Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrf

düzetlme:mi2s-325 dolar.

Evet kendi sitesinde 16Gb lık 1999 rbm olarak satılıyor 1999/6,15 = 325$ gibi oluyor. Benim arkadaş inşallah 32Gb lık almıştır yoksa kazık yemiş olcam :)
  • Beyler benim paket Türkiye'ye girdi hadi hayırlısı bakalım...

24/05/13 13:22 2013-05-24 13:22:47 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE
  • Ne olacağını ben de merak ediyorum, umarım sorunsuz olarak size ulaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Ne olacağını ben de merak ediyorum, umarım sorunsuz olarak size ulaşır.

Umarım dostum zaten bu telefonu kendime değil forumdan bi abimize getiriyorum bende bunun bir önceki sürümü Mi2 var mükemmel bir telefon bu nasıldır hiç düşünemiyorum bile
  • Yok mu getirmenin bir yolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralseyit66

Beyler benim paket Türkiye'ye girdi hadi hayırlısı bakalım...

24/05/13 13:22 2013-05-24 13:22:47 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE

hayırlı olsun. mi2s modelmiydi senin ki? bi de ne kadara geldi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Ne olacağını ben de merak ediyorum, umarım sorunsuz olarak size ulaşır.

Umarım dostum zaten bu telefonu kendime değil forumdan bi abimize getiriyorum bende bunun bir önceki sürümü Mi2 var mükemmel bir telefon bu nasıldır hiç düşünemiyorum bile

Hocam aldığın kişiye kaç liraya vericeksin baskasi icin aldim dedin bide yanlis hatirlamiyorsam hoparlor icinemi koydurtmustun

• Selam bende satiyorum kayitli koruma kififi ve cam filmi mevcut kutulu orjinal cinden magazadan alinma kutusu ve cin faturasi mevcut fiyat1200tl

• evet beyler benim paket dağıtıcıya verilmiş şuan işteyim bu sebeple paketi annem teslim alacak getirttiğim kişiye 1.000 TL den vereceğim aliexpress üzerinden tanışıp daha sonraları arkadaş olduğum bir çinliye telefonu siparis ettirdim o da kendi kar payini ve benim istedigim kargolama sekliyle bana gönderdi ve sonuç ortada

• quote:

evet beyler benim paket dağıtıcıya verilmiş şuan işteyim bu sebeple paketi annem teslim alacak getirttiğim kişiye 1.000 TL den vereceğim aliexpress üzerinden tanışıp daha sonraları arkadaş olduğum bir çinliye telefonu siparis ettirdim o da kendi kar payini ve benim istedigim kargolama sekliyle bana gönderdi ve sonuç ortada

Getirttigim kisiye 1000 tlden verecegim???

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

quote:

evet beyler benim paket dağıtıcıya verilmiş şuan işteyim bu sebeple paketi annem teslim alacak getirttiğim kişiye 1.000 TL den vereceğim aliexpress üzerinden tanışıp daha sonraları arkadaş olduğum bir çinliye telefonu siparis ettirdim o da kendi kar payini ve benim istedigim kargolama sekliyle bana gönderdi ve sonuç ortada

• quote:

quote:

quote:

:) anlamadım da hocam o cümleyi. Kendinize almadınız mı telefonu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Baskasi adina aldi teli.gayet guzel yontem ya hayirli olsun.forumda baya alicin olur

• Telefon alıcısının Diyarbakır'da olması sebebiyle alıcının arkadaşına elden teslim edilmiştir, birkaç gün içerisinde alıcısına ulaşır gayet temiz ve düzgün bir alışveriş oldu
  • Beyler mi3 hakkında 84 bin puan alması imkansız. Fotoğrafın da photoshop olduğu antutu tarafından söylenmiş zatenhttp://www.antutu.com/view.shtml?id=6779

Ama mi3ün 30binden yüksek alacağına inanıyorum. Bana mi3 çıkar çıkmaz getiricek biri var mı şöyle bin liraya falan? Ağustos sonuna kadar kendi imkanlarımla alarım zaten ama daha erken almak istiyorum.
  • Dostum 1 ay içinde çıkacak mı mi3 ? ben mi2s aldıracaktım vazgeötim mi3 çıkacak söylentisi üzerine. Önümüzdeki ay arkadaşım yine gidecekmiş çine o zamana kadar çıkar mı acab
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruh Adamın Teki

Beyler mi3 hakkında 84 bin puan alması imkansız. Fotoğrafın da photoshop olduğu antutu tarafından söylenmiş zatenhttp://www.antutu.com/view.shtml?id=6779

Ama mi3ün 30binden yüksek alacağına inanıyorum. Bana mi3 çıkar çıkmaz getiricek biri var mı şöyle bin liraya falan? Ağustos sonuna kadar kendi imkanlarımla alarım zaten ama daha erken almak istiyorum.

Fiyatı belli mi ki siz 1000 liraya satıcı arıyorsunuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ruh Adamın Teki

Beyler mi3 hakkında 84 bin puan alması imkansız. Fotoğrafın da photoshop olduğu antutu tarafından söylenmiş zatenhttp://www.antutu.com/view.shtml?id=6779

Fiyatı belli mi ki siz 1000 liraya satıcı arıyorsunuz?

350-420 $ olacağını tahmin ediyorum. Fazlası olursa da problem değil. Aylardır mi3 ü bekliyorum.

@huzeyfe Bence 1 ay içinde çıkma ihtimali düşük çıkarsa da haziran sonuna doğru çıkar. Ama ne olur ne biter bilmiyoruz tabi ki, xiaomi açıklama yapmadığı sürece sadece tahmin edebiliriz herkesin yaptığı gibi.

• Bu arada TvNet Haber in haberin ebakın dostlar

"Atatürk Havalimanı'nda hoparlör olarak beyan edilen eşyaların şüphe üzerine açılması sonucu 10 bin adet kaçak cep telefonu ele geçirildi."
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.