Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.707
Cevap
65
Favori
253.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki sistem dosyası var birine en son çıkan miui yi kurdum rootlu ve türkçe, ikincide ise saf aosp rom kurdum ingilizce. böyle bir özelliğide var, kurcalaya kurcalaya keşfediyorum hala.
    teli ilk açtığımda güncellemesi otamatik olarak gelmişti nexus gibi.
    hoparlör sesi samsunglarla kıyaslandığında daha yüksek ve net.
    foto çekme hızı çok yüksek, ard arda hızlı fotoğraflar çekebiliyorsunuz, hatta bugün internetten photosphere özellikli camera.zip bulup cwm den flasladım ve çalışıyor.

daha çok şey varda aklıma gelmiyor hemen, siz sorun ben cevaplayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit

iki sistem dosyası var birine en son çıkan miui yi kurdum rootlu ve türkçe, ikincide ise saf aosp rom kurdum ingilizce. böyle bir özelliğide var, kurcalaya kurcalaya keşfediyorum hala.
    foto çekme hızı çok yüksek, ard arda hızlı fotoğraflar çekebiliyorsunuz, hatta bugün internetten photosphere özellikli camera.zip bulup cwm den flasladım ve çalışıyor.

Kardeş tek elle kullanabiliyor musun telefonu. Birde nerden nasıl kaç tl ye aldın:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

quote:

iki sistem dosyası var birine en son çıkan miui yi kurdum rootlu ve türkçe, ikincide ise saf aosp rom kurdum ingilizce. böyle bir özelliğide var, kurcalaya kurcalaya keşfediyorum hala.

Kardeş tek elle kullanabiliyor musun telefonu. Birde nerden nasıl kaç tl ye aldın:)

Şu anda tek elle yazıyorum mesajı,www.ibuygou.com dan aldım, ekstra aparatlar dhl kargo falan 450 doları geçti, başka yerden almayın fake çıkıyor. Almanyaya yollattım hediye paketi olarak akrabalar gelirken getirdi.

• Güneşte ekran kalitesi benim super amoled galaxy s ten iyi.

• quote:

quote:

Mi2s im dün itibariyle elime ulaştı. Kayıt olmadığı için hat takmadım daha, geniş bir inceleme yapamam ama almayı düşünenler merak ettiklerini yazsın inceleme yapıp buraya koyarım

Telefonun fiziksel özellikleri nasıl mesela arka kapak parlak beyaz mi yoksa mat beyaz mi.
    sonra telefon büyük mü yani kaba bi telefon mu .
    kibar bir telefon almak isteyen birisi bu telefonu alsın mi.

Dayanamadım hattı taktım H+ hızında çalışıyor, gps birkaç saniye içinde bağlanıyor ve yanılma payı 3-5 metre arası.
    Browserda dolphine benzer gece modu var dolphinden daha iyi, arka plan kararıyor ve yazılar beyaz mavi ve kırmızı oluyor, internette sörf yaparken şarjın daha uzun gitmesi için çok iyi düşünülmüş bir özellik.
    Antutuda 25900 puan aldı

• quote:

quote:

quote:

Mi2s im dün itibariyle elime ulaştı. Kayıt olmadığı için hat takmadım daha, geniş bir inceleme yapamam ama almayı düşünenler merak ettiklerini yazsın inceleme yapıp buraya koyarım

Telefonun fiziksel özellikleri nasıl mesela arka kapak parlak beyaz mi yoksa mat beyaz mi.
    sonra telefon büyük mü yani kaba bi telefon mu .
    kibar bir telefon almak isteyen birisi bu telefonu alsın mi.

