M

Teğmen
28 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar Arkadaşlar ,

Biliyorum kızacaksınız araştırmadın mı diye ama detaylı araştırma yapmadan hayatımın hatasını yaparak 2014 model 45.000 km de Jetta satın aldım. 48.400 km de Fethiye'de dağ başında kaldım. Mekatronik bozulmuş arac fethiye VW başaran servise çekildi.

VW başaran beni aradı garanti felan geçerli değil mekatronik üniteyi bozmuşsunuz 11.000 TL ödemeniz gerekli dedi. Ben nasıl garanti felan olmaz yaptıramam dedim son kez konuşayım genel müdürle ama son fiyat bu dediler. Sonra Doğuşu aradım doğuş fiyat 6750 TL dedi. Çok sıkışık durumda olduğumdan mecburen kabul edip aracımı yaptırdım.

VW Başaran Fethiye servis müdürü Zeynel Doğan ile görüştüm diyorumki bir sürü arkadaşım var iyi niyet garantisi adı altında yaptırdılar aynı arızayı. Bana iyi niyet garantisi diye bir şey yok ürünün garantisi 2 yıldır diyor gözümün içine baka baka yalan söylüyor. Bırakın Türkiye'yi tüm dünyada forumlarda var good will warranty diye binlerce kişi şanzuman arızasını ücretsiz yaptırıyor. Türkiye de good will bence VW Türkiye için Good F*ck..

Doğuş otomotivden bölge sorumlusu Ahmet diye bir adamla görüştüm diyorumki 2014 model , 48.400 km de aracım mekatronik ünitesini nasıl bozdum , aldığım cevap beyefendi eskitmişsiniz oldu. Bundan sonra eskitmemek için ne yapmalıyım dedim ortamda sessizlik oldu :)

Arkadaşlar uzun lafın kısası VW Dünya'da bir çok yerde şanzuman arızasının garantisini 10 yıla çıkarıyor milyonlarca aracı geri çağırıp değiştiriyor Türkiye'de ise mafya gibi bir servis ile muhatabız ne yaptıkları belli değil. Bu konuda tartışmaya gerekte yok aşağıda size VW firmasının DSG şanzumanla ilgili kendi yaptığı duyurular var change.org da paylaştım ingilizceniz varsa bakarsınız körü körüne bir firmayı savunmanın anlamı yok. VW kendi hatasını kabul ediyor benim gariban türk vatandaşı ölümüne savunuyor hata yok diyor :)

VW alacaklara duyuru ; VW Türkiye Doğuş otomotivin teknik yorumuna göre 48.400 km de aracınızın şanzumanını eskitebilirsiniz. Bozulunca da ne kadar geçirebilirlerse o kadar geçirirler. Aşağıdaki link change org da başlattığım kampanya imza atarsanız sevinirim. Başaran otomotivin ve VW Türkiye'nin rezilliğini Dünya'ya duyuracağım.
https://www.change.org/p/volkswagen-vw-just-stay-true-to-your-name-people-s-car/exp/cl_/bandit-starter_cl_share_content_tr-tr/v1/53800296?utm_content=bandit-starter_cl_share_content_tr-tr%3Av1&recruited_by_id=86c5be10-6aed-0130-d101-3c764e04873b&recruiter=53800296&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition&utm_term=Search%3ESAP%3ETR%3EBrand%3EProper%3EBMM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 228
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 259
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 536 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.