Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AvriL

hocam bu paylaşılan miui 10 global beta sistemdeki güncelleyiciden güncellenir değil mi fastboot falan gerekmiyor?

Alıntıları Göster
    Açık Betaya geçtiği için güncellenir hocam, Kapali Beta da iken Twrp den flashlamak gerekiyordu.

Twrp falan varsa Global Beta ile hiç uğraşmadan Eu veya Miui Pro yu tavsiye ederim.

Kilit ekranı bildirimlerine çok önem veren kişiler Miui 10a biraz mesafeli yaklaşsinlar şuan için. Son Global Beta da da bu sorunun olduğunu duydum. China Beta tabanli romlarda daha erken çözülecegini düşünüyorum, bakalım Bu haftaki China Beta da Pazartesi gününe ertelenmis, umarim Kilit Ekranindaki Bildirim sorununu çözerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

fastboot dosyasını indirip telefona flashladım, yedekleri yüklüyorum bakalım neymiş miui 10. bildirim ekranı türkçe karakterler sorunlu ilk gördüğüm, kimi harfler kalın. Kamera ile ilgili hiç bir iyileştirme yok herhal, daha çok stok android arayüzüne benzemiş bildirim ekranı. Şu pixel experience rom adam gibi çalışsa miui nin yüzüne bakmam şahsen ama biraz daha gelişmesi gerek şarj konusunda.
    Hocam Siz direk Eu veya Miui Pro yu deneyin. Siz neden Global Beta ile uğraşıyorsunuz

Arkadaşlar Miui 10 için güncellenen Google Camera Magisk Modülü:https://drive.google.com/file/d/1s5U4fQoW5euVQZ-NHu-a0OUUh6kdzyTt/view?usp=drivesdk

Bu Modülde farklı olarak Video için Stereo ses kaydı var.

Google Camera Apk olarak da eski apkyi kullanabilirsiniz arkadaşlar.

• Merhaba bir sorum olucak. Mi6’da portre modunu nasıl açıyoruz? Herhangi bir rom yüklü değil. Xiaomi’nin güncel yazılımı mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

Merhaba bir sorum olucak. Mi6’da portre modunu nasıl açıyoruz? Herhangi bir rom yüklü değil. Xiaomi’nin güncel yazılımı mevcut
    Kamerayı acınca ekranda üst kısımda “portre modu” diye bir yazı belirmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Evet hocam Miui Pro dayım şuanda, genel olarak memnunum. Ilk Kapali Global Beta ya göre daha memmunum hatta. China romlara da Ns geldiği için artık Global Betaya da geçmem sanırım. Sizde direk Eu veya Miui Pro yu deneyin bana göre. Kilit ekranında bildirim sorunu tüm Miui 10larda var gibi. China Beta tabanli romlarda daha erken çözüleceğini düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Miui 10 tam oturmadı bence hocam. Bildirim sorunu başlı başına bela. Kız arkadaşı olanın vay haline :) Eu romu denedimde yarı türkçe yarı ingilizce. Miui Pro da öyleymiş galiba. Şuan Miui 9 8.4.19 a geri dönüş yapıyorum. Miui 10 tam oturduğu zaman global betaya geçebilirim. Eu veya Miui Pro ya da geçebilirim hiç belli olmaz.

• Güncelleme yaptım ama parmak izi ile kilit açamıyorum sizde de sorun var mı yönetici tarafından engellendi diyor sürekli

• quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

Miui 10 tam oturmadı bence hocam. Bildirim sorunu başlı başına bela. Kız arkadaşı olanın vay haline :) Eu romu denedimde yarı türkçe yarı ingilizce. Miui Pro da öyleymiş galiba. Şuan Miui 9 8.4.19 a geri dönüş yapıyorum. Miui 10 tam oturduğu zaman global betaya geçebilirim. Eu veya Miui Pro ya da geçebilirim hiç belli olmaz.

