Şimdi Ara

Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
41
Favori
164.988
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PTT etebligat varsa orada evraklar oluyor PTT adresinize tebliğ ediyor mahkeme evrağını basit usul ise duruşma olmaz savunma verirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1080pHD 1 kullanıcısına yanıt

Yanıtınız için teşekkürler. Şu an oluşturdum PTT E tebligat ancak herhangi bir şey gözükmüyor. THH kararıyla migrostan fritözü alabilir miyim?

• Benim elektronik imzam olduğu için uyap üstünden doğrudan gönderebiliyorum.

Elektronik imzan yoksa gidip mahkemesine vermen gerekiyor.

Eğer mahkenin olduğu yerde değilsen herhangi bir adliyeden de gönderebilirsin.

Bunların bir çıktısını alıp üstüne de bir dilekçe yazacaksın.

Tüketici Lehine verilen mahkeme kararlarını sunuyorum demen yeterli.

• Sunmedia kullanıcısına yanıt

Merhaba, UYAP platformunda cevap dilekçesini seçerek mi yolluyorsunuz? Bir de mobil operatörlerden alınan mobil imza hizmetiyle belge yollayabilir miyiz?

• Karar tarihinden bu güne 2 ay geçti ama hala tebligat gelmedi. PTT E tebligata da üye oldum orda da bir şey gözükmüyor. Ne kadar sürede gelmesi gerekiyor tebligatın

• kingming1900 K kullanıcısına yanıt

05.08.2022'de şikayet kaydını oluşturdum. 08.08.2022'de "savunma istendi". 15 günde gelmesi gereken savunma "17.01.2023"de geldi şeklinde güncellendi. 17.01.2023'te de karara bağlandı. O günden bugüne kadar da kararın yayınlanmasını bekliyorum. Defalarca aradım. Karar verilmiş ama "imza bekliyor" deniyor. Ben bu kadar yavaş çalışan, aldığı maaşın 1 kuruşunu dahi haketmeyen bir kurum görmedim. Pazartesi günü tekrar arayıp, karar sonucunu soracağım. Eğer yine söylemezlerse, Cimer'e şikayet kaydı oluşturmayı düşünüyorum. Gerçi kimi kime şikayet edeceksem... al birini vur ötekine. likayatsiz, cahil ordusu hepsi.

• son durum nedir? xiaomi air fry ler teslim ediliyor mu?

• kingming1900 K kullanıcısına yanıt
    e devletten davalarım kısmından görebilirsin

• Noo Pasaran N kullanıcısına yanıt

Karar formu sonunda yüklendi. Başvurumu reddetmişler. Tüketici Mahkemesine taşımalı mıyım?

• Noo Pasaran N kullanıcısına yanıt
    Hangi il ilçe thh

• 1080pHD 1 kullanıcısına yanıt

İzmir / Buca

• ŞahinBaşaran Ş kullanıcısına yanıt
    Benim siparişte iptal olmuştu ama herhangi bir başvuruda bulunmamıştım, şu an bu işlere girişsem sorun olur mu?

• rerea kullanıcısına yanıt
    Alabilen yok henüz thh seni hakli bulsa bile migros karşı dava açıyor, hiç bulaşma yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Almışlar ya hocam yukarı bakarsan en az 4 5 kişi

• Dostlar, tüketici hakemden lehime karar çıktı. Migros dava açmış bana, mahkemeliğiz şuan. Sonuçlanınca buraya yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞahinBaşaran Ş kullanıcısına yanıt

Selamlar, ürünü nasıl teslim aldınız? Bende Hakem heyetinin tarafıma olumlu kararı sonrası Migros tarafından açılan mahkemeyi kazandım.

Ürünü almak içn ne yapmalıyım.

• emak86 E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun ben mahkeme kararını ekleyip mail atmıştım isterseniz sizde böyle yapabilirsiniz veya direkt migros'u arayıp konu hakkında destek kaydı açtırabilirsiniz böyle yapanlar da vardı.

• Bugün bizim dava da sonuçlandı, THH kararının iptaline karar versinler.

• hkgn H kullanıcısına yanıt
    güzel bir savunma hazırla hocam ben kazandım darısı başına

• bende davayı kazandım arkadaşlar ürünü başka bir siteden yüksek fiyata almıştım aradaki fiyat farkının iadesine karar verdi mahkeme Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !!

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.