Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4.931
Cevap
96
Favori
263.953
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
Giriş
    4371 Mesaj

Anllattıklarımı yapmanız yeterli. Root vs. atılmadıysa sıfır yazılım kuramazsınız. Format şeklinde ilk kısımda anlattıklarımı yapın. İkinci kısımda anlattıklarımı kontrol edin. Cİhazı aldıktan sonra sıfırdan yazılım yüklemeniz için gerekli işlemleri daha sonrasında yaparsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 23 Mart 2018; 22:36:29 >
    |
    |
    7r7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Teğmen
    214 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Tüm işlemleri doğru bir şekilde yaptığınıza emin misiniz? Cihaz sıfır mıydı, yoksa ikinci el mi?

cihaz ikinci el ama bootloader açmanın sıfır yada ikinci el olmasıyla alakası ne anlamadım ? telefonda hesap sıkıntısı yok girilen hesabın bootloader başvurusu yapılı ve mesaj 1 buçuk ay önce geldi zaten .

Mesajin gelmesi onemli degil. Baska bir hesapta BL acilmissa ve cihaz formatlandiktan sonra o hesaptan kaldirilmadiysa, BL kitlediginizde tekrar acmak icin o hesaba ihtiyac var. Sizin ugrasmaniz onemli degil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BiIIyTheKiD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Merhaba

cihazın sıfır Türkiye garantili fiyatı hepsiburada'da 1489 lira

2016'da piyasaya çıkmış bir cihaz ne önerirsiniz almaya değer mi başka cihazlara mı bakayım teşekkürler

Mesajin gelmesi onemli degil. Baska bir hesapta BL acilmissa ve cihaz formatlandiktan sonra o hesaptan kaldirilmadiysa, BL kitlediginizde tekrar acmak icin o hesaba ihtiyac var. Sizin ugrasmaniz onemli degil..

benim aldığım şahıs başka bir hesapla bootloader açılmadığını söyledi . zaten telefon öyle çok eski bir telefon değil . ben aldığımda 120 günlük imei süresi yeni başlamıştı . tekrar emin olmak içinde o hesaba i.mi.com dan girdirip cihazı listeden sildirdim .
    |
    |

Herşeyi geçtim , geliştirici seçeneklerinden doğrulama sorunu yaşayan bir dünya insan var. hatta Türkiyede de var bu cihazı kullanıp aynı sorunu yaşayan . Fakat çözüm yok.

Cihaza imei atmaya calisiyorsaniz kacak yollarla tr ye sokulan cihaz aldiniz sanirim. Ilk satan kisiye ulasirsaniz onlar destek saglar size. miui turkey sitesinde bu islerle ugrasanlar vardi..

|
    |

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Yüzbaşı
    308 Mesaj
    Selamlar arkadaşlar geçtiğimiz yaz forumdan mi5s plus almıştım. Mi hesabı kilitli gelmişti aldığımda ilk sahibi de o şekilde yurt dışından almış. Dün iletişime geçtim ilk sahibiyle mi hesaplarının kaldırılma olayı varmış sanırım artık,bendeki telefonda mis hesabı kilitli olduğu için önceki sahibi patchli rom atmış dolayısı ile android 6 var ve güncelleyemiyorum telefonu. Bu mi hesabının kaldırılma olayı olabiliyor mu?
    |
    |
    Pc:Intel i7 2700k/Asus P8P67 Pro/Sapphire Rx 580 8gb/PNY Anarchy 2x8gb 1.6ghz/Seagate barracuda 1tb-7200rpm/Corsair Force 3 120gb ssd/CM Haf 912 Plus/AOC G2460V 75Hz/2x2 Tb Seagate usb 3.0 harici HDD
    Laptop:Lenovo z510
    Ekipman:Razer Blackwidow Ultimate/Evga Torq X5 Max/Razer Goliathus Control Large/Logitech F710
    Dap: iBasso Dx80//Sony F-886
    Dac Amp: Audinst Hud-mx2/Oyaide d+ usb kablo
    Kulaklık: Tansio Mirai Tsmr-3//Psb M4u 4
    Ses Sistemi:M-Audio BX5 D2

''in spaghetti we trust''
  • Teğmen
    214 Mesaj
    quote:

Cihaza imei atmaya calisiyorsaniz kacak yollarla tr ye sokulan cihaz aldiniz sanirim. Ilk satan kisiye ulasirsaniz onlar destek saglar size. miui turkey sitesinde bu islerle ugrasanlar vardi..

tamam kardeş sağol . benim sorumun cevabı sende değil ...

Siz ne yapmak istediginize karar verebilmis degilsiniz burada cevap bulmaniz zor.. Dedigim gibi destek alin, 50TL ye yapiyorlardi sanirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 25 Mart 2018; 23:39:14 >
    |
    |

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Binbaşı
    1890 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tr1903

Merhaba

2016'da piyasaya çıkmış bir cihaz ne önerirsiniz almaya değer mi başka cihazlara mı bakayım teşekkürler

Bu saatten sonra Mi6 lara felan derim hocam. Geç oldu 5s+ için hem yazılım hem donanım açısından

|
    |

Orijinalden alıntı: BiIIyTheKiD

Birde şu var , telefonun bootloader kilidi daha önce açılmış olsaydı açan kişi mutlaka imei de atardı. Ve imei o kadar basit şekilde silinmez telefondan .

