Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: epivep

Arada olan bir durumdan bahsetmek istiyorum. Cihaz bir program açmaya çalıştığında, program yanıt vermeyince kendini resetliyor. Normal midir bu durum?

Normal bir durum değil.

Güç girişi zayıf kalıyor olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

İade zamanımız geçti ama distribütör garantisi var. Sistemi sıfırladım ama yine kapanma devam ediyor

Bu cihazlar oldukça hassas ve komplike.

Teker teker hepsine kalite kontrol yapamazlar.

Cihaz arızalı olabilir.

Distribütör garantisi de olsa kullanmaya bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Beyler android 9 san sonra yeni bir guncelleme geldi mi ?

And. 10 henüz gelmedi. O kadar çabuk ta gelmez.

Akış cihazlarında ya da telefonlarda Xiaomi üstüste günceleme veriyor fakat bu konuda biraz sabıkalı.

Güncelemelerinde sorunlar yaşanabiliyor.

Bunları düzeltmek için yama çıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Bilgilendirme için teşekkürler. Gönderdiğiniz linkte ürün kalmamış, sanırım bahsettiğiniz combo aşağıdaki ürün

https://www.teknosa.com/logitech-mk330-kablosuz-combo-tr-klavye-mouse-set-920003988-p-125200285

Ancak fiyatı çok yüksek, Stick ile neredeyse aynı. Bu şekilde 450 TL'ye 4K Mi Box S almak daha akıllıca değil mi?

Alıntıları Göster

Combo, Logitech te kombin fare, klavye takımı olarak kullanılmış.

BT mouse da kombinasyon, işlev olarak kullanılmış.

mk330 sadece dongle takılarak 2.4 Ghz de çalışıyor. BT yok. Stick e uymaz.

Linkini verdiğim mouse modeli için başka satıcılara bakın.

O fiyat iyi idi.

MiBox S almak ta mantıklı. 1 USB portu yeterli gelmeyip USB çoklayıcı alınırsa;

maliyet yükselir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 26 Kasım 2020; 0:54:8 >

• 1-Geliştirici ayarlarından kullanıcı ayrıldığında etkinliği bitiri acın
    2- Ayarlardan bütün HDmi cec ayarlarını acın
    3- Cihaz ayarlarından görüntü ayarlarını 720 pixele çekin ve 50 Hertz yapın
    Bu ayarları yapınca cihaz resmen uçtu abartmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

İkisini de kullandım. Stick i hala kullanıyorum. Mi box s nin tek farkı 4k yi da desteklemesi ve usb girişi olması. Onun dışında aynı arayüz, aynı uygulamalar. Pek bir şey kaçırmadınız mi box almadığınız için.

Sorunuz için sadece 4k videoları 4k olarak açıyor çevirme olayı yok yani. 480p video yine 480p. Ki 50 mbps hızım olmasına rağmen stremio da 4k videoları açtığım zaman donuyordu mi box. Belki uygulamadan kaynaklıdır bilemem. İndirip izlemek daha mantıklı geliyor bana. Telefona filmi indirip Bubbleupnp uygulamasıyla cast edip tv den izliyorum.usb yi kullanmadım bile.

Alıntıları Göster

hocam çok teşekkürler sticki iade edip mi box mi alsam diye çok düşündüm ama bahsettiğiniz gibiyse gerek yok internet hızım 35 mbps sanirim 4 K yayınlarda yeterli olmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazon Primelılara Özel - 262 TL
    Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Bedava fiyat. Kutu 4K falan modelini bence almaya hiç gerek yok.
  • Bir babayigit yazabilir mi acaba blutv uygulamasini playstoreden indirip kurup kullanabilir miyiz nasıldır ben blutv kullanicisiyim Netflix vs isim yok evde Arçelik LCD TV var 109 ekran onda akşamları baksam yeterli bilen var mı ?

Ona göre amazondan alacağım hiç bir YouTube videsounda göremedim blutv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 26 Kasım 2020; 13:51:53 >
  • İyide blu tv uygulaması cihazın playstoresinde zaten var indir cihaza kullan :) yoksa soruyu ben mi yanlış anladım
  • quote:

İyide blu tv uygulaması cihazın playstoresinde zaten var indir cihaza kullan :) yoksa soruyu ben mi yanlış anladım

Hocam ben yorumları okudum YouTube da yok bazı uygulamar APK ile kuruluyor bazısı yok elin ile atıp kurucaksin vs diyorlardı bende zannettim ki gömülü gelen uygulamalar dışında böyle yükleniyor ondan sorma gereği duydum yüklenebiliyor sa sıkıntı yok hocam sipariş geçtim

• Cihaz üzerinde playstore var yalnız normal cep telefonlarında olan playstoredeki tüm uygulamalar yok , örneğin Google drive yok apk olarak kurabilirsin ama blutv var
  • quote:

Cihaz üzerinde playstore var yalnız normal cep telefonlarında olan playstoredeki tüm uygulamalar yok , örneğin Google drive yok apk olarak kurabilirsin ama blutv var

Sağolun hocam.cok teşekkür ederim

• Rica ederim
  • Windofrain W kullanıcısına yanıt

4K için 25 mbps yeterli oluyor.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Yeterli ama hocam 4K da maalesef cihaz sapıtıyor bende :)
  • Arkadaşlar ben Turkcell kullanıyorum şimdi cihazın storesindeki Turkcell tv yi kursam ücretli mi ? Faturaya ek ücret falan geliyor mu ?
  • Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

Cihaz bu şekilde kaldı. Kumanda işliyor fakat herhangi bir şeye basamıyorum. Fişini çıkar tak yapınca aynı menüye dönüyor. Resetlemek için yapabileceğim herhangi bir şey var mı?

• Worqua kullanıcısına yanıt

Kumandadaki açma kapama tuşuna uzunca basılı tutun.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Hocam soruyu soran ben değilim ama öyle yapınca bende sadece yeniden başlat yazısı çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.