Dayanamadım hattı taktım H+ hızında çalışıyor, gps birkaç saniye içinde bağlanıyor ve yanılma payı 3-5 metre arası.
    Browserda dolphine benzer gece modu var dolphinden daha iyi, arka plan kararıyor ve yazılar beyaz mavi ve kırmızı oluyor, internette sörf yaparken şarjın daha uzun gitmesi için çok iyi düşünülmüş bir özellik.
    Antutuda 25900 puan aldı

Kardeş bende belçika ya göndertip ordan akraba yolu ile getiresim var. Eğer mi3 bu boyutlarda çıkarsa onu alırım çıkmazsa bu telefonu alırım.
    Oyun film kalitesi filan nasıl kardeş:)

• Markette bedava olan need for speed i yükledim dün, tamamen akıcı ve ısınma yok

• quote:

Markette bedava olan need for speed i yükledim dün, tamamen akıcı ve ısınma yok

Kardeş mi3 ne zaman çıkacak birde boyutları hakkında bilgin var mi. Yani bekleyeyim mi o telefonu.
    şimdi bu telefonda 2gb ram var muhtemelen o telefonda da 2 gb olacak çünkü büyük markaların yeni çıkan tellerin de bile en yüksek 2gb. Işlemcisi yada grafik birimi değişebilir. Onlar da benim için pek önemli değil. Çünkü fazla oyun oynayan birisi değilim oynarsam da strateji oyunu filan oynarım onun için bu telefon bana yeter. Aslında mi3 u beklememin sebebi tipi daha güzel olursa onu alırım:) :) yoksa sistemsel olarak pek bir beklentim yok çünkü Mi2s son teknoloji zaten. Bence bir marka gün aşırı telefon çıkarmamali. En iyisini oppo aple xiaomi gibi markalar yapıyor :)

• Seninle aynı durumdaydım, mi3 ün 5 inch olacağı kesinleşti gibi olunca hemen mi2s sipariş ettim. Ayrıca tip olarak iphone 5, malzeme kaliteside htc one x gibi. Baya güzel yani tipi

• quote:

günışığı ekran kalitesine yarın cevap vericem
    türkçe miui neredeyse %100 olmuş, bir iki yerde ingilizce var o da rom üzrinde gelen extra programlarda
    arka kapak htcone x ile aynı kalitede, porselen hissi veriyor
    dokunmatik samsung galaxy serisi kullandım daha önce bir fark göremedim, baya iyi yani,
    uygulama zenginliği de google play yüklü olduğu için herşeyi kurabiliyorsunuz, sd kartta bulunan apk larıda doğrudan kurabiliyorsunuz.

Cevaplar için teşekkürler.
    Tekrar güle güle kullan.
  • quote:

Seninle aynı durumdaydım, mi3 ün 5 inch olacağı kesinleşti gibi olunca hemen mi2s sipariş ettim. Ayrıca tip olarak iphone 5, malzeme kaliteside htc one x gibi. Baya güzel yani tipi

Tamam dostum eğer 5 inch olacaksa bende mi2s alırım büyük ihtimal. Birde motorola x diye bir model çıkaracakmis eğer o 4 veya 4.3 olursa onuda düşünebilirim. :) ikiside klas telefonlar üretiyor.
    Yardımların için teşekkürler.
    Resimli ve videolu incelemeni bekliyoruz. Tekrar hayırlı olsun.
    güle güle kullan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp Er Timur -- 2 Haziran 2013; 17:22:17 >
  • Telefon suan ikinci el kac tl. Satan varmi?

• Evet ikinci el veya sıfır satacak olan varsa görüşebiliriz. Satmayı düşünenlere duyurulur.

• quote:

quote:

quote:

Şu anda tek elle yazıyorum mesajı,www.ibuygou.com dan aldım, ekstra aparatlar dhl kargo falan 450 doları geçti, başka yerden almayın fake çıkıyor. Almanyaya yollattım hediye paketi olarak akrabalar gelirken getirdi.

Kardeş ibuygou dan ben de almıştım, adamlar bir hafta sonra sizin gümrük kanunları sıkıymış göndermiyoruz deyip para iadesi yaptılar. Ben de aliexpressten güvenilir olduğunu düşündüğüm (feedbacklerine baktım) bir satıcıdan aldım. Benimki 445 usd ye maloldu, 32 gb versiyonu. Henüz elime geçmedi. Sizinki 16 mı, 32 mi? Çünkü bildiğim kadarıyla kamera farklılıkları var ikisi arasında.

