Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hendr1239

Hocam bu kilit açma ile alakalı bir sorun var benden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ama siz bu sorunu yaşadınız mı? Bu yazıyı görmekten gına geldi cidden. En son kendimi "ey yönetici sen kimsin ya" diye bağırırken bulmak istemiyorum açıkçası

Hocam Ilk kapalı Global Beta da ve Miui 10 China Beta tabanli rolarda hiç böyle bir sorun yaşamadım. Belki Açık Global Beta ile ilgili bir sorundur. Parmak izi Okuyucu ile açılmiyor mu hocam cihaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

Hocam bu çalışır mı ? Lite olan versiyon. Epic romda tek tavsiye edebileceğiniz rom bu galiba. 8.5.2 de sorunluydu sanırsam.

Hocam bir de bu linkleri hangi siteden takip ediyorsunuz :) Xda da bulamiyorum ben.

https://drive.google.com/file/d/1zwLFHs_feCWZZ3gnucITsAp8dBcBM5uY/view

Alıntıları Göster
    Hocam Pcye geçince atayim Lite Modül linki varsa.

Evet hocam ne yazıkki Tek tavsiye ettigim rom Epic rom olarak. 8.5.2de 8.4.19 tabanli olduğu için Battery Drain sorunu vardı.

Xiaomi.EU romlari Pazartesi çıkacak en kötü, Miui Pro çıkmış da Linkleri yok ortada. Bu hafta Kilit ekrani bildirim sorunu çözüldü ise direk ona da geçebilirsiniz ama.

• quote:

Hocam bu çalışır mı ? Lite olan versiyon. Epic romda tek tavsiye edebileceğiniz rom bu galiba. 8.5.2 de sorunluydu sanırsam.

Hocam bir de bu linkleri hangi siteden takip ediyorsunuz :) Xda da bulamiyorum ben.

Alıntıları Göster
    Hocam Pcye geçince atayim Lite Modül linki varsa.

Evet hocam ne yazıkki Tek tavsiye ettigim rom Epic rom olarak. 8.5.2de 8.4.19 tabanli olduğu için Battery Drain sorunu vardı.

Xiaomi.EU romlari Pazartesi çıkacak en kötü, Miui Pro çıkmış da Linkleri yok ortada. Bu hafta Kilit ekrani bildirim sorunu çözüldü ise direk ona da geçebilirsiniz ama.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Hocam bazen açılıyor çok normal bir şekilde sonra yine bastığımda algilamayip daha önceki posta eklediğim yönetici muhabbeti ile bana desen ile kilidi aç diyor. Bir dengesizlik var gibi duruyor. Hocam ayrıca global beta var diye sanırım pc deki. Miui suit cihazı görmüyor bu normal birşey sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hendr1239 -- 30 Haziran 2018; 20:23:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    uzaktan bağlanıp yardım edebilecek varmı.
  • quote:

Hocam bazen açılıyor çok normal bir şekilde sonra yine bastığımda algilamayip daha önceki posta eklediğim yönetici muhabbeti ile bana desen ile kilidi aç diyor. Bir dengesizlik var gibi duruyor. Hocam ayrıca global beta var diye sanırım pc deki. Miui suit cihazı görmüyor bu normal birşey sanırım?
    Anladım hocam, o zaman Global Beta ile ilgili bir sorun gibi. Miui Suite i hiç kullanmadim ben hocam şimdiye kadar, Miui 9da sorunsuz kullanıyorsaniz, daha Miui 10 uyumu gelmemiş olabilir belki. Ancak kullanan kişiler yardımcı olabilir.

• quote:

Anladım hocam, o zaman Global Beta ile ilgili bir sorun gibi. Miui Suite i hiç kullanmadim ben hocam şimdiye kadar, Miui 9da sorunsuz kullanıyorsaniz, daha Miui 10 uyumu gelmemiş olabilir belki. Ancak kullanan kişiler yardımcı olabilir.

• Merhaba arkadaşlar, şu an miuipro 10- 8.6.21 kullanıyorum. İyi lakin mesela yandex den harita indirtmiyor! Ne yaptıysam olmadı! Yakın zamanda köye gideceğim için harita lazım olacak bu nedenle Miui 10 global beta 8.6.28 e geçmeyi düşünüyorum ama öğrenmem gereken, bu sürümde çift tıklayarak ekran kapatma ve açma var mı acaba?

• Şarjı şu anda daha iyi geldi. Sabah şarj ettim, bayağı kurcaladım telefonu hala % 64 var.
    Fotoğraf kalitesi artmış. Flashlı gece çekimi gayet memnun edici. Ön tarafa gelen portre modu çok iyi. Harika fotoğraflar çektim.
    Parmak izi biraz yavaşlamış ve algılaması biraz daha zorlaşmış.
    Arayüz çok daha iyi olmuş, çok hoşuma gitti.
    Telefon zaten akıyordu onda hiç bir sorun yoktu aynı seviyede gidiyor.

