Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.951
Cevap
80
Favori
278.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aysberg34

Selam herkese,

Ben de bu telefon, arkadaşımda da Mi Note 3 var. İkimizde aynı ayarda PUBG Mobile oynuyoruz. Bende takılmalar oluyor, ancak Note 3'te herhangi bir takılma olmuyor. Normal mi acaba ?
    Oyun henüz optimize değil ayrıca beta kullanıyorsanız fazla kararsız oluyor bazı sürümler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Evet hocam beta sürüm. s7 Edge, mi Note 3 bir de benim telefon yan yana oynadık, bir tek benim telefon takılınca şüpheye oluştu kafamda.
  • aysberg34 kullanıcısına yanıt
    Beta sürümlerde böyle sorunlar olabiliyor. Ben o oyunu ilk indirdiğimde grafik ayarlarını degistirmeme bile izin vermiyordu.

• millet selam. 3.5mm jak girişini bozdum
    Şimdi müzik dinleyebilmek için bluetooth kulaklık almayı planlıyordum da aklıma geldi; Bizim Type-C'ye dönüştürücü takıp kulaklık bağlasak ses vermez mi? Sonuçta type-c hdmi destekliyor.?.??
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyamas

millet selam. 3.5mm jak girişini bozdum
    Şimdi müzik dinleyebilmek için bluetooth kulaklık almayı planlıyordum da aklıma geldi; Bizim Type-C'ye dönüştürücü takıp kulaklık bağlasak ses vermez mi? Sonuçta type-c hdmi destekliyor.?.??
    Mi Note 3 için aldığım dönüştürücüyü bir kaç kulaklıkla mi5s plus'ta denedim ses gelmiyor. Bir ayar yoksa olmadı .

• Telefon bir anda kendi kendine kapandi sonra acmaya calistim ama mi logosunda takili kaldi .benim telefon fabrikadan alindigi gibi bootloader kilidi kapali ve twrpyuklu degil.Ben ilk once kendi recovery programindan wipe data yaptim ama yine mi logosunda kaldi.Bu sefer bootloader kilidini acmaya calistim ama basarili oldu demesine ragmen kilidi acilomadi bu sefer edl modla yapmaya callistim test point noktasindan edl moda gecirdim ama success yani vasarili dedi miflasta fakat yine mi logosunda takili kaldi .Bir turlu mi logosundan cikmiyor.Bilen biri varsa cozumu cok acil lazim.
  • bende de aynısının tıpkısı oldu mi logosu görünüyor android yüklemeye çalışıyor ama öylece telefonun pili bitene kadar kalıyor. miui update geldi yükle dedim sonra bununla karşılaştım destek olabilecek bir arkadaş olursa müteşekkir oluruz.
  • Cihaza Twrp atıp öyle rom kurun geçecektir mi logosundan

• bu konuya yabancıyım k.bakmayın
    uygun fiyatla teknosa da xiaomi redmi 5 plus
    gördüm, özellkileri çok müthiş, fiyatı ise
    tanınmış markaların nerdeyse çeyreği...

ama ithalatçı garantisi demesi mide bulandırıyor
    tamam her alınan telefon illada servisi gider diye
    bir durum yok ama olası bir durumda sorunlar nasıl
    çözülür... çünkü samsung - nokia - sony gibi ülkemiz
    içinde servisleri yok... bir anakart arızasında eğer
    anakart (dolayısıyla IMEI değişeceğinden) MEI kaydını
    tekrardan onlar yaparlarmı yoksa başının çaresine mi
    bak derler muallak... sırf bu düşüncelerden ötürü
    süper özellikli telefona pek yaklaşasım yok

başına benzer sorunlar gelen varmı burdan iletirse
    sevinirim... illa problem çıkar demiyorum ama binler
    verip paranlar resil olmadan önce araştırmak daha mantıklı

cevaplarınıza peşinen teşekkürler

• avci26 kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili bir samsung da süreç nasılsa bunda da öyle. Anakart değişirse tabiki imei kaydını da firma yapacak topu size atamaz. Olumsuz yorumların yanında olumlu yorum yapan memnun kalanlar da var sayıları az da olsa. Bu tarz ürünlerin alırken fiyatını ve özelliklerini göz önüne alırken garanti kısmını çok düşünmeyeceksiniz ille olsun derseniz fixpack yaptırın bir nevi kasko bence tüm garantilerden daha mantıklı. Ha garantiye de para vermeyim derseniz daha da ucuza bulmak mümkün onda da imei kayıt işi vs sıkıntı. Kısaca xiaomi telefonlar bence özellik ve kalite olarak iyi fiyat olarak iyi

