Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim stick kendinden kapanmaya devam ediyor sistemi sıfırlamak istedim onu bile yapamıyorum yapmadan tekrar kapanıyor 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim evde uydu girişi yok. Tv yi internetten izleyim diyorum. Türk kanallarının olduğu akıcı bir uygulama varmı acaba önerebileceğiniz. ?

Vodafone tv yi denedim ama kanal geçişleri inanılmaz yavaş.

• S0N3R S kullanıcısına yanıt
    Blu tv de ücretsiz giriş yapın tüm kanallar var
  • hocam teşekkürler şu bilgi ilaç gibi geldi. Uydu mu baglatsam diyordum. Hiç gerek kalmadı.

• S0N3R S kullanıcısına yanıt

Topikte şuan için çok fazla mesaj yok.

Geriye dönüp okusanız işinize yarayacak çok bilgi var.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146247378

• quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

Arkadaşlar benim stick kendinden kapanmaya devam ediyor sistemi sıfırlamak istedim onu bile yapamıyorum yapmadan tekrar kapanıyor 😁

Kumandadaki açma kapama tuşuna uzunca basılı tutulunca cihaz fabrika ayarlarına döner.

Sorun çözülmez ise cihaz arızalı da olabilir.

Nereden alınmıştı. NET üzerinden yapılan satışlarda herşekilde iade hakkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: eray_07_91

hocam çözüm olmadı 50 hz olarak denedim yine olmadı

belirttiğiniz gibi hakem heyetine başvurucam

Alıntıları Göster

Siz de kumandadaki güç tuşuna uzun süre basılı tutup fabrika ayarlarına dönüp tekrar kurulum yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Mi Box S kullanıyorum, usb hub'a takılı Bluetooth alıcı/verici aracılığıyla Bluetooth mouse kullanıyorum.

Mi Stick'de ise sanırım Bluetooth alıcı/verici adaptör bağlayacak USB arayüzü yok.

Bağlayan varsa nasıl yapmış?

Kumandanın ya da mouse un dongle sız olması bağlantının BT olarak yapılması gerekiyor.

Sanırım bu topikte idi önceki mesajlarda paylaşıldı.

Kombo, hem 2.4 Ghz den wıfı hem de 5.0 a kadar BT ile bağlantı kurulabiliyor.

WIFI ile BT çipseti aynı olduğu için zaman zaman sinyal çakışması ya da

wifi çipi aşırı yüklenildiğinde görüntülerde takılma yaşanabilir.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/bluetooth-mouse-kablosuz-combo-turkuaz-mf-product-0073_pdp_585504195

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Kumandanın ya da mouse un dongle sız olması bağlantının BT olarak yapılması gerekiyor.

Sanırım bu topikte idi önceki mesajlarda paylaşıldı.

Kombo, hem 2.4 Ghz den wıfı hem de 5.0 a kadar BT ile bağlantı kurulabiliyor.

WIFI ile BT çipseti aynı olduğu için zaman zaman sinyal çakışması ya da

wifi çipi aşırı yüklenildiğinde görüntülerde takılma yaşanabilir.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/bluetooth-mouse-kablosuz-combo-turkuaz-mf-product-0073_pdp_585504195

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için teşekkürler. Gönderdiğiniz linkte ürün kalmamış, sanırım bahsettiğiniz combo aşağıdaki ürün

https://www.teknosa.com/logitech-mk330-kablosuz-combo-tr-klavye-mouse-set-920003988-p-125200285

Ancak fiyatı çok yüksek, Stick ile neredeyse aynı. Bu şekilde 450 TL'ye 4K Mi Box S almak daha akıllıca değil mi?

• Arada olan bir durumdan bahsetmek istiyorum. Cihaz bir program açmaya çalıştığında, program yanıt vermeyince kendini resetliyor. Normal midir bu durum?

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt

İade zamanımız geçti ama distribütör garantisi var. Sistemi sıfırladım ama yine kapanma devam ediyor

• Beyler android 9 san sonra yeni bir guncelleme geldi mi ?
  • beyler S.A bu cihaza S SPORT - D SMART TV vs kurabiliyor muyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

beyler S.A bu cihaza S SPORT - D SMART TV vs kurabiliyor muyuz ?

A. S. Tabi ki. Kendi Marketinde mevcut. İkisini de kurarsınız. Ayrıca vodafone tv, blu tv, puhu, turkcell tv vs de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 25 Kasım 2020; 22:9:55 >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada 4te4 indirimine gircekti almayı düşünüyodum 279 sattıkları ürünü indirimle 360tan 269a düşürdüler vazgeçtim almaktan hocam.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Turkcell tv de ücretsiz sınırsız yerel kanalları izleyebiiyormuyuz
  • Merhaba iyi aksamlar herkese mi stick takılma donma problemini adaptörle kullanarak cozmus bulunmaktayım 🙂 benim merak ettiğim bir şey var mi stick 1080p ile mi box s 4K arasında ne gibi farklılıklar vardır özellikle 2 cihazı birden kullanan arkadaşlardan yorumlarını alırsam çok iyi olur örneğin 4K olayı watched stremio vb programlardan açılan görüntüleri netliyormu yani 4 K ya mi çeviriyor yoksa sadece 4K videoları açmak icin kullanilan bir özellikmidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Turkcell tv de ücretsiz sınırsız yerel kanalları izleyebiiyormuyuz

Bildiğim kadarıyla hayır hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Windofrain

Merhaba iyi aksamlar herkese mi stick takılma donma problemini adaptörle kullanarak cozmus bulunmaktayım 🙂 benim merak ettiğim bir şey var mi stick 1080p ile mi box s 4K arasında ne gibi farklılıklar vardır özellikle 2 cihazı birden kullanan arkadaşlardan yorumlarını alırsam çok iyi olur örneğin 4K olayı watched stremio vb programlardan açılan görüntüleri netliyormu yani 4 K ya mi çeviriyor yoksa sadece 4K videoları açmak icin kullanilan bir özellikmidir ?

İkisini de kullandım. Stick i hala kullanıyorum. Mi box s nin tek farkı 4k yi da desteklemesi ve usb girişi olması. Onun dışında aynı arayüz, aynı uygulamalar. Pek bir şey kaçırmadınız mi box almadığınız için.

Sorunuz için sadece 4k videoları 4k olarak açıyor çevirme olayı yok yani. 480p video yine 480p. Ki 50 mbps hızım olmasına rağmen stremio da 4k videoları açtığım zaman donuyordu mi box. Belki uygulamadan kaynaklıdır bilemem. İndirip izlemek daha mantıklı geliyor bana. Telefona filmi indirip Bubbleupnp uygulamasıyla cast edip tv den izliyorum.usb yi kullanmadım bile.

• MiBox S te hub ile ethernet bağlantısı gerçekleştirilebiliyor.

3.5 mm. den toslink ile SPDIF dijital ses alınabiliyor.

Performans olarak MiStick in MiBox S e yaklaşması şaşırtıcı.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.