Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam şimdilik fişi çek yatmadan bakıcam çaresine

• darksaal1903 kullanıcısına yanıt
    Stick ayarlarından hdmi cec tiklerini kaldırın düzelir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • carpenic kullanıcısına yanıt

Sağolasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

Kaldırdım, inşallah olmuştur. Elektrik gittiğinde teşekkür etmek için dönücem.

Güldürdünüz beni :) Teşekkür o kadar önemli değilde elektrik kesilmesini beklemeye gerek yokki. Ana elektriği kesin tekrar takın. Tv nizin açılmadığını göreceksiniz

• Döndüm :) Valla ne kadar teşekkür etsem az, yaptığın iyiliği baba oğluna yapmaz. Ben bu sorunla cihazı aldığım 3 yıldan beri uğraşıyordum, yaşadığım yerde elektrikler sık sık kesildiğinden (genelde gece) her seferinde uyanıp bunu kapatmak durumunda kalıyordum. Uyanamadığım ya da evde olmadığım zamanlarda ise tv sürekli açık kalıyordu. 3 yılda fazladan bayağı elektrik parası ödemiş de olduk :)

Rica ederim. Yani kardeşim kusura bakmada o kadar yıldır kullanıyorsun insanın cec ayarlarından haberi olmaz mı :)

• ben de akşam eve gidip hangi ayardı gidip bakıp yazacaktım ama arkadaş sağolsun daha önce yazmış ve haklı da yav insan bu kadar süre bir çare aramaz mı :D

Üçengeçlik de, mallık de, ne dersen de, ben bunu hak ettim :(

Estağfurullah olur öyle şeyler :))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Haklısın ne diyeyim.

Bu arada onu yaptım başka yer bozuldu :(

Benim Mi Stick kumandası bozulduğu için televizyonun kumandası ile Netflix vs Youtube arası dolaşıyordum, cec tıkını kaldırınca kumanda çalışmamaya başladı. (cec tıkını uyuma vakti kaldırayım o zaman)

Bağlantısı mı koptu acaba yeniden bağlasan.

Hocam ''Bilal'e anlatır gibi'' anlatırsan, neyin bağlantısı koptu mu? Ben daha 3 yılda burnunun önündeki cec ayarını görmemiş biriyim.

Kumandayı bluetoothla bağlıyorsun ya onun kopmuş olabilir. Emin misin stickin kendi kumandasının bozulduğuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenic -- 1 Kasım 2023; 11:15:38 >

Mause almadan önce kumanda çok fazla yıprandı sağ sol tuşları çalışmıyor, aşağı yukarı tuşlarında sorun yok.

Televizyon kumandası işimi görüyordu, malum mi stick kumandası 300 TL'den başlıyor.

Cec ayarlarında 3 tane tık olması lazım. Onlardan birini şimdi tam hatırlamıyorum aktif edersen kumanda çalışmaya başlar. Denemen lazım

Hocam hepsini denedim olmadı :( Yine de her şey için sağolasın, yeni kumanda alana kadar idare edeceğiz artık.

• Elimde birden fazla cihaz olduğu için Chromecast 4k Google tv cihazımı 1500 liraya satıyorum. Hasarsız dır hiç bir sorunu yok. Sadece kumandanın alt yön tuşu ender de olsa bazen takılıyor ama sorun teşkil etmiyor. Pazarlık payı yoktur. İsteyen özelden iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 12 Kasım 2023; 15:47:1 >
  • bu cihazı aldığıma lanet olsun sanırım iade edicem. cihaz 15 20 dk da bir restart oluyor. wifi kafasına göre bir çalışıyor bir çalışmıyor. sadece tivibu kullanacaktım. 4 5 gün kullandım sonra yükleme ekranında takılıyor artık. ne cenabet bir cihazmış bu.

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.