Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yapacağız arızaları gideren bi yer var mı acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • miravoğlan M kullanıcısına yanıt

hiç bilmiyorum üstad

• Merhaba, philips smart tv için bu ürünü almayı düşünüyorum. Konuya çok yabancıyım kullanım acısından zorlanma olur mu (annem için alacağım)

• Merhaba arkadaşlar,

Mi stick'i projeksiyon cihazına bağlayıp IPTV izlemek istiyoruz. Cihazın içine IPTV yazılımını yükledikten sonra kanal değiştirmelerini stick'in kumandasından zahmetsizce yapılabiliyor mu?

• Arkadaşlar bayağadır kullanmıyordum açtım bir sıkıntı var. Her yerde tüm tuşlar çalışırken sadece ana ekranda kumandayla veya programla alt satırlara geçemiyorum. Mouse programıyla geçebiliyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam. Son güncellemeden sonra YouTube'da gezinirken veya video izlerken birden bire ana ekrana atıyor. YT ana ekran değil ama, ilk açılınca çıkan ana ekran. Ne yapmak lazım? Fabrika ayarına dönsem düzelir mi?

• merhaba, ürünü yeni aldım. güncellemeyi özellikle henüz yapmadım. şimdilik oldukça memnunum, bir sıkıntı yok.

Normal yollardan chrome yüklenemiyor sanırım, youtube da atk dosyası yardımı ile chrome yüklenebildiğine dair bazı kullanıcıların çektiği videolar var. Böyle bir durumda root atılmış mı oluyor, bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaneyck -- 19 Mayıs 2021; 18:52:41 >
  • Merhaba,
    Bu ürünle kullanabilecek bluetooth air mouse özelliği olan bir kumanda tavsiyesi varmıdır? ( Telefona program yüklenerek kumanda olarak kullanma haricinde)

• murathanouz M kullanıcısına yanıt

everest kb-261BT

xiaomi stick te kullanıyorum ama

xiaomi stick in power güç düğmesi kendi kumandasından başka hiç bir cihaz çalıştırmıyor. Onun dışında hem bluetooth hem de 2.4ghz bağlantılarda ve türkçe karakterlerde sorun çıkartmıyor, air mouse mükemmel değil ama çalışıyor, alışılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Arkadaşlar bayağadır kullanmıyordum açtım bir sıkıntı var. Her yerde tüm tuşlar çalışırken sadece ana ekranda kumandayla veya programla alt satırlara geçemiyorum. Mouse programıyla geçebiliyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

Bu sorunu yaşayan yok mu arkadaşlar sadece ana ekranda sağ sol yapıyor. Geri kalan her yerde aşağı yukarı da yapıyor.

• Sentez* kullanıcısına yanıt

bu mouse toggle button mapper gibi programlar bazen sıkıntı yaratıyor yeniden başlatıyorum ben de düzeliyor. yeniden başlattınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

bu mouse toggle button mapper gibi programlar bazen sıkıntı yaratıyor yeniden başlatıyorum ben de düzeliyor. yeniden başlattınız mı?

Fişini çekip taktım düzelmedi hocam ama benzer program var evet.

erişilebilirlikten o programları pasif yapmayı denedin mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

erişilebilirlikten o programları pasif yapmayı denedin mi hocam

Android Remote programının erişilebilirliğini kapatınca düzeldi hocam çok teşekkür ederim cihazı kıracaktım 😅

rica ederim hocam 👍🏿

• Arkadaşlar merhaba cihaz çıkalı uzun bir süre oldu muhtemelen tam net bir çözümü bulan vardır. Cihazı malesef usbde kullanmam gerekiyor ve saat sıfırlama sorunu yaşıyorum devamlı ve cihaz aşırı kullanışsız bu haliyle. Denediğim yöntemler konum aç kapa, modem frekans ayarı değiştirme, modem arayüze dns girme. Başka bir çözüm yolu bilen ya da çözebilen var mı acaba?

• Merhaba. Xiaomi mi box ile ilgili sorum var, onun konusuna da yazdım buraya da yazıyorum sonuçta kardeş cihazlar. Cihazı yeni aldım, sorunsuz kullanıyorum ancak kumandadan kapatınca tekrar kumandadan açamıyorum. Elektrik fişini çekip takmam gerekiyor öyle açılıyor ve kumanda normal çalışıyor. Ayarlardan mı bir şey yapmam gerekiyor acaba? Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ka_za

Arkadaşlar merhaba cihaz çıkalı uzun bir süre oldu muhtemelen tam net bir çözümü bulan vardır. Cihazı malesef usbde kullanmam gerekiyor ve saat sıfırlama sorunu yaşıyorum devamlı ve cihaz aşırı kullanışsız bu haliyle. Denediğim yöntemler konum aç kapa, modem frekans ayarı değiştirme, modem arayüze dns girme. Başka bir çözüm yolu bilen ya da çözebilen var mı acaba?

İnternette ki bütün çözümleri denedim olmadı hocam.Modem seçiyor.Mesela zte mobil modem de statik ip verdim sorun çözülmüştü ama kullandığım huawei modem de hiçbir yöntem çözüm olmadı.

• nitelik37 N kullanıcısına yanıt
    Cec ayarı açık mı,ayrıca cihazı kumandadan kapatmayın..TV ye geçişlerde menü tuşunu kullanın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın kurulum ayarlarıyla oynamadım. Fabrika ayarları kapalı geliyorsa öyledir. Eve geçince bakayım. Peki kumandadan kapatmamak sorun olmuyor mu? Yani cihaz izlemesem de sürekli açık olacak? Kendisi kapanıyor mu belli bir süre sonra? Sağ olun cevap için

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.