Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam, dediğin gibi ben doğru zamanda geçtim sanırım :) çok memnunum şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam eu rom için link verebilir misiniz? ben de bir deneyip bakayım

edit: tamamdır buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmeehhmet -- 14 Şubat 2019; 22:54:51 >
  • nihayet stabil sürüme 10.2 yazılım güncellemesi geldi

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• 10.2.1.0 güncellemesi gelmiş gece. Görsel bir değişiklik olmasa da bazı sorunları giderdiklerini yazmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

10.2.1.0 güncellemesi gelmiş gece. Görsel bir değişiklik olmasa da bazı sorunları giderdiklerini yazmışlar.
    Çok ufak şeyler var. Statusbar'da pil yüzdesi ve görev yöneticisi ekranına ilaveler gibi.
  • Selamlar,

Miui Pro 10|9.1.24 kullanıyorum , ne olduysa bir haftadır coğu uygulama çöküyor.
    Gcam 6.1 tüm versiyonları dahil.
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

ama Gcam 5.4'lerde sorun yok.
    Magisk için kullandığım modüller ekte.
    Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_iceberg -- 15 Şubat 2019; 9:44:15 >

• the_iceberg T kullanıcısına yanıt
    Gcamda nasıl bir hata alıyorsunuz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: fet_ay

Aynen hocam, dediğin gibi ben doğru zamanda geçtim sanırım :) çok memnunum şu an
    Sonunda Eu Beta ya Dark Mode gelmiş hocam. Fakat o da sorunlu gelmiş. Benim Grid seçeneğimi tamamen bozuyor Dark Modu u açar isem, sistem başlatıcisini yedekten geri yüklesem de düzelmiyor. Dark modu kapatınca sorun yok, eskisi gibi kullanabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: myigitoguz

Aslında betaya mı geçsem diyorum bazen, daha stabil geliyor hocam. Bilgilendirme için sağolun hocam sadece arkadaş bende olmadı deyince biraz kafam karışmıştı. Keşke üstün körü güncelleme vermeseler, 6 ay beklesek ama adam gibi güncelleme alsak.
    Eğer ki sorunlu Beta romlari denk gelmez ise, genel manada Stabil romlara göre daha iyi oluyor Beta romlar bana göre. Tabi sorunlu bir Betaya denk gelir iseniz, işte en büyük sorun o zaman başlar hocam.

Eu romda sorun yok hocam. Bence ya Kamera ile ilgili Modüllere alakalı bir çakışma var, ya da Son Magisk Modülünüzde bir hata olabilir. Başka mantıklı açıklaması yok gibi. Bunun içinde ancak deneme yanılma yapabilirsiniz.

• Ahmtca kullanıcısına yanıt
    Gcam açıyorsunuz, 1sn gösteriyor sonra direk çözküyor program.
    Hatayı Miui analize gönderin çıkıyor.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Magisk v18.1(18100) yüklü
    Magisk Manager v.7.0.0(185) yüklü

kaldırıp , dediğiniz gibi bir önceki sürümü test edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_iceberg

Magisk v18.1(18100) yüklü
    Magisk Manager v.7.0.0(185) yüklü

kaldırıp , dediğiniz gibi bir önceki sürümü test edicem.
    Yok hocam bende de o sürümler kurulu. Siz Gcam için kurduğunuz bir önceki Magisk Modülünü deneyin. Birde diğer Kamera Modülünü deaktif edip deneyin.

Magisk sürümünu değiştirmeyi en son deneyin. Çünkü bende de sizdeki gibi son sürüm kurulu, ama sorun yok.

• Pil yüzdesi iyi olmuş. Ben nasılsa 1 günü rahat çıkarıyorum diye pilin yüzdelik dilimini kaldırmıştım sadece grafiksel gösteriyordu. Şimdi içinde yazıyor pil durumu. Artık bu şekilde kullanmaya devam ederim.

Benimde magisk 18.0. gerekli modulleri yuklediniz mi hocam bende de gcam da bi problem var ama kullanimda sıkıntı yaratmıyor sadece potre modunda iki foto çektiği icin çektiğim fotoya sag asagidan tiklayip tekrar fotoğrafa tıklayınca gcamdan atıyor ama kullanimda hic bir sıkıntı yok.

Hocam moduulerinize baktim biri eksik eik gibi en önemlisi mi6 all in one diye bi modul gecmis sayfalarda mevcut onuda magiskten yükleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Yok hocam bende de o sürümler kurulu. Siz Gcam için kurduğunuz bir önceki Magisk Modülünü deneyin. Birde diğer Kamera Modülünü deaktif edip deneyin.

Magisk sürümünu değiştirmeyi en son deneyin. Çünkü bende de sizdeki gibi son sürüm kurulu, ama sorun yok.

Alıntıları Göster
    Sırsasıyla;

Magisk 18.1 kaldırıp 17.1 kurdum değişmedi.
    Magisk Manager son versiyonunu kaldırııp öncekini kaldırıp, değişmedi.

Gcam 60/120/240fps v3.8b
    Gcam 60/120/240fps v3.8a
    Gcam 60/120/240fps v3.8 for miuipro kaldırdım, değişmedi.

Diğer kamera modülünü komple kaldırdım, değişmedi.

Normalde ikisi aynı anda sorunsuz çalışıyordu , düşünüyorumda ne değişti diye sadece arada Universal GMS Doze ve LKT güncelliyorum acaba ilgisi olabilir mi diyorum ama zannetmiyorum.

• Gms Doze bende de kurulu hocam ama. Sorun yok. Diger Kamera modülleri deaktif ettiniz mi? Bence tüm modüllerin hepsini deaktif edin, sonra ilk olarak Gc için Kamera Modülünü aktif edip, denemelere başlayın o halde.

Sizde çok modül varmış, bende bu kadar çok modül yok.

• Beyler bir xiaomi modeli almak istiyorum ancak telefoncu arkadaş parçalarının Zor bulunduğunu, başka bir markaya yönelmem gerektiğini söyledi. Ne dersiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.