Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.625
Cevap
190
Favori
481.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnternet bağlatımda hiçbir sorun yok Turknet 100 mbps kullanıyorum.

Bağlantı sorunu da yaşamıyorum lakim İnat Tv den kalite çamur gibi kaliteyi 1080 e manuel alınca takılmalar buffer sorunu yaşıyorum çözümünü bilen var mı.

adguard dns denedim

google dns denedim

Cloudflare dns denedim sorun düzelmiyor.

Hard reset de attım değişen birşey olmadı.

• atekinsoy kullanıcısına yanıt

Denedim hocam hepsini denedim olmuyor. En son ethernet bağladım cihaza kurtuldum tüm sorunlardan.

• Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Hocam ben o sorunu çözdüm maalesef bu dandik cihazda o sorun kronik geçici çözümü ise karasal anten gibi cihazı hareket ettirerek sinyali yakalamak ve sinyalin bulunduğu yerde bir şekilde cihazı sabitlemek.
  • 3 yılı geçti herhalde alalı. Hiçbir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. Lg Smart 42LM640S TV'me güç de usb den olacak şekilde bağlı başından beri ne ısınma, ne kapanma hiçbir şey yaşamadım.

Valla almadan önce burayı okusaydım kesin almazdım. Ama maşallah hiçbir sıkıntı yok 3 yıldır.

Bir tek yt işi uğraştırdı beni kaç kez. Reklam falan eziyet cidden. Şimdi de yt premium yükledim vanced üzerinden ama o da sistem uygulamaları içinde görünüyor. Her seferinde oradan açmak zorunda kalıyorum. Bir de ekran yataya dönüyor bazen onu nasıl engellerim bilmiyorum.
  • dekonline kullanıcısına yanıt
    Ekran dönmemesi için setoriantation apk kurun. Programların ana ekranda görünmesi içinde side load launcher kurun. Yani 3 yıldır kullanıyor iseniz bunları bilmeniz lazım :) Bunlar ana programlardir
  • Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt
    Yok valla bilmiyordum :). Genel de amerikan mantığı "çalışıyorsa dokunma" şeklinde hareket ettiğimden dolayı çok fazla araştırma yapmadım başından beri açıkçası.

İkisine de bakacağım teşekkürler.

Bir de mause için zank remote kullanıyorum acaba o işin de daha pratik bir yolu var mı merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekonline -- 27 Mayıs 2023; 10:7:20 >
  • Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt
    setoriantation APK nedir hocam
  • movistar73 kullanıcısına yanıt
    Ekranın yatay dönmesini engelliyor
    Hocam sanirim cihazda kurulu pek uygulama yok bu nedenle sikinti yasamiyorsun.

Yatay goruntu sorunu icin set oriantation cözum olacaktir. Youtube icinde smarttubeNext ile reklamsiz sekilde izleyebilirsin.
  • Reklamsız YouTube premium için 6 aylık 25 TL ye satan biri vardı ondan alabilirsin @dekonline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi movistar73 -- 27 Mayıs 2023; 12:37:59 >

Smarttube next kullanın reklam engellemeli youtube istemcisi.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Mağazada var mı yoksa apk olarak mı yüklemek lazım? Tarayıcıdan apk yüklemek de ayrı sıkıntı. Abuk subuk bir sürü şey çıkıyor, virüs mü nedir belli değil. Var mı bu konuda sağlam güvendiğiniz bir site?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Mağazada var mı yoksa apk olarak mı yüklemek lazım? Tarayıcıdan apk yüklemek de ayrı sıkıntı. Abuk subuk bir sürü şey çıkıyor, virüs mü nedir belli değil. Var mı bu konuda sağlam güvendiğiniz bir site?

Youtube reklamını göstermeyen bir uygulama sizce google play storeda olabilir mi?

Android telefondan send files to tv ile apk dosyasını tv sticke yollayabilirsiniz.

Yada bu videodaki yöntemde olur.

Teknoratyoutube
    Yeni videolar için ; https://bit.ly/3mw18zX Mi Box S , Mi Stick , Android cihazlara dosya aktarımını sizlere dört farklı şeklide anlatmaya çalışacam. İyi Seyirler.... https://s7.dosya.tc/server17/ewhusu/Chrome.apk.html Sosyal medyadan bizleri takip edin ; Telegram ►https://t.me/joinchat/qjDddKtAjp4zNjA8 instagram ► https://www.instagram.com/teknorattt
    https://www.youtube.com/watch?v=9cIJasQAybk
    Send files to tv uygulaması kullanarak, aşağıda linkten apk indirip yükleyin hocam

https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext/releases/tag/17.95s
  • Arkadaşlar çok önerildiği için mi sticks aldım ilk olarak dosya yöneticisi kurulacakmış önereceğiniz varmı acaba
  • Mexxwelll kullanıcısına yanıt
    ben fx kullanıyorum
  • Baldbani kullanıcısına yanıt
    Bende onu indiriyim ozaman inat tv nasıl kuruluyor bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz
  • Mexxwelll kullanıcısına yanıt

Mi stick uzun zamandır kullanıyorum. FX dosya yöneticisini m nin play storunn yükleyin. Daha sonra kurun ve pc dosya transferine bölümüne girin. Oradan açık yapın. Size bir IP adresi üretecek. Örn; 192.168.1.100:1200

Telefonunzdan inat vb. apk dosyalarını indirin. Daha sonra telefon tarayıcısına bu adresi yazın. Artık Mi nin içine gireceksiniz. Sonra telefonda ki apk ları buradan upload file diyerek mi ye atabilirsiniz.

Ayrıca youtube için telefonumdan ve mi den rewanced kullanıyorum. Micro g ile beraber kurdum.

Youtube da video izleme ekranından geri tuşu ile çıkınca dönme sornu yaşıyordum. Bunu çözmek içinde set orientation isimli programı kurdum.

Sinetech adında bir youtube kanalı var. Buradaki arkadaş güzel güzel incelemeler yapıyor. Onuda izleyebilirsiniz.

Saygılar.

• hsynk H kullanıcısına yanıt
    Emeğinize sağlık güzel bir anlatım olmuş
  • Tarayıcıda film izleme beklentiniz yoksa alabilirsiniz. Tarayıcı performansı hiç tatmin edici değil. Mi Box S de var bende, tarayıcı performansı gayet iyi. Tabii YouTube, Netflix, stremio gibi uygulamalarda sorunsuz çalışıyor. Fakat şu anki fiyatını göz önüne alırsak asla önermem.
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.