Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.707
Cevap
65
Favori
253.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xrf

ama mi2c diye birşey gerçekten yok

Var, mi2sc xiaomi nin Çindeki operatörler için çıkarttığı. GSM ve cdma desteği var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim kardeş... Sen kullanıyormusun herhangi bir çin yapımı telefon... Yoksa benim gibi araştırıyormusun...
    Bu arada benim ilk akıllı telefonum da olacak, iyice birşey olsun diyorum... Samsung Note II alacaktım ama onun fiyatına 2 tane iyi çin telefonu alabiliyorum...
    Mesela Xiaomi, Meizu ve Oppo bana çok kaliteli geldi... Zopo ve Iocean da gayet güzel gözüküyorlar.
    Ama çok model var insanın kafası iyice allak bullak oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 16 Temmuz 2013; 21:20:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrf

ama mi2c diye birşey gerçekten yok

Benimki mi2sc mesela.

Burda da bahsedilmiş.

http://miuiandroid.com/community/threads/i-have-a-new-mi2s-but-it-is-mi2sc.20746/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkan -- 16 Temmuz 2013; 23:25:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateuss

quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Valla ben kullanmadım telefonları (keşke sahip olsam diyoru), ama muhakkak bir fark vardır.
    Foto biraz internette aratınca bu sayfada buldum,ingilizce değil ama olsun

http://www.xataka.com/analisis/xiaomi-mi2s-analisis

Galería de fotos diyen yerde 9 tane fotoğraf var mi2s'le çekilmiş.
    Hemen üstünde de bir fotoyu iphone 5'le kıyaslamış...

teşekürler ilginiz için resimler güzel gözüküyor bende 32gb versiyonu almayı düşünüyorum bakalım teli almanyaya gönderip öyle ülkeye sokmayı planlıyorum fiyat düşer diye bekliyorum ama pek düşüceğe benzemiyor

Çin'de fiyatlar düşüyor. Uluslararsı satıcılar ellerindeki stokları tüketince onlar da indirir fiyatları.Az beklemekte yarar var.

http://www.gizchina.com/2013/07/09/xiaomi-mi2s-prices-slashed/

• funkan F kullanıcısına yanıt
    Beklemekte hem yarar var hem de zarar... Özellikle benim gibi kararsızlar için... Fiyatlar düşünce yenileri çıkıyor funkan kardeşim benim...
    Benim de kararsızlığım gittikçe artıyor... Olan da ne eski telefonla devam iyice çakılana kadar...:D
  • quote:

Rica ederim kardeş... Sen kullanıyormusun herhangi bir çin yapımı telefon... Yoksa benim gibi araştırıyormusun...
    Bu arada benim ilk akıllı telefonum da olacak, iyice birşey olsun diyorum... Samsung Note II alacaktım ama onun fiyatına 2 tane iyi çin telefonu alabiliyorum...
    Mesela Xiaomi, Meizu ve Oppo bana çok kaliteli geldi... Zopo ve Iocean da gayet güzel gözüküyorlar.
    Ama çok model var insanın kafası iyice allak bullak oluyor...

Hayır kullanmıyorum. Ama Xiaomi'nin telefonları çok hoşuma gidiyor. Oppo da öyle. Diğer markalara pek bakmadım. Benimkisi sadece merak. Ne Çin'den getirebilecek bir tanıdık var, ne de ben getirtmeye cesaret edebilirim. Buradan satın alma konusunda ise Paralel ithalata sıcak bakabiliyorum ama, bireysel gelenlerde servisi olmayan bir markaya güvenemiyorum. Bunların da ithalatı yok. Yani burada servisi olmayan bir telefonu aldığımız zaman 1 hafta sonra çöpe atmayı göze almamız gerekir ki bunu göze almak için oldukça güçlü nedenler lazım.
    İthalatı olan tek marka Huawei idi. Oğluma IDEOS X5 almıştım. Fiyat/Performans oranı üst düzeydeydi. Ascend'ler de hoşuma gidiyor. Ama IDEOS X5'teki fiyat/performans oranını şimdiki modellerde bulmak mümkün değil. Fiyatlar diğer markalara yakın olunca da elbette bunlar tercih edilmiyor. Bugün Samsung'taki Custom Rom desteği hangisinde var? Huawei'nin güncellemesi bile çok sorunlu. Tabi Rom konusunda Xiaomi'yi bir kenara ayırıyorum. Elbette MIUI varken Xiaomi'nin sırtı yere gelmez.

• Ark.lar Ben xiaomi-mi2 almak istiyorum. taksitli ve makul fiyat verecekler özellikle ciddi olan ark.lar bana pm'den yazabilirler mi?
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Tam mesajını sonuna gelmeden Xiaomi'yi bir kenara koy custom rom konusunda diye cevabı kafamda tasarlarken baktım ki sen direk bahsetmişsin...

Parayı çöpe atma ihtimali konusunda haklısın elektronik bu sonuçta. Aslında güvenilir bir web sitesinden alınca bir yıl garantisi var. Ama işte o cihazı deyinki kazara mazara Türkiye'ye sokabildiniz ikinciye tekrar getirmeniz herhalde neredeyse mucize...

