Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tendertendere

http://www.haberler.com/ataturk-havalimani-nda-kacak-telefon-ele-4674250-haberi/

Haberin neresinden tutsam elimde kalıyor.
    Onbin cihazın IMEI'sini ne zaman kontrol ettiler de klon yada kayıt durumunu öğrendiler?
    Bunca cihazın kayıdı, cihazlar daha yurtdışında iken nasıl yapılıyor ve cihazlar daha sonra buraya geliyor?
    İthalatçı firma yetkililerini gözaltına almış olsalar yazarlardı. Şirkette suç unsuru bulunamaması gözaltına alınmalarına nasıl engel oluyor?

Bana göre uydurmasyon bir haber gibime geldi. Hatta haberi yazan muhabir belki de aramızda ve buradaki maceradan yola çıkarak haberi yazdı.

• quote:

http://gaga.aliexpress.com/210179033-890847021-detail.html
    $200 kargo ile beraber

Cakma.dusuk cozunurluklu ve mtk islemcili...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrf

quote:

$200 kargo ile beraber

Ben de anlamadım. Mtk yazıyor ama altta özellikler kısmında snapdragon yazıyor. Mesajla soracağım.

Edit: cpu manufacturer kısmında yazıyor mtk. Bu ne demek anlamadım. Satıcıya mesaj atma kısmını da bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbitti -- 28 Mayıs 2013; 21:54:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruh Adamın Teki

quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

quote:

Orijinalden alıntı: Ruh Adamın Teki

Beyler mi3 hakkında 84 bin puan alması imkansız. Fotoğrafın da photoshop olduğu antutu tarafından söylenmiş zatenhttp://www.antutu.com/view.shtml?id=6779

Ama mi3ün 30binden yüksek alacağına inanıyorum. Bana mi3 çıkar çıkmaz getiricek biri var mı şöyle bin liraya falan? Ağustos sonuna kadar kendi imkanlarımla alarım zaten ama daha erken almak istiyorum.

Fiyatı belli mi ki siz 1000 liraya satıcı arıyorsunuz?

350-420 $ olacağını tahmin ediyorum. Fazlası olursa da problem değil. Aylardır mi3 ü bekliyorum.

@huzeyfe Bence 1 ay içinde çıkma ihtimali düşük çıkarsa da haziran sonuna doğru çıkar. Ama ne olur ne biter bilmiyoruz tabi ki, xiaomi açıklama yapmadığı sürece sadece tahmin edebiliriz herkesin yaptığı gibi.

Ben de 10 gün önce m2s 32 gb sipariş ettim. Bir haftaya (aksilik olmazsa) gelir diye tahmin ediyorum. M3 umarım dediğiniz fiyatlarda olur ama ben m2s 32 gb olanını 435 usd ye aldım. Zor yani o fiyatlar bence.

• quote:

quote:

$200 kargo ile beraber

Bi de gerisayım var. "Buy now" seçeneği yok. Galiba geri sayımdan sonra çıkacak. Belki gerçek bir promosyon olabilir ama satıcının da henüz feedback i yok. Güvenemedim. Bilsem, güvensem hemen sipariş vereceğim.

• O cihazi almamanizi tavsiye ederim.bende mi2 var.mi2s daha yeni snapdragon 600 lu yada benim gibi mi3 bekleyin snap.800 lu.cunku en babasi burda yedigimiz kaziklarİn yaninda hafif kalir.kolay gelsin...

• quote:

O cihazi almamanizi tavsiye ederim.bende mi2 var.mi2s daha yeni snapdragon 600 lu yada benim gibi mi3 bekleyin snap.800 lu.cunku en babasi burda yedigimiz kaziklarİn yaninda hafif kalir.kolay gelsin...

Kardeş kendime m2s aldım zaten. Eğer ürün orjinalse fiyatıçok uygun. Eşime düşünmüştüm, daha da olmadı alır burada satarım, ne bileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbitti -- 28 Mayıs 2013; 23:15:45 >
  • quote:

$200 kargo ile beraber

Macera aramayin operlerrrr....

• quote:

Orijinalden alıntı: huzeyfe

Bu arada TvNet Haber in haberin ebakın dostlar

"Atatürk Havalimanı'nda hoparlör olarak beyan edilen eşyaların şüphe üzerine açılması sonucu 10 bin adet kaçak cep telefonu ele geçirildi."

Ben telefonu hoparlör olarak getiren üyeyim beyler hesapta sıkıntı var biraz burda takılcam ve bu haberi görünce tırstım
  • Arkadaşlar kayıt sorununu çözemediğim için elimdeki 2 adet 16GB'lık MI2 'yi 1000TL'den satmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar özelden mail atabilir.
  • arkadaşlar alalı bir hafta on gün oldu s5 satılıktır,

hatların ikisininde imei değiştirilmiştir,

araç şarjı, 16gb hafıza kartı, kılıf, ekran koruyucu ve diğer eşyaları ile birlikte kutusu ile gönderilecektir

özelden iletişime geçebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncerogul

Arkadaşlar kayıt sorununu çözemediğim için elimdeki 2 adet 16GB'lık MI2 'yi 1000TL'den satmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar özelden mail atabilir.

Bu aralar ümreden gelenler oluyor. Araştırdınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbitti -- 30 Mayıs 2013; 14:30:04 >
  • Mi2s im dün itibariyle elime ulaştı. Kayıt olmadığı için hat takmadım daha, geniş bir inceleme yapamam ama almayı düşünenler merak ettiklerini yazsın inceleme yapıp buraya koyarım

• Mi2s im dün itibariyle elime ulaştı. Kayıt olmadığı için hat takmadım daha, geniş bir inceleme yapamam ama almayı düşünenler merak ettiklerini yazsın inceleme yapıp buraya koyarım

• quote:

Orijinalden alıntı: cavit

Mi2s im dün itibariyle elime ulaştı. Kayıt olmadığı için hat takmadım daha, geniş bir inceleme yapamam ama almayı düşünenler merak ettiklerini yazsın inceleme yapıp buraya koyarım

Hayırlı olsun . Güle güle kullanın.
    Gün Işığında ekran kalitesi , Türkçe miui çevirilerinin yeterli olup olmadığı , malzeme kalitesi ve dokunmatik ekran akışkanlığı , en sonda yüklü ve yüklenebilecek uygulama zenginliği olarak nasıl ?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit

Mi2s im dün itibariyle elime ulaştı. Kayıt olmadığı için hat takmadım daha, geniş bir inceleme yapamam ama almayı düşünenler merak ettiklerini yazsın inceleme yapıp buraya koyarım

Telefonun fiziksel özellikleri nasıl mesela arka kapak parlak beyaz mi yoksa mat beyaz mi.
    sonra telefon büyük mü yani kaba bi telefon mu .
    kibar bir telefon almak isteyen birisi bu telefonu alsın mi.

günışığı ekran kalitesine yarın cevap vericem
    türkçe miui neredeyse %100 olmuş, bir iki yerde ingilizce var o da rom üzrinde gelen extra programlarda
    arka kapak htcone x ile aynı kalitede, porselen hissi veriyor
    dokunmatik samsung galaxy serisi kullandım daha önce bir fark göremedim, baya iyi yani,
    uygulama zenginliği de google play yüklü olduğu için herşeyi kurabiliyorsunuz, sd kartta bulunan apk larıda doğrudan kurabiliyorsunuz.
  • parlak beyaz, kesinlikle kaba değil, kesinlikle kibar telefon almak isteyen bunu alabilir, ucuz çin telefonu hissi vermiyor, ağır ve htc one x gibi hissi veriyor
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.