• 16 gb, ben 3100 mah pil, ekran koruyucu aldım. Birde dhl kargo ile yollattım 20 dolara, almanyaya 1 haftada ulaştı.
    İkinci el bekleyenler bu telefonun ikinci ele düşmesi biraz zor, hem sayısı az hemde çok iyi. Mi2 düşüyor ama ikinci ele

• quote:

16 gb, ben 3100 mah pil, ekran koruyucu aldım. Birde dhl kargo ile yollattım 20 dolara, almanyaya 1 haftada ulaştı.
    İkinci el bekleyenler bu telefonun ikinci ele düşmesi biraz zor, hem sayısı az hemde çok iyi. Mi2 düşüyor ama ikinci ele

3100 mAh pili ekstra mı aldınız? Denediniz mi 3100 ile, çok kalın duruyor mu? Bir de zannedersem o pili alınca ayrı bir arka kapak almak gerekiyor değil mi?

• 3100 lük bataryayı haricen aldım, ona uygun siyah arka kapağı yanında yolluyorlar. 3 mm kalınlaşıyor pilde ağır , orjinal beyaz kapakla çok zarif ama diğerine geçince 3 mm nin gerçekten görünümü kalın gösterdiğine şahit oldum. Ama böyleyken bile lumniadan kat kat zarif

• Bana m2a gelecek nasipse.
    Bütçeme daha uygun gelince ondan aldım. Telefon yazılımından da çok fazla anlamıyorum.
    Baş taraflardaki anlatımları okudum. Gönderen arkadaşların emeğine sağlık.
    Ben zır cahil olunca telefon geldiğinde ne yaparım hala çözemedim.
    Vakti ve bilgisi olanların görüntülü anlatımları çok işime yarar doğrusu.
    Multilang yada normal ROM nasıl yüklenir
    nasıl BOT-REBOT edilir
    Nasıl program v.s yüklenir
    Nasıl formatlanıp yeniden kurulur gibi.
    Olsada olmasada forumda paylaşımı olan herkese
    TEŞEKKÜRLER.
  • 18 mayısta aliexpressten sipariş verdiğim mi2s (32 gb) geldi. 445 dolara almıştım, yanında bir kulaklık, silikon kılıf, ekran koruyucu ve şarj ve kulaklık girişi için dust plug hediye göndermişler. Henüz pasaport bulamadığım için imei kaydı yaptıramadım. Telefonu açtım, henüz inceleme olanağı bulamadım ama tipi ekran kalitesi vs çok hoşuma gitti.

İkisi çince birisi ingizlice olmak üzere üç dil seçenği çıktı. Miui romun v4 mü, v5 mi olduğunu nasıl anlarız bilen var mı? Telefon hakkında kısmına girdim ama pek bişey anlamadım. Bir de google playi nasıl yükleyeceğim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

18 mayısta aliexpressten sipariş verdiğim mi2s (32 gb) geldi. 445 dolara almıştım, yanında bir kulaklık, silikon kılıf, ekran koruyucu ve şarj ve kulaklık girişi için dust plug hediye göndermişler. Henüz pasaport bulamadığım için imei kaydı yaptıramadım. Telefonu açtım, henüz inceleme olanağı bulamadım ama tipi ekran kalitesi vs çok hoşuma gitti.

İkisi çince birisi ingizlice olmak üzere üç dil seçenği çıktı. Miui romun v4 mü, v5 mi olduğunu nasıl anlarız bilen var mı? Telefon hakkında kısmına girdim ama pek bişey anlamadım. Bir de google playi nasıl yükleyeceğim :)

http://goo.im/gapps/gapps-jb-20121011-signed.zip
    bu linkten indirip telefona atar ve cwm modda yüklerseniz play store sorununuz kalmaz. Merak ettiğim bir şey var. Kayıt işini nasıl hallediceksiniz bu cihazlara imei klonlanıyor mu? Yoksa 150tl verip kayıt mı yaptırıcaksınız.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.