Şu anda gayet memnun kaldım. Benim için tek eksiği gece çekimiydi oda isteğimi karşılar vaziyete gelmiş. Ufak güncellemelerle çok daha iyiye ulaşırlar diye ümit ediyorum.
    Hocam sizden bir mini rehber tarzı bir konu görmek lazım bence yada ilk postta bir miui 10 özel pil performansı için yapılacak ayarlar yada gelen özelliklerle alakalı bir yazı hiç fena olmaz ne dersiniz. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: piperka106

Şarjı şu anda daha iyi geldi. Sabah şarj ettim, bayağı kurcaladım telefonu hala % 64 var.
    Fotoğraf kalitesi artmış. Flashlı gece çekimi gayet memnun edici. Ön tarafa gelen portre modu çok iyi. Harika fotoğraflar çektim.
    Parmak izi biraz yavaşlamış ve algılaması biraz daha zorlaşmış.
    Arayüz çok daha iyi olmuş, çok hoşuma gitti.
    Telefon zaten akıyordu onda hiç bir sorun yoktu aynı seviyede gidiyor.

Şu anda gayet memnun kaldım. Benim için tek eksiği gece çekimiydi oda isteğimi karşılar vaziyete gelmiş. Ufak güncellemelerle çok daha iyiye ulaşırlar diye ümit ediyorum.
    Hangi rom'dan ve hangi versiyon'dan bahsediyoruz?

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Global kararlı

• Arkadaşlar elimde hiç kullanamdığım kutusunda SPIGEN Mi6 RUGGED ARMOR kılıf var,Ankara içi ilgilenen arkadaş varsa pm atabilir
  • 24 saat kullanım

8 saat ekran

Kalan %20

Daha ne olsun..

• quote:

Hocam sizden bir mini rehber tarzı bir konu görmek lazım bence yada ilk postta bir miui 10 özel pil performansı için yapılacak ayarlar yada gelen özelliklerle alakalı bir yazı hiç fena olmaz ne dersiniz. 😊
    Hocam Bu işi detaylıca irdeleyen arkadaşlar yapabilir ancak. Artik pil tüketimi işini takip etmeyi bıraktim, Cihaza Mi Band sürekli bağlı olunca. On bellek temizlemeyi bile hiç yapmıyorum, Cihazi gece sarja takip sabah şarjdan alma durumuna geldim bende. Bu yüzden rom kurunca Otomatik başlatmalari kapatma haricinde hiç ayar yapmıyorum

Ancak yine deneyimledigim romlarla ilgili deneyimimi paylaşırım. Fazlası beni aşar artık

• quote:

Alıntıları Göster
    Global Beta 8.3.29 Tabanlı Romlar için Lite Versiyon Google Camera Magisk Modülü:https://drive.google.com/file/d/1rvVXJ1Oe2fFMslBhxVmiHDXs7ekcQ1jK/view?usp=drivesdk

Google Camera için Magisk Modülü ve Google Camera Apk'sını takip ettiğim linkler;

1 ->https://forum.xda-developers.com/mi-6/themes/support-gcam-hdr-mi6-t3758876/page53

2 ->https://forum.xda-developers.com/mi-6/themes/support-gcam-hdr-mi6-t3758876/page53

3 ->https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

Bu Linkleri takip ediyorum hocam ben. Aslında BSG; Editlediği Google Camera Apk'larını 4pda.ru sitesinde rusça olarak paylaşıyor ama, Holypenguen hocam takip edebiliyordu birtek bu forumu

• quote:

Orijinalden alıntı: piperka106

Global kararlı
    miui 10 global beta olmasın hocam kararlıda ön portre yok
  • beyler an itibariyle miui 10 global betaya geçtim 28 olan sürümdeyim fena akıyor cihaz parmak izi falan iyi hızı animasyonları .5 yapın herşey hızlı akıcı kamerada azıcık iyileştirme var daha iyi olabilir ön kamera portre modu efsane cok hosuma gitti

suan için bir sıkıntı göremedim bildirim vs düzgün gözüküyor neyini beğenmediğiniz bildirimlerde? ekran sanki daha parlak daha net olmus gibi ya da bana öyle geliyor ben beğendim açıkcası.

pil durumunu kullandıktan sonra yazacağım
  • Miui 10 WhatsApp bildirimleri basılı tutup aşağı çekerek değil sağdaki minik oka basarak genişletiyor. Aklınızda bulunsun. Şebeke mesajında bu yok ilk satır hariç okunmuyor.

• Mui pro sanırım paralı olmuş en son versiyonu indiremedim link varsa alabilirmiyim 8.6.28 olan

• 
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.