Oppo, Xiami, Meizu daha kaliteli başka markalara göre, fiyatları da daha tuzlu zaten...

Huawei'nin Ascend mate modeline baktım ben biraz, eeee... Ascend P6 ne zaman gelir bilmiyorum ama merek ediyorum...

Oppo Fİnd 7, Xiaomi mi3 ve Meizu mx3 bekliyorum sabırsızlıkla...
  • quote:

Tam mesajını sonuna gelmeden Xiaomi'yi bir kenara koy custom rom konusunda diye cevabı kafamda tasarlarken baktım ki sen direk bahsetmişsin...

Parayı çöpe atma ihtimali konusunda haklısın elektronik bu sonuçta. Aslında güvenilir bir web sitesinden alınca bir yıl garantisi var. Ama işte o cihazı deyinki kazara mazara Türkiye'ye sokabildiniz ikinciye tekrar getirmeniz herhalde neredeyse mucize...

Oppo, Xiami, Meizu daha kaliteli başka markalara göre, fiyatları da daha tuzlu zaten...

Huawei'nin Ascend mate modeline baktım ben biraz, eeee... Ascend P6 ne zaman gelir bilmiyorum ama merek ediyorum...

Oppo Fİnd 7, Xiaomi mi3 ve Meizu mx3 bekliyorum sabırsızlıkla...

Ascend P6, 1000TL altında piyasaya girerse iş yapabilir. Ancak 1500'ün altında gireceğini sanmıyorum. O zamanda, kusura bakmasınlar S4 yada HTC One daha fazla tercih edilecektir.

• acaba suanda bu telefon en ucuz nerede satiliyor .

• Valla dikkat etmek lazın, sözüm meclisten dışarı, bazen çakmasını gönderiyorlarmış...
    Aratın internette fake falan diye görürsünüz. İyi bir yerden almak önemli...
    Bu Xiaomi'ler ibuygou.com'dan alınabilir mesela...
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkan

http://beexz.com/
    Paypal kabul ediyor. Satıcıyla görüştüm
    http://www.aliexpress.com/item/Battery-3100-mAh-Special-Back-Cover-Case-for-Xiaomi-M2-M2S-Mi2-Mi2S-original/906978753.html

Bir tanıdık aracılığıyla mi2s 32GB aldım. Salı günü elimde olur. Şimdi 3100 mah batarya, ekran koruyucu falan bakıyorum. Sizin de tavsiyeleriniz olursa beklerim

Yukardaki satıcının kendi sitesi üzerinden paypal ile 50 $ lık 3100 mah batarya ve ekran koruyucu film aldım. China Post ile sorunsuz şekilde 1ay sonra geldi. Ürünler orjinal.Satıcıyı tavsiye ederim.

• Bende suya düşen telefonuna aldığım 3100 mah pil ve ekran koruyucu var, isteyene 40 dolara yolla yayım, kargo bana ait

• Telefonunun ana kart hariç herşeyi sağlam, lcd ekran, kamera, hoparlör, kasası...
    İhtiyacı olan bana ulaşsın

• quote:

quote:

http://beexz.com/
    Paypal kabul ediyor. Satıcıyla görüştüm
    http://www.aliexpress.com/item/Battery-3100-mAh-Special-Back-Cover-Case-for-Xiaomi-M2-M2S-Mi2-Mi2S-original/906978753.html

Bir tanıdık aracılığıyla mi2s 32GB aldım. Salı günü elimde olur. Şimdi 3100 mah batarya, ekran koruyucu falan bakıyorum. Sizin de tavsiyeleriniz olursa beklerim

Yukardaki satıcının kendi sitesi üzerinden paypal ile 50 $ lık 3100 mah batarya ve ekran koruyucu film aldım. China Post ile sorunsuz şekilde 1ay sonra geldi. Ürünler orjinal.Satıcıyı tavsiye ederim.

Gümrüğe takılmıyor mu

• Gümrük kısmet işi.
  • http://www.aliexpress.com/item/4PDA-Forum-20pcs-EMS-freeshipping-XIAOMI-M2-4-3-capacitive-IPS-QUADcore-1-5Ghz-2G-RAM/700432206.html
    bu satıcıdan alasım geldi ama adres bulamadım. tr ye sipariş vermeye riske giremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stentor

http://www.aliexpress.com/item/4PDA-Forum-20pcs-EMS-freeshipping-XIAOMI-M2-4-3-capacitive-IPS-QUADcore-1-5Ghz-2G-RAM/700432206.html
    bu satıcıdan alasım geldi ama adres bulamadım. tr ye sipariş vermeye riske giremiyorum.

simdi bende almak istiyorum ama hadi geldi diyelim kayit isini nasil yapacagiz direk karti takip kulLanabilir miyiz acaba

• Aliexpreste niye macera arıyorsunuz,www.ibuygou.com var xiaomi nin yurtdışı satış partneri. 349 dolar şu anda hemde paypal ile.

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.