 gündür eu rom'dayım, şiddetle tavsiye ederim, halketen bugüne kadar niye geçmemişim diye kızdım kendime :)

• Bende aynı şeyleri miroom icin diyorum 😁

• Hocam eu romda yüz kilidi falan da varmış galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Hocam eu romda yüz kilidi falan da varmış galiba.
    Evet Eu romda Cihazi kaldırınca ekranı uyandirma, Yüz Tanıma özellikleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: fet_ay

Eu Roma'da var hocam. Telefonu rootlayıp eu rom'a geçersen duvar kağıdı döngüsü kullanabilirsin. Ben 4-5 gündür eu rom'dayım, şiddetle tavsiye ederim, halketen bugüne kadar niye geçmemişim diye kızdım kendime :)
    Hocam Duvarkagidi döngüsünun şarja etkisi nasıl acaba m? Sırf sarj sorunu yaşamayayim diye kullanmadım şimdiye kadar

Ben de kullanmadım hocam , o nedenle bir yorumda bulunamıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fet_ay

Ben de kullanmadım hocam , o nedenle bir yorumda bulunamıyorum :)
    Peki hocam sağolun Eu romda sizin aldığınız ekran süresi nedir hocam? Bende Çift Bluetooth cihaz (2 adet saat) bağlı olunca, (Wifi ve Mobil veri sürekli açık, Gps de ağ tabanli olarak açık) 5-6 saat arasında ekran süresi aliyorum.

• Güncelleme geldi. 10.2 yayınlandı.

• sizedairhersey S kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinde ben bisi göremedim hocam

• Evet 566 mb iniyor global stable
    10.2.1.0 OCAMIXM

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

İlginç bir yenilik (en alttaki) yüksek riskli özellikler hakkında uyar. Pil göstergesi yuvarlak köşeli olmuş

Son açılan uygulamalar menüsü üzerine kısayollar konulmuş

Güvenlik güncelleştirme tarihi kasım 2018 :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 14 Şubat 2019; 12:9:23 >

• Aynen global stabil surume verilmeye baslandi bende de iniyor 550 mb civari

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Boş bir güncellemeye benziyor anlaşılan. Miroomda gayet mutluyum ben 😊

• İndirdim kurdum.
    Pil performansı düştü galiba. 80lerden 70e düştü hızlıca. Akşamı umarım çıkarır..

• 
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.