Alıntıları Göster
    Bakalım Bu haftaki China Beta da umarım el atılmıştir Bildirim sorununa hocam. Pazartesi günü göreceğiz. Bende Miui 10 için bu konuda uyarıyorum. Bende Mi Band bağlı olduğu için sorun olmuyor da, onun haricinde WhatsApp mesajı gelince Telefon titretmiyor bile bazen. Bileklik titretince anlıyorum

Miui Pro daha iyi Türkçe konusunda hocam, Eu ya göre.

• miui 10'da bildirim çubuğunu çekince gelen hızlı ayarları değiştiremiyorum. Bunun çözümü var mıdır? sağa sola kaydırmayı denedim, ayarlarıda kurcaladım ancak bulamadım. Şuan kullanmadığım nearby falan en önde duruyor.

Birde ios gibi ekranı sağa veya sola çekince geri gitme özelliği geldi mi? miui10da gelecekti sanırım.
  • 3 ay sonunda LG panel mi 6 da ghost screen görmüş bulunmaktayim ne yapmamı önerirsiniz böyle kullanmaya devam etsem sorun olur mu (rahatsız etmiyor aslında pek ekranın sol üst kısmında gri zeminde belli oluyor sadece ) delta garantili cihaz

• ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Portre modu yazmıyor ama beyaz bir baloncuk içerisinde mavi bir işaret var o mu acaba?

• LineageOS'dayım bana yetiyor, güncel androidi tam anlamıyla kullanmak güzel, miui'da olmayan çeşitli yenilikler var, tam anlamıyla oreo kullanıyorum diyorsunuz.

• Global beta indirip kuran arkadaşlar biraz bilgi verebilirmi.

Kullanımı etkiliycek abartı hatalar yoksa bizde kuralım

• Arkadaslar herkese merhaba yeni mi6 kullanicisiyim ama takildigim bir kac sorun var yardimci olursaniz cok sevinirim

1- daha once iphone kullanicisiyim onda grup veya birinden foto gelimce film rulasina kaydrtme diyordum goruntuluyor ama kaydrtmiyordu istersem kendim kaydediyordum bundada varmi bu ozellik ben bulamadim

2 - facebook sembolunun uzerinde biri beni etiketleyince veya gruplardan mesaj olunca 1 2 3 veya 10 kirmizi ile beliriyirdu uyari bunda bulamadim anca face gurince o olan durumlari goruyorum

3-telefonla ugrasirken whatsaltan gruplardan ozellikle gelen bildirim olunca ust citada gorunuyor bunu istemiyorum kilitlemenin bir yolu varmi ?

Yardimci olursaniz cok sevinirim

Baska Onerdiginiz ayarlar var ise dikkate alirim tesekkurler

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Orijinali bir görelim dedim o da pek sarmadı, stok Android rom verse daha iyi olurdu hiç arayüzle uğraşmadan sadece kamera güncelleme çalışması yapsa çok daha iyi olurdu. Lineage veya pixel rom olmadı resurrection rom yükleyeceğim. Onlarda da yine miui kamera olsun istiyorum bişeyler yapacaaz işte.

• Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] sürekli bu hatayı alıyorum parmak izi izi ile ekranı açmaya çalışınca yaşayan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar lütfen yardım.
    miu 10 a güncelledim ancak cihaz wifi görmuyor ve telefon kilitli durumda. mi cloud şifremi biliyorum ama kurulum aşamasında wifi istiyor ve telefonu açamıyorum bu nedenle
  • Kapalı betada iken şarj durumu iyi değildi, normal betaya geçtim durum aynı, 1.30 saatte %80'e ulaşırken şuan %75 ve 1.20 dakika ekran süresi almış bulunuyorum. Nerede o eski sürümler....

• yokmu yardım edebilecek birisi
  • arjen88 kullanıcısına yanıt
    Telefon dan sim kartı çıkartın öyle deneyin. O zaman Wifi şifresini girmek için klavye aktif hale gelecek. Önce Wifi yi tanımlayın sonra mi cloud şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

• cavci7 C kullanıcısına yanıt
    sım kartı takmadan denedim ancak benm sorunum wifi görmemesi cihazın. bu nedenlede ağa bağlanamıyor ve şifreyi teyit edemiyor internetten. şifrem doğru çünkü bilgisayrdan hesabıma girebiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.