Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 hakkında her şey: Gönüllerin efendisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
8
Favori
21.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi efsanesi Mi6 modeliyle devam ediyor. Snapdragon 835 işlemciye, çift arka kameraya, 6GB RAM ve en az 64GB depolama ile birlikte Quick Charge 4.0 gibi teknolojilere sahip olan bu canavarın satış fiyatı ise Samsung Galaxy S8 ailesinin sadece yarısı kadar. Tüm detaylar ve dahası videomuzda.

• Kavisli ekranı bi ben mi göremiyorum?
  • Bence tasarımı hala tam olarak gün yüzüne çıkmış değil.Sürpriz yapabilirler😁.Lansmanindan ön inceleeme videosu bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 349$ oldugunu goz onune alarak paralel ithalat temizinden 1649tlsi var, hadi taş çatlasin 1849tl olsun, 2500tl deyip bizi zor durumda birakmayin sayin editorler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosster

Kavisli ekranı bi ben mi göremiyorum?

kavisli ekran diye yanlış söylemişler. Kavisli olan arka kapak
  • Telefon çok iyi. Özellikle fiyatına göre baya iyi duruyor. Xiaomi'nin bence tek ekaiği yazılım stabilizasyonu. Arkadaşımın mi5 i durduk yere titremeye başlıyor ( nedenini çözemedik ). Yazılıma da el atsalar on numara beş yıldız.

Şu kulaklık girişi olayına ayar olmaya başladım. İp7 kullanıyorum. İlk başlarda çok önemsemiyordum. Kutusundan çıkan adaptörle falan idare ediyordum. Eninde sonunda o da kaybolunca kaldım öyle. İnsanlar tek tip düşünüyor, kulaklığının üstüne tak kalsın kaybolmaz diyorlar. Fakat arabaya bindiğinde aux kablosuyla teli bağlamak istediğinde patlıyor. Bende o yüzden cebimde gezdiriyordum. Bi baktım kaybolmuş. Şimdi kendi kulaklığı kaldı o da bozulursa 30? bayılacaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkhair

Telefon çok iyi. Özellikle fiyatına göre baya iyi duruyor. Xiaomi'nin bence tek ekaiği yazılım stabilizasyonu. Arkadaşımın mi5 i durduk yere titremeye başlıyor ( nedenini çözemedik ). Yazılıma da el atsalar on numara beş yıldız.

Şu kulaklık girişi olayına ayar olmaya başladım. İp7 kullanıyorum. İlk başlarda çok önemsemiyordum. Kutusundan çıkan adaptörle falan idare ediyordum. Eninde sonunda o da kaybolunca kaldım öyle. İnsanlar tek tip düşünüyor, kulaklığının üstüne tak kalsın kaybolmaz diyorlar. Fakat arabaya bindiğinde aux kablosuyla teli bağlamak istediğinde patlıyor. Bende o yüzden cebimde gezdiriyordum. Bi baktım kaybolmuş. Şimdi kendi kulaklığı kaldı o da bozulursa 30? bayılacaz.

E gardaş buna çok iyi didin de; Vestel venüse ne diyecez

Venüs bunu 100e çarpar bine böler; duvardan duvara sektirir

• demek ki hem geniş açılı hem bokeh efektli hem de optik zoom lu çift kamera olabiliyormuş :D

• Xiaomi mi 6 plus deniyordu ona ne oldu.

• Konunun özeti; Abicim telefon mu alacaksınız. Bırakın İphonu Samsungu falan, Alın Mİ6 yı geçin.

Not: Mi5 kullanıcısıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selçuk ALAGÖZ -- 19 Nisan 2017; 16:58:56 >
  • hocam gerçekten yorumlarınıza yüzde yüz katılıyorum. İnşallah diğer kazık fiyatlara telefon satan firmalara ders olur. Bu eleştiriler sonrasında büyük abiler size test cihazı göndermeyi kesmezler umarım

• Abi çok güzel ama sızıntılarda 6 Plus da diyorlardı yani xiaomi 5s tanıtırken aynı anda 5s plus da tanıtmışdı acaba 6 plus çıkmıyacakmı? Son sızıntılarda ise 64gb kapasitede 4gb ram olacağını söylmeişlerdi xiaomi hepsini 6gb yaptı müthiş xiaomi mi6 işlemcisi sd 835 ama halio x30 diye bir işlemcisi vardı acaba 64gb onumu koyacaklar yoksa sd 835 mi olacak? Umarım 6 plusda gelir ya

• Bir gün herkes xiaomi kullanacak :D

• Efendimisss

• Bir ara dedim bunlar videoyu unuttu aralarında muhabbet ediyolar. Ne gömmüşsünüz be diğer markaları yanlız öle 2000-2500 gibi fiyatları telaffuz etmeyeydiniz iyiydi.Gerçi çinli siteler 499-589 dolar fiyatlarla listelemişler gene 1500 lü rakamlara gelse ne güzel olur. Tasarım hakkaten güzel olmuş.Koymadıkları kulaklık çıkışından bahsetmemişsiniz.Sonuç olarak gelse de alsak.

videolarda gelmeye başladı özellikle mavi renk beni benden alıyor. Ne allengirli bir tasarım bu böyle yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonaranan -- 20 Nisan 2017; 22:43:51 >

• Bu cihaz Türkiye pazarına paralel ithalat veya herhangi bir yolla gelmesi tahmini kaç ayı bulur?
  • 2500 dediler ya 1 kuruş aşağı gelmez getirmezler ......

• alınırki bu :)

• 2000 TL altı gelsin hepimiz nasiplenelim.

• Ülkede neyse ki xiaomi yok çünkü olsaydı herkes bu laflarınız üstüne "para mı aldınız xiaomiden" diye sorardı :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.