Şimdi Ara

Xiaomi Mi11 serisi ve Redmi note 10 serisi alanlar, geçmiş olsun imei repair olmuyor artık.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.187
Cevap
48
Favori
459.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık bol bol mtklı xiaomi gelir snapdragon ve güncel cihazların işi bitti.
  • Pardon ben m3 anladım sorry
  • 160 dolara 6/128 poco m3 pro sipariş ettik, umarım imei repair oluyordur.

• dimsum kullanıcısına yanıt

Aldım bile.

• Oluyor hemde çok kolay oluyor twrp root felan gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Oluyor hemde çok kolay oluyor twrp root felan gerek yok

Yolu yordamı olan bir döküman varmı bildiğin

• Telefon gelip bl kilidini açınca yaz bana

• Anladığım kadarı ile Redmi Note 10s yeni çıkmasına rağmen mtk işlemcisinden dolayı imei repair oluyor. Peki bu telefonda ileride bir güncelleme ile sıkıntı çıkması mümkün mü?

• Hayır rsa koruması donanımsal yazılım ile getirilebilecek bir özellik değil

• Bende 1 adet Poco F3 8GB/256 GB Black versiyon var. 2 adet de kilif ve ekran koruyucu almistim yanbinda. Jelatinli kutusunda hepsi. Turkiyeye gelirken yanimda getirip uygun fiyata elden cikartirim diyordum. 1 aya kadar duzelmezse isler artik kendim kullanirim. Ancak yine de isteyen veya talip olan varsa uygun fiyata veririm, tipki daha onceki satislarimda yaptigim gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

Bende 1 adet Poco F3 8GB/256 GB Black versiyon var. 2 adet de kilif ve ekran koruyucu almistim yanbinda. Jelatinli kutusunda hepsi. Turkiyeye gelirken yanimda getirip uygun fiyata elden cikartirim diyordum. 1 aya kadar duzelmezse isler artik kendim kullanirim. Ancak yine de isteyen veya talip olan varsa uygun fiyata veririm, tipki daha onceki satislarimda yaptigim gibi :)

288 dolara var şu an ve sırf bu nedenle satın almıyorum : )

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Ufak çocuklar yada yeğenler varsa affetme yapıştır 2 tane biri kapanınca ötekine geç değişe değişe kullan nede olsa yurtdışı iki cihaz tek türk cihazla aynı para. Benim ufak oğlana verdim poco x3 pronun bir tanesini birini ben kullanıyorum. Kapanınca değiş tokuş yapacaz çocukla   Hem çocuğa performanslı telefon almış olduk hemde kayıt derdi kalmadı. Cılkı çıkıncaya kadar kullanmaya devam 

Alıntıları Göster

Leş taktik.

• T Square kullanıcısına yanıt

Neden leş olsunki, Her sene başı tekrar açılıyor hatlar, resetliyor, 2 tane telefon türkiye garantilisinden daha ucuza denk geldi. Kii telefonları satacak değilim evdeki minik canavarlar hatlar kapalı olsa bile kullanır. Wifi side kapanmıyo ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 25 Haziran 2021; 14:33:11 >
  • o olay pandemi ile başladı. yakında fişini çekerler. eski sistem 120 güne çevirirler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 25 Haziran 2021; 9:49:39 >
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Hayır bu uygulama pandemi ile ilgili değil. Öncesinde de vardı.
  • Bf5 B kullanıcısına yanıt

hocam google yazınca çıkan haberlerin hepsi şubat 2021 görünüyor. kaçırdığım başka bir nokta var mı bilmiyorum ama burdakilere göre yeni. eksik bilgim varsa düzeltiniz bende öğreniyim

https://shiftdelete.net/imei-kayit-suresi-uzatildi

resmi gazete de o tarihli

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2021/02/20210220-16.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

hocam google yazınca çıkan haberlerin hepsi şubat 2021 görünüyor. kaçırdığım başka bir nokta var mı bilmiyorum ama burdakilere göre yeni. eksik bilgim varsa düzeltiniz bende öğreniyim

https://shiftdelete.net/imei-kayit-suresi-uzatildi

resmi gazete de o tarihli

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2021/02/20210220-16.htm

Klonlanan imeiler kökten kapatılır, kayıtdışı olanlar her takvim yılında yenilenir.

• Peki bir yıl içinde kaç gün kullanabiliyoruz kayıtsız o kısmı kafamı karıştırdı.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.