Şimdi Ara

Xiaomi Mi WiFi Router 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alınır mı? Sol un huawei modeli canımı sıkıyor. Bunu alıp padavan kurup takılmak nasıl olur? Open wrt de gelecekmiş sanırım.

xiaomi yi solun verdiğine bağlayıp kalan bütün cihazları xiaomiye bağlamayı düşünüyorum. ne dersiniz?

ya da bu fiyat bandına ne önerirsiniz başka?~30$

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben aldım. Cihaz tam bir fiyat performans. fakat gigabit ethernet seçeneği yok.
  • cagrimir kullanıcısına yanıt
    O benim kafama çok takılıyor. Gerçi nas yok bi' şey yok. Çok eksikliğini hisseder miyim bilemiyorum. Bunu sol un huawei bağlayıp pc ve telefon gibi şeyleri de bunun üzerinden bağlamayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam bende bu cihazdan almayı düşünüyorum TP-Link TD-W8961N ile ne fark var arasında modemleri neyine göre seçmeliyiz ?
  • Alıp asus padavan kuran oldu mu?
    bunu netmaster modeme bağladığımda ışık yeşil değil turuncu oluyor 100mbps hızımı en fazla 25 olarak görüyor

netmasterdan çıkan kabloyu laptopa bağlıyorum ışık yeşil oluyor 100 görüyorum xiaomi ye aynı kabloyu bağlıyorum ışık turuncu oluyor 25 görüyor.

cihazda gigaport olmamasından mı kaynaklanıyor

birde kablosuz dan kablosuza repeater olarak kullanmak istediğimde 5ghz yi görmüyor 2.4 ghz yi görüyor sadece

siz nasıl kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofahero

bunu netmaster modeme bağladığımda ışık yeşil değil turuncu oluyor 100mbps hızımı en fazla 25 olarak görüyor

netmasterdan çıkan kabloyu laptopa bağlıyorum ışık yeşil oluyor 100 görüyorum xiaomi ye aynı kabloyu bağlıyorum ışık turuncu oluyor 25 görüyor.

cihazda gigaport olmamasından mı kaynaklanıyor

birde kablosuz dan kablosuza repeater olarak kullanmak istediğimde 5ghz yi görmüyor 2.4 ghz yi görüyor sadece

siz nasıl kullanıyorsunuz

Ben huawei modem den ethernetle alıp wireless olarak dağıtıyorum. 30 mt ethernet kablosu ile 100 mbit interneti 65 mbitlerde alıyorum. Belki qos açıktır ondan yapıyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fallofahero kullanıcısına yanıt
    Hocam 5ghz modunda repeater yapabildiniz mi bende aynı problemi yaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en güzeli etherneti mavi porta tak, wired repeater modunda ayarla.
    wifi ayarlarında 2.4ghz için 40mhz ayarını seç, 5 ghz için 48. kanal ve 80mhz ayarını seç.
    bende huawei 658cv2 var, bu şekilde modeme gelen hızın tamamını alabiliyorum 5ghz ac üzerinden. 2.4ghz için yapacak bir şey yok, 2.4 ghz yavaş kalıyor artık.
  • Xiaomi WiFi 3C Router Modem 300Mbps

Bu router ı alsam. Aşağı kattaki modemden internet çekip odalara dağıtabilir miyim acaba? Çeker mi? Arada duvar var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.