Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.707
Cevap
65
Favori
253.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca ekran görüntüsünden anlaşıldığı kadarıyla batarya barı, 3g sinyal göstergesi, ses durumu gibi ibareler bu sefer durum çubuğunun soluna koyulmuş. Diğer bir durum, nedense HTC'deki gibi 3 tuş barı var cihazda sağ tarafta göründüğü kadarıyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edacsac -- 21 Mayıs 2013; 23:38:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Arkadaşlar MI-3'ün Antutu skorunu gören oldumu, bu nasıl bir skor yahu

Bu skorda bir gariplik var beklenen özelliklerle bu kadar yüksek olması mümkün değil 80.000 nedir abi

• Dimi

Hadi tamam Snapdragon 800 Krait 400 2.1ghz hızında işlemci varmış, Gpu Adreno 330'muş onada tamam. Ama bu skor biraz abartı gibi
  • 80k imkansız. Ancak 30k civarı olabilir.
    Ayrıca 4.2.1 dikkatimi çekti, sonunda geçebilmişler...

Bu konuyu daha Mi2 satışa çıkmadan önce takip ediyordum ve halen daha takip ediyorum ama şu telefonu kullanma fırsatım olmadı. Elbet bir gün ben de alacağım. Mi3 olur Mi4 olur Mi5 olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotaless -- 22 Mayıs 2013; 13:58:01 >
  • Honkong'dan Xiaomi Mi2s aldırttım,bakalım nasıl bir şeymiş, imei konusu hala çözülememiş sanırım 350$ a geliyor.
  • 2100mhz mi masallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha birsey ekleyeyim bir ara cok ugrastim m2s 32 gb icin ama kismet olmadi bu telefonub tek eksigi ekran teklonojisi birinin el atmasi lazim ekran cok onemli

• sharp ın lps lcd ekranı var daha ne olsun.ekran boyutu diyorsan kabul.4.3 artık küçük kalıyor.bence de tek eksiği bu.2 aydır mi2 kullanıyorum mükemmel bir makina.daha öncede yazdım bundan sonra xiaomi telefonların dışındaki hiç bir markaya beş kuruş vermem.umarım mi3 çıkınca bir şekilde sahip olabilirim.kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrf

sharp ın lps lcd ekranı var daha ne olsun.ekran boyutu diyorsan kabul.4.3 artık küçük kalıyor.bence de tek eksiği bu.2 aydır mi2 kullanıyorum mükemmel bir makina.daha öncede yazdım bundan sonra xiaomi telefonların dışındaki hiç bir markaya beş kuruş vermem.umarım mi3 çıkınca bir şekilde sahip olabilirim.kolay gelsin...

Emin ol s4 aldim ama xaomi m3 ciksin direk alacagim hic affim yok :)) galaxy s4 u satim m3 alcam ne zaman cikar acaba

• bende takip ediyorum o telefonu.
    resmi olmayan kaynaklara göre ağustos 2013te 700$ civarında bir fiyatla çıkacak piyasaya.

şimdilik zopo 980 2gb ram versiyonlu olanı 10 güne kadar çıkacak onu alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemmetin

bende takip ediyorum o telefonu.
    resmi olmayan kaynaklara göre ağustos 2013te 700$ civarında bir fiyatla çıkacak piyasaya.

şimdilik zopo 980 2gb ram versiyonlu olanı 10 güne kadar çıkacak onu alacağım.

700 dolar mı? Bence o fiyat olmaz. Baz versiyonu 450 dolar civarında olur diye tahmin ediyorum. Daha doğrusu öyle olmasını diliyorum :)

• umarım dediğin gibi 450$ olur.
    ama benim bazı sitelerde karşılaştığım fiyatlar bu şekilde.

700$ vermektense türkiyeden samsung alınır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemmetin

umarım dediğin gibi 450$ olur.
    ama benim bazı sitelerde karşılaştığım fiyatlar bu şekilde.

700$ vermektense türkiyeden samsung alınır :)

Evet ya, değer gerçi telefona ama yine de çin malı ucuz mal olarak kalsın :)

• Genel fiyat olan 400$ seviyelerinde olacak gibi. Önümüzdeki ay çıkıcak deniyor ne kadar doğru bilemiyorum. Benim garibime giden xiaomi telefonlarında ki bir anda artan model sayısı. Böyle peş peşe çıkarmak çeşitlilik ve fiyat açısından çok arada bırakıyor
  • bu cihaza imei nasıl yazılır hocam
  • Arkadaşlar ben bu telefonu almak istiyorum ama bir türlü bulamadım. Yakında mi3 çıkacakmiş ama onun ekranı ve boyutları kesin daha büyük olur. Mi2s in boyutları bile büyük bana göre ama yine de almak istiyorum çünkü çok hoş bir tasarımı var.
    eğer yurt dışından almış olanlar veya alıp model yükseltmek için satacak olanlar benimle irtibata geçebilir mi bir zahmet.
    şimdiden teşekkürler arkadaşlar hayırlı cumalar. . .

• focuturk satıyor 1500 liraya
    Tanıdığınız felan olursa getirtin derim, bu uyanıklara para kaptırmayın. Sıfır, 2 yıl garantili Nexus 4 bile 1000 liraya bulunurken istediklere fiyatlara bakın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

focuturk satıyor 1500 liraya
    Tanıdığınız felan olursa getirtin derim, bu uyanıklara para kaptırmayın. Sıfır, 2 yıl garantili Nexus 4 bile 1000 liraya bulunurken istediklere fiyatlara bakın...

Kardeş akıl var mantık var. Fiyat ortada. Yine serbest piyasa herkes istediği fiyatı söyler. Belki bulur birini satacak:)

• Xiaomi telefonlari çin de bile internet üzerinden alabilirsiniz.bilinen bir mağazası yok.buraya getirmenin en iyi yolu ab ülkesi üzerinden oluyor.yoksa gümrük canınızı çok sıkar.benden söylemesi.ayrica mi2s bile 450 dolar cıvarı iken 1500 tl çok uçuk.

• Honkong'da Xiaomi Mi2s 350$ civarında elden satışı yapılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.