Şimdi Ara

Xiaomi Mi11 serisi ve Redmi note 10 serisi alanlar, geçmiş olsun imei repair olmuyor artık.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.187
Cevap
48
Favori
459.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250-300 lirayı kim verecek garantisi olmayan bir yönteme..benim Xiaomi ile işim,kayıt tek hatta düştüğünde zaten bitmişti,çift hat kullandığım için.. işin kötüsü şimdi Oppoyla, Oneplus birleşme kararı aldığından, oneplusta da kayıt işi bitecek söylemleri başladı ortalıkta dolaşmaya..ki bu söylentiler hep gerçek çıkıyor sonunda..2800 lira asgari ücretli ülkede, kıçı kırık bir telefon almak için bile,2 ay hükümete çalışacağız işte..mevzu budur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt

önceki sayfada atmışsın resmini görmemişim sğl ama bazılarıda yok demiş neyse acelem yok bekleriz haberleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanhan68 -- 6 Temmuz 2021; 16:32:39 >
  • hakanhan68 H kullanıcısına yanıt

Valla birileri az kaldı diyo birileri kesinlikle olmaz diyor .

İyice karıştı ortalık

• Poco F3 ile ilgili bi gelişme var mı arkadaşlar sipariş verdim bu pandemiden dolayı 15 aylık bi kullanım süresi olacak 15 ay içinde mutlaka bi açık bulunur diye çok düşünmeden verdim siparişi patlar mı elimde dersiniz

• İnternette aradadığım çözümlerde movical adında bi site buldum imei silme ve değiştirme işlemi yapıyorlar uzaktan, fiyatı da 11.95$ deneyen kullanıcı bulamadım. Bu konuda bi fikri olan var mı?

• baver1905 kullanıcısına yanıt

15 ay kullanım süresi yok hocam. 4+4 ay açık kalıyor, sonrasında cihaz kapanıyor ama kaydettirmek için daha süreniz oluyor.

• Şaka gibi telefon elimizde ortada mi kalicaz şimdi. Bu şifrelemenin olduğu belli miydi dükkanlar satarken bilerek mi sattilar ona göre gidip adamın başını agritacam.

Gecenlerde btkdan mesaj gelince aradım telefoncuyu artık atalım mı su IMEI diye, adam da abi 2. Simkart da bloke olsun öyle gel dedi yapılamıyor vs demedi bana

• silent kullanıcısına yanıt

İlk çıktığından beri bilinen birşey. burada arkadaş boşa konu açmadı insanlar madur olmasın istemiş. satıcı satar geçer. parasına bakar

• silent kullanıcısına yanıt

Aylardır belli bu durum hocam. Xiaomi 2021deki cihazları Rsa korumalı çıkardı. Imei atılsa da hat gelmiyor yani mümkün değil.

Birçok satıcı zararına da olsa baştan geri aldı cihazları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 10 Temmuz 2021; 16:45:37 >
  • Xiaomi bitmiştir gözümde

• mutebahhir kullanıcısına yanıt
    Onlar bizi bitirdi maalesef 🥲 umurlarında olsak bu hamleyi yapmazlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.mynet.com/xiaomi-imei-kopyalamayi-engelleyecek-110106828349

• Bende Redmi Note 8 Pro Var İmeli Android 11 geldi Miui12.5 Şimdi Bu Güncellemeyi Yaparsam Benimde Artık Telefonuma İmei Atılmıycakmı Cevap Gelirse Sevinirim Telefon işlemcisi mediatek bu arada çoğu Yer birşey olmaz dedi ama Ginede bir sorayım

• Poco F2 Pro ya imei atılıyor mu acaba?

• Huaweinin ambargosu kalkarsa ben o zaman görürüm seni şayomi, tıpış tıpış rsa kilidini geri kaldırırsın.

• HUAWE ile ne alaka hocam. dünyada kaç ülke bu işler ile uğraşıyor sanki. şu an konuştuğumuz konu adamların satışlarında devede kulak bile değil.

@Hayatı Tespih Yapan Adam

• Redmi note 10 kullanıyor"dum".

Yöntem çıktı gelecek diye sallıyordum ama yöntem falan yok. Mesaj geldi iki üç güne kapanacak. Telefoncu baktım sallıyor yok bayramdan sonra yok şu zaman gelecek, gerek yok. Elden çıkarmaya bakın derim. Oppo reno 5 lite aldım. Kafam rahat.

• Elden nasıl çıkaracağız. Tablet niyetine mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mutebahhir

Elden nasıl çıkaracağız. Tablet niyetine mi?

O kadarda kötü değil durum yahu. Her sene başı reset atıyor hatlar geri açılıyor. Senede 3 ay dinlendiriceksin telefonu. : ) Temelli kapandığı yok yani.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.