Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.742
Cevap
85
Favori
341.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mi6x orta segment olarak cikacak,yani ust orta islemci snap 626 olarak cikacak ai yan yapay zeka kamera ozelikleri olacak asla mi6 yani amiral gemi gucunde olmaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feedyourhead.

Bu mesaj silindi.
    n11 den alabilirsiniz,dun bende 64 gb 6gb ram opsiyonlu aldim

• Yok malesef

• Sordum, soruşturdum Migroslarda kalmamış hep 4 gb var dediler. Ben de artık dediğiniz gibi n11'den Migrosla aynı Delta Servis garantili aldım. 5 sene tık demeden çalışan iPhone 5'ten sonra umarım Mi 6 sorun çıkarmaz. Garanti hakkında yazılanlar oldukça kötü, yılana mı sarıldım bakalım göreceğiz. :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Survivalist kullanıcısına yanıt
    xiaomi nin hiç bir modelinde yok mu kablosuz şarj
  • Mix 2s de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4810

Bu segment işi neyle ölçülür acaba? Ya da Mi 6 ortada değilse neresinde bu segmentin? 6gb ram 128 gb dahili bellek, 1900₺ fiyat yetersiz kalıyorsa..
    İslemci ve ram en cok segment koyar telefona. Snap dragon 835 farki diyebiliriz.

İzmir guzelbahce migrosta oldugunu haber veren arkadasa tsk ederim. An itibariyle almis bulunmaktayim. Delta garantili global version sarj aleti uyumlu jdi panel 6gb 64gb 1799 tl son adedi aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar

uzun zamandır mi6 yı takip ediyorum. aldım alacam derken yorumlarda mi7 yi bekleyin tarzı yazıları çok okudum. emektar g2 hala çalışıyor (4,5 yıldır). g2 hafif hafif beni değiştir demeye başladı artık bazı uygulamalarda sürüm eski demeye başladı. az önce ana sayfada mi7 ile ilgili konu açılmış. link aşağıda

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-7-kanli-canli-goruntulendi--132771725

çentik var gibi gözüküyor tabi resmi tanıtım yapılmadı henüz. size sorum şu mi 6 yı fazlaca takip ettiğim için xiaomi nin diğer üst segment telefonlarını incelemedim. en üst seviye telefonu hangisidir? 6 ve ya 8 gb ram li 64 veya 128 gb hafızalı beni 4-5 yıl götürecek bir telefon istiyorum. bilgi verirseniz sevinirim.

• şu an için mi mix 2 ve mi 6 en üst segment telefonu xiaomi nin. zaten ikisi arasında çok büyük fark yok. en bariz fark mi mix 2 tam ekran.

• quote:

Orijinalden alıntı: rebelpirate

şu an için mi mix 2 ve mi 6 en üst segment telefonu xiaomi nin. zaten ikisi arasında çok büyük fark yok. en bariz fark mi mix 2 tam ekran.
    Mix 2 de cift kamera olmamasi sanirim en buyuk eksiklik mi6 ya gore.

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    aynen o daha büyük eksiklik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba 64GB 6 GB RAM 1850 TL'ye nasıl fiyat sizce ayrıca Migros da ilgili 6 GB lık telefon kimin garantisinde çok fazla bilgi var emin olamadım n11 ve GG'ya göre avantajım nedir Migrostan almamın?? Karta Puan vs gibi durumların olmaması nedeniyle??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi909

Merhaba 64GB 6 GB RAM 1850 TL'ye nasıl fiyat sizce ayrıca Migros da ilgili 6 GB lık telefon kimin garantisinde çok fazla bilgi var emin olamadım n11 ve GG'ya göre avantajım nedir Migrostan almamın?? Karta Puan vs gibi durumların olmaması nedeniyle??
    Hangi migrosta var acaba.
    fiyat şu an için uygun zira uçtu fiyatlar dolarla birlikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETA -- 22 Mayıs 2018; 17:18:53 >
  • Yakin bir zamanda mi6 128 gb seramik versiyonu 1900 2000 tl seviyesinde bir kampanya olur mu acaba?

• Migrosta 1900 64 6 gb buldum alinirmi.

• BaRoN55 kullanıcısına yanıt
    Alınmaz.Mi 7 yi bekle dolarda biraz düşsün biraz sabır...

• quote:

Orijinalden alıntı: trader12

Alınmaz.Mi 7 yi bekle dolarda biraz düşsün biraz sabır...
    mi 8 çıkacak mi 7 yok.

mi 8 i bu fiyata da alman imkansız.

3000 tl ye yakın piyasaya giriş yapar
  • Temkeş kullanıcısına yanıt
    Doğrudur 7 i yok 8 olacak son günlerde takip edemiyorum gündemi.

Ben mi8 alsin diye bekle demedim mi8 çıkınca mi6 fiyatı düşer biraz dolarda biraz düşünce makul fiyata iner anlaminda dedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trader12 -- 27 Mayıs 2018; 3:31:45 >
  • BaRoN55 kullanıcısına yanıt
    Alınır bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Migrosta 1900 64 6 gb buldum alinirmi.
    1849 du 1900 mi yapmışlar.
    Geçtiğimiz çarşamba günü kendime ve 2 arkadaşıma aldım. mi6 64GB 6GB RAM li olan modelden.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.