Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Yeterli ama hocam 4K da maalesef cihaz sapıtıyor bende :)

FHD Stick zaten 1080p ye kadar destekliyor.

Fakat Youtube taki 4K, 8K videoları oynatır.

• SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epivep -- 2 Aralık 2020; 12:40:34 >
  • epivep E kullanıcısına yanıt

PM  

• 262 lira nasıl fiyat, daha düşer mi acaba bu fiyata alınır mı?

• Merhabalar benim bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim. Mi stick aldım geçen hafta internetim 50mb hiçbir sıkıntı yok. Ancak spotify açtığım zaman 3-4 şarkı sonrasında programı kapatıyor. Aynı şekilde netflixten film açtığım zamansa pixelleşmeler ve takılmalar oluyor. Hiç bu sorunu yaşayanız oldu mu aranızda?

Teşekkürler, saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack!

262 lira nasıl fiyat, daha düşer mi acaba bu fiyata alınır mı?

Düşse düşse 10 tl daha düşer. Beklemeye değmez. İyi fiyat. Alın bence

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Benim yukarlarda yazdığım 3 madde var bir uygula bakalım birsey değişecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Merhabalar benim bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim. Mi stick aldım geçen hafta internetim 50mb hiçbir sıkıntı yok. Ancak spotify açtığım zaman 3-4 şarkı sonrasında programı kapatıyor. Aynı şekilde netflixten film açtığım zamansa pixelleşmeler ve takılmalar oluyor. Hiç bu sorunu yaşayanız oldu mu aranızda?

Teşekkürler, saygılar.

Ayarlardan ekranı 1080p 50 hz çektiniz mi? Bir de adaptör ile kullanın. Mümkünse 5 ghz den bağlayın nete. Söz konusu uygulamaların verilerini silip tekrar giriş yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Ayarlardan ekranı 1080p 50 hz çektiniz mi? Bir de adaptör ile kullanın. Mümkünse 5 ghz den bağlayın nete. Söz konusu uygulamaların verilerini silip tekrar giriş yapın.

Alıntıları Göster

720p 50hz çektim hocam. Adaptör ile kullanın dediğiniz içinden çıkan adaptör değil mi, onu fişe taktım mi'yi de televizyona hdmi girişinden bağladım.

5 ghz görmüyor, yandaki komşunun 5ghz'si gözüküyor benimki gözükmüyor. Ancak telefondan 5ghz görebiliyorum. Tam olarak anlayamadım.

Hard reset de yaptım.

Televizyon 46ue7000d samsung. Smart hub girişli olduğu için uyumsuzdur diye düşündüm ama fikir üretemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Benim yukarlarda yazdığım 3 madde var bir uygula bakalım birsey değişecek mi

Yaptım hocam, televizyon hızlandı ama takılmalar ve atmalar devam ediyor :/

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Bu kapatmayı hangi menüden yapariz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

720p 50hz çektim hocam. Adaptör ile kullanın dediğiniz içinden çıkan adaptör değil mi, onu fişe taktım mi'yi de televizyona hdmi girişinden bağladım.

5 ghz görmüyor, yandaki komşunun 5ghz'si gözüküyor benimki gözükmüyor. Ancak telefondan 5ghz görebiliyorum. Tam olarak anlayamadım.

Hard reset de yaptım.

Televizyon 46ue7000d samsung. Smart hub girişli olduğu için uyumsuzdur diye düşündüm ama fikir üretemedim.

Alıntıları Göster

Modem üzerinden 5 ghz kanalını değiştirin. Birinde görmezse diğerinde görecektir. Bütün mi serisi böyle. Her kanalı görmüyor.

• Ben Mi Stick aldım da uygulama marketindeki uygulamalar haricinde yapabileceğimiz neler var
  • emrah44 kullanıcısına yanıt
    Yüklemek istediğiniz programların apklarını indirip send files to tv programı ile mi sticke gönderip yükleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=0qlQxAKKGuI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalex1907 -- 27 Kasım 2020; 18:13:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalex1907

Yüklemek istediğiniz programların apklarını indirip send files to tv programı ile mi sticke gönderip yükleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=0qlQxAKKGuI&feature=youtu.be
    Eyvallah. Bir program arşivi var mı bildiğiniz
  • emrah44 kullanıcısına yanıt
    Film/Dizi için Seyirtürk ve Stremio
    Maç izleme programı İnattvpro, Watched
  • kemalex1907 kullanıcısına yanıt
    Watched çalışmıyor diye biliyorum paralı olmuş
  • https://www.youtube.com/watch?v=Luhrcygsrzk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalex1907 -- 2 Aralık 2020; 8:59:50 >
  • kemalex1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu Metod hala çalışıyor mu ?
  • Evet, çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.