• dj_yuxexes D kullanıcısına yanıt
    cevabınız için çok sağolun,
    ithalat garantili samsung bile olsa bildiğim kadarıyla) 1 sene
    uluslararası garanti geçerli olacağından yurt içinde muhatap
    birileri var, ama bunda ... neyse anlayacağımı anladım, teşekkürler
    sizlere xiaomi lerinizle mutluluklar dilerim, ilerde ülkemizde
    samsung vs. gibi büro-servisler vs. açarlarsa düşünürüm...

iyi günler
  • avci26 kullanıcısına yanıt
    İlk msjınız başında çok güzel demişsiniz özellik olarak dolu dolu ama diğer markaların çeyreği parasına. Yani garanti ile bu kadar takıntılı olmayın. Dediğim gibi 175₺ fixpack yaptırın hiç bir garantinin yapmayacağı suya ve darbeye karşı da önlem alın. İleride büro açtıklarında fiyatları da malum markalara yakın olacaktır zaten. Kısacası örneğin mi note 3 benzeri samsung a9 plus 2700 iken mi not 3 1500 aradaki 1200 e her türlü telefonu bozulsa bile yaptırır kullanırım 😂 size de alacağınız marka model telefon ile mutluluklar.

Bu arada ithalatçı garantili samsunglara öyle sanıldığı gibi 1 yıl uluslararası garanti yok cihazı nerden aldıysanız orası bakıyor tabi Yurtdışından kendinizin aldığı yurtdışı faturalı bir cihaz ise bahsettiğiniz 1 yıllık garanti devreye giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_yuxexes -- 18 Nisan 2018; 12:16:31 >
  • Mi 5s plus 9.5.2.0 güncellemesi geldi bana, face de mi 5s plus kullanıcıları sayfamda yenilikleri paylaşacağım

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Merhaba arkadaşlar kız kardeşimin telefonları takas edelim teklifine evet demiş bulundum. Mi note 3 verdim Mi 5s plus aldım ama note 3 performansı alamıyorum telefondan. Pil performansı note 3 ten geri, facebook ve instagram da aşağı yukarı inip çıkarken devamlı bir atlama oluyor. Telefon son sürüm ve fabrika ayarlarına sıfırlandı. Yapmam gereken unuttuğum bir şey mi var acaba.. Sim kart etkinleştirme note 3 ten sonra bu telefonda da başarılı olamadı. Her mesaj para gidiyor Türk Telekom ile sorun yapıyor sanırım. Oynadığım oyunlarda sıkıntı yok ama internet ve uygulamalarda atlama cok oluyor. Bu telefonun işlemcisi daha iyi ama bu takılma atlamalar neden oluyor çözemedim.

• 8.4.19 beta sürümü mevcut. Duvar kağıdı döngüsü nedense gitti bulamıyorum da! Kilit ekranında sağ üstte Yonca da yok! Ayarlar Duvar kağıdı kısmında da yok! Nereden bulabilirim?

• ProgreSsive aTTacK kullanıcısına yanıt
    İş yerinden bir arkadaşımla eş zamanlı telefon aldık. Ben 5s Plus, o da Note 3. Bu telefonun işlemcisi çok daha iyi olmasına rağmen sanki Note 3'ün performansı bir tık daha iyi. Facebook kullanmadığım için o konuya bir şey demeyeceğim ama diğer yaşadığınız sıkıntıları yaşamadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysberg34

İş yerinden bir arkadaşımla eş zamanlı telefon aldık. Ben 5s Plus, o da Note 3. Bu telefonun işlemcisi çok daha iyi olmasına rağmen sanki Note 3'ün performansı bir tık daha iyi. Facebook kullanmadığım için o konuya bir şey demeyeceğim ama diğer yaşadığınız sıkıntıları yaşamadım ben.
    Recovery e girip wipe data all ile format attım daha iyi şu an ama mi note 3'u tercih ederim ..DH de gezerken bile takılma atlama yapıyordu su an düzeldi .

• Benim cihazda şarjda iken berbat kasıyor. Normalde de daha iyi olmasını beklerdim sonuçta iyi özelliklere sahip bir telefon. Oyunlarda acayip kasıyor. Anlamadım. Başına gelen var mı

• Programları belli bir sıraya göre düzenleme imkanı var mı arkadaşlar?Harf sırasına göre mesela..Bir programı bulmak için her seferinde Google Play'e giriyorum.

• Telefonda menü olmadığı için malesef yok. Ya bir klasör içine tüm uygulamalarınızı toplayıp alfabetik sıralayın ya da nova launcher kurarsanız bahsettiğiniz şekilde sıralayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.