Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmtca

Boş bir güncellemeye benziyor anlaşılan. Miroomda gayet mutluyum ben 😊
    Evet dolu değil
    Google Kamera için api2'yi bırakalım beta globaldeki telefonu kaldırınca ekran açılma bile yok
    Sevgililer gününe özel gönül almak için 6 ay sonra verilen makyaj
    Biz bunları yemeyiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok boş bir güncelleme olmuş hakikaten..

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Vallaha hocam globalden bıktım hic bir özelliği yok bisi yok bende mirooma gectim cift tik uyandir uyut ekranı kaldır uyandir google kamera da var oho 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtca

Vallaha hocam globalden bıktım hic bir özelliği yok bisi yok bende mirooma gectim cift tik uyandir uyut ekranı kaldır uyandir google kamera da var oho 😂
    hocam o hangi room oluyor, link vs atabilir misiniz inceleyebilmem için?
  • Arkadaşlar bende mesajlar konusunda bir sorun oldu? Ekran ilk açıldığında sıkıntı yok isim görünüyor yada kişi listemden biri mesaj atınca ismi çıkıyor. Sonra mesaj uygulamasının ana sayfasında aşağı yukarı yapınca isim yerine numara gözüküyor. Var mı aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar?

• investing kullanıcısına yanıt
    Buyur hocam

https://forum.miuiturkiye.net/forum/mi-room.338/

• Güncelledik birkaç görsel değişiklik.
    Pil yüzdesini biraz daha geliştirebilirlerdi. 70 lerden yeşil 50 lerden sarı sonra 30 larda kırmızı renk gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2627 -- 14 Şubat 2019; 17:23:6 >
  • Bizim cihaz a android 9 u vermicekler sanirim

• Güncelledim ben de. Görsel ufak tefek rötuşlar dışında menü geçişlerinde gözle görülür hızlanma farkettim. Tam emin değilim daha önce var mıydı ama kamera deklanşörüne basılı tutunca seri fotoğraflar çekiyor bu özellik güzel ve kamera odaklama konusunda daha iyi bir performans ve hız sunmaya başladı bu güncelleme sonrası. Şarj konusunda değişiklik fark etmedim, bunlar benim gözlemlerim
  • DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajlarda isimlerin bir gözüküp bir gözükmemesi sorunu sizde de oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: myigitoguz

Hocam mesajlarda isimlerin bir gözüküp bir gözükmemesi sorunu sizde de oldu mu?
    Hayır öyle bir şey fark etmedim ama operatöre ait ekstra numaralar gelmiş listeme daha önce yoktu
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı hocam. Yani ortalama 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Ayrıca ben de bağlı cihaz da yok, yani senin süreler gayet iyi görünüyor

• Bu arada bu EU ROM ayrı bir dünya gerçekten. Özellikle yüz tanıma mükemmel çalışıyor. Güzel bir yazı fontu indirdim, kamera için 60 FPS modülünü yükledim. Üst bölümde 4G yerine LTE yazıyor, duvar kağıdı döngüsü var. Ve daha birçok özellik. Telefonum adet amiral gemi telefon gibi oldu. Yani bundan sonra global kararlı sürüme kolay kolay dönmem gibi görünüyor

• Yüz okuma geldi mi

• DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç, bende kişi listemden biri mesaj attığında sorun yok ismi çıkıyor, hatta mesajlar kısmına girdiğimde sayfa altında kalmıyorsa gene isim çıkıyor ama sayfayı tarayıp mesaj sayfa dışında kalıyorsa tekrar baktığında numara görünüyor isim gitmiş oluyor. Mesaja girince isim tekrar çıkıyor. Böyle saçma birşey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: fet_ay

Bende de aynı hocam. Yani ortalama 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Ayrıca ben de bağlı cihaz da yok, yani senin süreler gayet iyi görünüyor
    Evet hocam o halde benim süreler gayet iyi gibi Cihaz Haziranda 2. Yılını doldurmuş olacak

Tabi işin içine Google Camera ile biraz fotoğraf çekimi girince, ekran süresi 4 saate düşebiliyor. Heleki 50-100 fotoğraf çekersem (iş icabı arka arkaya 10 fotoğraf bile çektiğim oluyor), 3-3.5 saatlik ekran süresi almışligim da var. Ama Kamera kullanmaz isem 5-6 saat arasını rahatça çıkartıyorum.

Evet hocam, En büyük beklentim yüzü tanimanin hızlı çalışması ve cihazi kaldirinca ekranin uyanması idi, şuan onlarda sorunsuz çalışıyor artık. Benimde cihazdan geriye bir isteğim kalmadı, baska ekstre ne özellik gelebilir ki

Fakat 1-2 ay önce gecseydiniz Eu roma, o zaman Cihazi kaldırınca ekranı uyandirma özelliği düzgün çalışmıyordu. Çok geç algılıyordu cihaz, kaldırdığınızi. Siz sorunsuz zamanda kurdunuz Eu romu

• quote:

Orijinalden alıntı: fet_ay

Bu arada bu EU ROM ayrı bir dünya gerçekten. Özellikle yüz tanıma mükemmel çalışıyor. Güzel bir yazı fontu indirdim, kamera için 60 FPS modülünü yükledim. Üst bölümde 4G yerine LTE yazıyor, duvar kağıdı döngüsü var. Ve daha birçok özellik. Telefonum adet amiral gemi telefon gibi oldu. Yani bundan sonra global kararlı sürüme kolay kolay dönmem gibi görünüyor
    Merhaba hocam eu rom 9.1.24 mü kurdunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myigitoguz

Çok ilginç, bende kişi listemden biri mesaj attığında sorun yok ismi çıkıyor, hatta mesajlar kısmına girdiğimde sayfa altında kalmıyorsa gene isim çıkıyor ama sayfayı tarayıp mesaj sayfa dışında kalıyorsa tekrar baktığında numara görünüyor isim gitmiş oluyor. Mesaja girince isim tekrar çıkıyor. Böyle saçma birşey var.
    Bu sorun bir iki hafta önce China Beta sürümünde vardı. Son 2 haftadır (yani 9.1.24 ve önceki China beta sürümünde) düzeltildi bu sorun. İlerleyen güncellemelerde Global Stabildeki bu sorunda düzeltilir.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Aslında betaya mı geçsem diyorum bazen, daha stabil geliyor hocam. Bilgilendirme için sağolun hocam sadece arkadaş bende olmadı deyince biraz kafam karışmıştı. Keşke üstün körü güncelleme vermeseler, 6 ay beklesek ama adam gibi güncelleme alsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Merhaba hocam eu rom 9.1.24 mü kurdunuz acaba?

Alıntıları Göster
    Evet hocam. Çok güzel bir sürüm , tavsiye ederim :)

• 
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.