Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: myigitoguz , myigitoguz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.631
Cevap
190
Favori
482.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güvenlik yaması düzeyi temmuz diyor bende hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende de temmuz.

• kemalex1907 kullanıcısına yanıt
    O zaman aynı güncelleme, teşekkürler

• Arkadaşlar bilmeyenler için söyleyeyim az önce keşfedip yükledim gayet düzgün çalışıyor,store dan watched uygulamasını yükleyip URL ekle kısmına huhu.to yazmanız yeterli film ,dizi,maç yayını için başka bir arayışa gerek yok

• Arkadaşlar merhaba. Ben de n11 indirimiyle aldım ancak Türk Telekom modemine (ev interneti) bağlantıda sorun yaşıyorum. Ağı görüyor şifre girip bağlan dediğimde y şifre hatalı diyor ya da "bağlandı, internet yok" diyor. Modem düzgün çalışıyor, evdeki tüm aletler sorunsuz bağlanıyor ama mi stick bağlanmıyor. Telefondan internet açtım ona sorunsuz bağlandı. Hatta güncelleme vardı onu da yaptım. Sonra yine modeme bağlanmayı denedim ama nafile. Çözüm bilen varsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomek

hocam teşekkürler cevap için. kaç kere sıfırladım hep aynı. neyi yanlış yapıyorum anlamadım. donanımsal bir sorun mu var acaba.

Yazılımla ya da ayarlarla ilgili bir sorun.

Romla ilgili olsa diğer cihazlarda da aynı sorun olurdu.

Bir kurulum videosunu hiç kaçırmadan izleyip adım adım uygulayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: potente

Arkadaşlar bilmeyenler için söyleyeyim az önce keşfedip yükledim gayet düzgün çalışıyor,store dan watched uygulamasını yükleyip URL ekle kısmına huhu.to yazmanız yeterli film ,dizi,maç yayını için başka bir arayışa gerek yok

Tarayıcıya WATCHED yazıp sitesine girin.

İndir butonuna basınca PC, android, apps, lınux gibi hangi cihaza yüklemek istiyorsanız

seçip yükleyin.

bundle kısmına şifreyi yazın ve devam tuşuna basın.

8nm de üretilen telfonunuz varsa ya da donanımı iyi bir pc farkını görün.

Ne yazık ki bu and. tv box lar 28 nm den 12 nm ye yeni yükseldi.

WATCHED, yüklemesi en kolay, arayüzü en basit ve en kullanışlı uygulama.

• erdi43 E kullanıcısına yanıt

Sorun modem ayarlarıyla ilgili gibi gözüküyor.

Stick i alıp başka bir modem de bağlanmayı deneyin.

Sorunun kaynağı bu şekilde bulunur.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır xiaomi Mi TV stick de kullanıyorum sıkıntısız gayet hızlı problem yok.

• İlk çıktığında biraz yavaş çalışıyordu.

Güncellemeden sonra cihaz kendine geldi.

Performans için kalıntı dosyaları temizlemek, virüs, trojen temizliği gibi

ara ara bakım yapmak gerekiyor.

İlk defa kullananlardan kaynaklanan kullanıcı hataları olabilir.

Bunlar hassas elektronik aletler olduğu için sorunlu ürünler de olabiliyor.

Kronik sorun var mı, zaman içersinde belli olur.

kurulumda zaen yapılacak çok birşey yok. googlea bile giriş yapmıyorum sadece internete bağlanıyorum sonra da denemek için fişi çıkarıp takıyorum saat ve tarih sıfırlanıyor. evde aynı modeme bağlı android kutu var onda sorun yok. iki arkadaşım n11 den aldılar onlarda da sorun yok. ben amazondan almıştım iade edip yenisini aldım bakalım onda da sorun olursa sorun bende demektir.

• kemalex1907 kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim bende yüklemiştim önceden.

• Cihaza harici olarak APK atmanın bir yolu var mı arkadaşlar Google Play'de olmayan uygulamalar için

• Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt
    Var tabi olmasa zaten cihazdan zevk alamazsınız, send files to tv adlı programı cebinize ve cihazınıza kurun. Ama bunu kurmadan önce box unuza bir dosya yöneticisi programı kurun telinizden apk lari cihaza yollayın. Yotubeda bir çok video var bu konuda. Özellikle seyirturk, stremio ve WATCHED adlı uygulamari muhakkak kurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Var tabi olmasa zaten cihazdan zevk alamazsınız, send files to tv adlı programı cebinize ve cihazınıza kurun. Ama bunu kurmadan önce box unuza bir dosya yöneticisi programı kurun telinizden apk lari cihaza yollayın. Yotubeda bir çok video var bu konuda. Özellikle seyirturk, stremio ve WATCHED adlı uygulamari muhakkak kurun.

Teşekkürler hocam.

• Az önce İnternette araştırdım bizim stick in antutu puanı 34118 iken , mi Box s in antutu puanı daha düşük 31669. Aferim bizim sticke :)

• smksahin S kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu yaşıyorum. Dediğiniz yöntemle çözebildim. Ama kapatıp açınca yine aynı. Siz cihazı geri mi gönderdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi43

Arkadaşlar merhaba. Ben de n11 indirimiyle aldım ancak Türk Telekom modemine (ev interneti) bağlantıda sorun yaşıyorum. Ağı görüyor şifre girip bağlan dediğimde y şifre hatalı diyor ya da "bağlandı, internet yok" diyor. Modem düzgün çalışıyor, evdeki tüm aletler sorunsuz bağlanıyor ama mi stick bağlanmıyor. Telefondan internet açtım ona sorunsuz bağlandı. Hatta güncelleme vardı onu da yaptım. Sonra yine modeme bağlanmayı denedim ama nafile. Çözüm bilen varsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Aynı şey başıma geldi. Çalışıyordu sıkıntısız. Netflixi kapadım prime açtım. Bağlantı hatası verdi. Bir daha da bağlanmadı. Çalışıyordu 10saniye önce. Bende factory reset attım. Şu an sıkıntı yok. Ama wi-fi aldığımdan beri biraz sıkıntılı. Bir bağlanıyor ni bağlanmıyor filan...

• quote:

Orijinalden alıntı: potente

Arkadaşlar bilmeyenler için söyleyeyim az önce keşfedip yükledim gayet düzgün çalışıyor,store dan watched uygulamasını yükleyip URL ekle kısmına huhu.to yazmanız yeterli film ,dizi,maç yayını için başka bir arayışa gerek yok

Abi çok teşekkür ederim. Bu efsane oldu. Hiç duymamıştım.

Hocam bu konun ilk yorumlarına bakıyorum da ;yok 1gb Ram yetersiz yok işlemcisi şöyle yok bu böyle. Cihazı 2 haftadır kullanıyorum netflix olsun stremio olsun seyirturk olsun watched olsun tivimate olsun iptv olsun hepsini wifi üzerinden üstelik 2.4ghz modem kullanarak ortalama 30mb Hızda takintisiz donmasız kullanıyorum. Cihazda 4k desteği yok tabi (ki bana göre Türkiye şartlarında bu İnternet şartlarında gereksiz) hani derler ya yağ gibi akıyor. Merak ettim antutu test sonuçlarınada baktım xiaomi Mi box s den daha iyi sonuç almış. Yanlış anlamayın siz şimdiye kadar tarafsız yorumlar yaptınız ama benim kullanım deneyimlerin böyle.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.