Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam aynı sorun bendede var şuan. renkli toplar gelmeden reset atıyor. Siz sorunu çözebildiniz mi ?

• dekonline kullanıcısına yanıt

smarttube deneyin hocam 2 hafta olmus yazalı belki cozmussunuzdur ama yazayim dedim

• Sağolun evet şimdilik onu deniyorum gayet iyi. Teşekkürler
  • Merhaba,

mi stick 4 k aldım bugün. Samsung d7000 tv de kullanacağım. İlk kurulum sonrası tabii platformunda bir kaç diziye baktığımda full hd görüntüleri çok tatmin etmedi. Normal yayındaki kadar kaliteli değil. (5 g bağlantı) TV veya cihazda bir ayar mı yapmam lazım ? Ya da tv hdmı girişlerinde (1 e taktım) farklı girişi mi kullanmam gerekiyor. Tecrübeli arkadaşlar yönlendirirse sevinirim.

Teşekkürler.

• Evde hem bu var hem de Amazon fire stick 2 farklı TV de. Xiaomiyi çıkarıp duvara atasım geliyor Amazondan sonra bunu kullanınca. Aşırı yavaş tepkileri basıyorsun algılaması 1 saniyeden uzun öbürü anında, kendi kendine restart yapıyor, Netflix i tam açıyorum kapatıyor app sayfasına dönüyor. Tavsiyem uzak durun. Satıp öbür TV ye de ya Amazon ya Chromecast alıcam delirtiyor beni.
  • Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

Bu ana ekranı nasıl eski haline getirebiliriz?
  • beyler selam bu aleti aldığım 3 seneden beri turkcell tv+ açılmıyor "işleminizi gerçekleştiremedik" diyor tv+ benim adıma değil ortak kullanım. Cepte web de açıyor ama zalım mi stick te cep telefonu şifreyi giriyorum olmuyor çaresi var mı? taa 2020 versiyon u kurdum yine olmadı

• ümit2018 kullanıcısına yanıt
    Aynı cihazdan bende var sorun yok. Sizdeki sorun üyelik işlemlerinden olabilir mi? Veya sınırlı cihaz olayıda olabilir. Belli sayıda cihazdan sonra kullanılamıyor. Diğer ortaklar abartmış olabilir cihaz olayını
  • carpenic kullanıcısına yanıt
    Bende bunun yanitini ariyorum. Hic begenmedim.
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Bir çözümü yok gereksiz bir şey resmen
    Herkesin çok isteyip merak ettiği orijinal Google arayüzü işte bu :)
    Sistem uygulamalarina gidip "Android tv ana sayfasi" uygulamasindaki güncellemelerin yuklemesini kaldir'a tikladim ve eski versiyona döndum.

Googleplayden otomatik guncellemeleri de kapattim.
  • Bu aptal cihaz , saat tarihi yine güncellemiyor her açılışta, şu ufacık sorunu bile çözemedi xiaomi
  • aurosonic kullanıcısına yanıt
    Hocam güç girişli dongle alabilirsiniz ( hem mi sticki ethernet ile bağayabilirsiniz.). Fash belleği doğrudan bağlarsınız.

Başka yöntem Modem üzerinden dosya şeklinde paylaşabilirsiniz. FX gibi dosya yöneticileri üzerinden USB ye erişim sağlarsınız.

Ya da bilgisyara web server kurarsınız ( IIS veya Apache ) oradan paylaşıp MX player ya da VNC gibi oynatıcılar üzerinden web adresini ( 192.168.1.20 gibi ) girerek izeyebilirsiniz.
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Ohh be dostum çok sağol
  • Merhaba Youtube üzerinden sorunsuz video izleyebiliyorum ama F1TV üzerinden videolarda aşırı donuyor, codec çözemiyor heralde anlamadım çok sinirim bozuldu bu duruma. bir de iPhone üzerinden AirPlay yapma imkanı var mı bu alete?
  • Selam arkadaşlar,

Dün cihazı aldım sorunsuz çalışıyor fakat güç kablosunu televizyonun usb girişine takınca sesler gelmiyor, normal prize geçince sesler geliyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu hiç?

• Lamphire kullanıcısına yanıt
    Eğer 1. Nesil 1080 pixel aldıysanız zaman geçmeden iade edin. 2.nesil 4k alın. Sorunuzun cevabı ise sizin tv nin usb girişinin gücü yetmiyor.
  • Allah rızası için bilen birisi yardım etsin, yoksa bu cihaz bana kafayı yedirtecek.

Her elektrik gidip geldiğinde cihaz televizyonu açıyor, uykumu bölüm her gece televizyon kapatıyorum, yok mudur bunun bir çaresi?

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.