Herşeyi geçtim , geliştirici seçeneklerinden doğrulama sorunu yaşayan bir dünya insan var. hatta Türkiyede de var bu cihazı kullanıp aynı sorunu yaşayan . Fakat çözüm yok.

BL kilidi açıldı diye imei atma zorunluluğu yok hocam. Ben 1,5 yıldır kullanıyorum daha imei felan atılmadı cihaza iki hatta aktif çalışıyor kapanmadı. Siz cihazınıza ne yapmaya çalışıyorsunuz baştan okudum ama anlamadım. BL açmaya çalışıyorsanız eksik yaptığınız bir kısım vardır. OEM kilidi ve hata ayıklamayı aktif hale getirdiğinizden emin olun. 64bit bir pc ve driverlar tam olmalı. Bunlar tamsa bi aksilik çıkmaması lazım.

• Teğmen
    214 Mesaj

eksik yaptığım hiçbir kısım yok . cihaza imei atacağım ...
    |
    |
    Rezn0v.dll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tr1903

Merhaba

bazı migroslarda 1000 liraya satılıyor.migros konusunda alanlar var

|
    |

Farklı bir hesapla açmayı deneyin BL kilidini. Olmazsa farklı bir pc ile deneyin Windows sürümünden kaynaklı sorunlar çıktığını okumuştum BL açarken.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    Arkadaşlar faceden mi5s plus kullanıcıları olarak gruba katılırsak sade face üzerindnede gereekli gereksiz herşeyi paylaşabiliriz

https://www.facebook.com/groups/808734919313020/
    |
    |

Arkadaşlar neredeyse hiç oyun oynamayan sosyal medya youtube whatsapp ve mail uygulamaları dışında başka bir uygulamayla uğraşmayan aktif bir LG g4 kullanıcısıyım.

Son dönemde telefonumu yenilemek istiyorum ss ta belirlediğim modellerden hangisini almak doğru bir seçim olurdu.
    AMD RYZEN 5-2600 CPU / Asus TUF B450-PRO GAMING Mainboard / GSKILL 16GB DDR4 3000Mhz Ram / Asus RX550 2GB VGA / Corsair MP510 240GB nvme SSD / Seagate 2TB Sata3 HDD / Thermaltake V200TG Kasa - High Power 750W 80Plus Gold PSU / Asus VX229H 21.5'' AH-IPS Led Monitör / Microsoft Wireless Desktop 2000 / Creative SB Z SoundCard / EDIFIER S530D 2.1 145Watt RMS MM Speaker / Microlab Solo 6 2.0 100Watt RMS Bookshelf Speaker
  • Teğmen
    101 Mesaj

axon 7 için konusacak olursak ekran cozünürlüğü qhd ve batarya 3250 oldugundan mi 5s plus fullhd + 3800 amper ile daha mantklı. ayryeten m5s plusta snapdragon 821 var
    |
    |
    mtayfur83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5s plus ile axon 7 arasinda konusmak gerekirse;

Axon 7 artilar;

Micro sd kart takilabilmesi

Qhd ekran

Cift hoparlor ile yuksek ses

Kesinlik 5s plusa gore daha kaliteli bir kasa

Daha iyi bir kamera

5s plus artilari

Daha iyi ekran/kasa orani,dolayisiyla benzer kasada daha buyuk ekran

Daha iyi batarya

Daha guncel islemci(axon 820,5s plus 821)

Daha karizmatik(gri renk kullaniyorum,bana gore oyle)

İkisini de alirsan memnun kalirsin,burada kilit noktasi fiyat olur.tercihlerine gore karar verirsin.axon 7 arkadasimda var kendisine ben onermistim 1.5 sene oldu cok memnun.bende ise mi5s plus var.tekrar alacak olsam mi5s plus alirdim yine.

|
    |
    mtayfur83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Diablo 3 BattleTag id : EmuRu#2208
    Steam : Emuru
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj

Vermiş olduğunuz detaylı bilgi için teşekkür ederim...
    |
    |
    EmuRu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD RYZEN 5-2600 CPU / Asus TUF B450-PRO GAMING Mainboard / GSKILL 16GB DDR4 3000Mhz Ram / Asus RX550 2GB VGA / Corsair MP510 240GB nvme SSD / Seagate 2TB Sata3 HDD / Thermaltake V200TG Kasa - High Power 750W 80Plus Gold PSU / Asus VX229H 21.5'' AH-IPS Led Monitör / Microsoft Wireless Desktop 2000 / Creative SB Z SoundCard / EDIFIER S530D 2.1 145Watt RMS MM Speaker / Microlab Solo 6 2.0 100Watt RMS Bookshelf Speaker
Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,325
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.