Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.952
Cevap
80
Favori
278.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaza imei atmaya calisiyorsaniz kacak yollarla tr ye sokulan cihaz aldiniz sanirim. Ilk satan kisiye ulasirsaniz onlar destek saglar size. miui turkey sitesinde bu islerle ugrasanlar vardi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar geçtiğimiz yaz forumdan mi5s plus almıştım. Mi hesabı kilitli gelmişti aldığımda ilk sahibi de o şekilde yurt dışından almış. Dün iletişime geçtim ilk sahibiyle mi hesaplarının kaldırılma olayı varmış sanırım artık,bendeki telefonda mis hesabı kilitli olduğu için önceki sahibi patchli rom atmış dolayısı ile android 6 var ve güncelleyemiyorum telefonu. Bu mi hesabının kaldırılma olayı olabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Cihaza imei atmaya calisiyorsaniz kacak yollarla tr ye sokulan cihaz aldiniz sanirim. Ilk satan kisiye ulasirsaniz onlar destek saglar size. miui turkey sitesinde bu islerle ugrasanlar vardi..

tamam kardeş sağol . benim sorumun cevabı sende değil ...
  • BiIIyTheKiD B kullanıcısına yanıt
    Siz ne yapmak istediginize karar verebilmis degilsiniz burada cevap bulmaniz zor.. Dedigim gibi destek alin, 50TL ye yapiyorlardi sanirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 25 Mart 2018; 23:39:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr1903

Merhaba

cihazın sıfır Türkiye garantili fiyatı hepsiburada'da 1489 lira

2016'da piyasaya çıkmış bir cihaz ne önerirsiniz almaya değer mi başka cihazlara mı bakayım teşekkürler

Bu saatten sonra Mi6 lara felan derim hocam. Geç oldu 5s+ için hem yazılım hem donanım açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: BiIIyTheKiD

Birde şu var , telefonun bootloader kilidi daha önce açılmış olsaydı açan kişi mutlaka imei de atardı. Ve imei o kadar basit şekilde silinmez telefondan .

Herşeyi geçtim , geliştirici seçeneklerinden doğrulama sorunu yaşayan bir dünya insan var. hatta Türkiyede de var bu cihazı kullanıp aynı sorunu yaşayan . Fakat çözüm yok.

BL kilidi açıldı diye imei atma zorunluluğu yok hocam. Ben 1,5 yıldır kullanıyorum daha imei felan atılmadı cihaza iki hatta aktif çalışıyor kapanmadı. Siz cihazınıza ne yapmaya çalışıyorsunuz baştan okudum ama anlamadım. BL açmaya çalışıyorsanız eksik yaptığınız bir kısım vardır. OEM kilidi ve hata ayıklamayı aktif hale getirdiğinizden emin olun. 64bit bir pc ve driverlar tam olmalı. Bunlar tamsa bi aksilik çıkmaması lazım.

• Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    eksik yaptığım hiçbir kısım yok . cihaza imei atacağım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr1903

Merhaba

cihazın sıfır Türkiye garantili fiyatı hepsiburada'da 1489 lira

2016'da piyasaya çıkmış bir cihaz ne önerirsiniz almaya değer mi başka cihazlara mı bakayım teşekkürler

bazı migroslarda 1000 liraya satılıyor.migros konusunda alanlar var

• BiIIyTheKiD B kullanıcısına yanıt
    Farklı bir hesapla açmayı deneyin BL kilidini. Olmazsa farklı bir pc ile deneyin Windows sürümünden kaynaklı sorunlar çıktığını okumuştum BL açarken.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar faceden mi5s plus kullanıcıları olarak gruba katılırsak sade face üzerindnede gereekli gereksiz herşeyi paylaşabiliriz

https://www.facebook.com/groups/808734919313020/

• Arkadaşlar neredeyse hiç oyun oynamayan sosyal medya youtube whatsapp ve mail uygulamaları dışında başka bir uygulamayla uğraşmayan aktif bir LG g4 kullanıcısıyım.

Son dönemde telefonumu yenilemek istiyorum ss ta belirlediğim modellerden hangisini almak doğru bir seçim olurdu.
  • mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    axon 7 için konusacak olursak ekran cozünürlüğü qhd ve batarya 3250 oldugundan mi 5s plus fullhd + 3800 amper ile daha mantklı. ayryeten m5s plusta snapdragon 821 var
  • mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    5s plus ile axon 7 arasinda konusmak gerekirse;

Axon 7 artilar;

Micro sd kart takilabilmesi

Qhd ekran

Cift hoparlor ile yuksek ses

Kesinlik 5s plusa gore daha kaliteli bir kasa

Daha iyi bir kamera

5s plus artilari

Daha iyi ekran/kasa orani,dolayisiyla benzer kasada daha buyuk ekran

Daha iyi batarya

Daha guncel islemci(axon 820,5s plus 821)

Daha karizmatik(gri renk kullaniyorum,bana gore oyle)

İkisini de alirsan memnun kalirsin,burada kilit noktasi fiyat olur.tercihlerine gore karar verirsin.axon 7 arkadasimda var kendisine ben onermistim 1.5 sene oldu cok memnun.bende ise mi5s plus var.tekrar alacak olsam mi5s plus alirdim yine.

• EmuRu kullanıcısına yanıt
    Vermiş olduğunuz detaylı bilgi için teşekkür ederim...
    xiaomi de çift hoparlör.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    İkinci nerede?
    ben kullanıyorum çok güçlü hoparlörü var. altta çift sağlı sollu..
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Bende kullaniyorum,altta sagli sollu olanlardan biri mikrofon,konusma yapiyorsun.otekisi ile mono hoparloru.sesi gucli evet,guclu olmasi stereo oldugu anlamina gelmiyor.axon 7'nin ses cikisi bariz daha iyi.

• Arkadaşlar selam oyunlarda çökme olmuyor ama bu tarz video uygulamalarında kesin çökme yaşıyorum neden olabilir? ÇÖZÜM NEDİR

• Selam herkese,

Ben de bu telefon, arkadaşımda da Mi Note 3 var. İkimizde aynı ayarda PUBG Mobile oynuyoruz. Bende takılmalar oluyor, ancak Note 3'te herhangi bir takılma olmuyor. Normal mi acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.