Şimdi Ara

Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !! (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
41
Favori
164.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kaybettim sanırım.mahkemeler bağımsız karar veriyor emsal sunmama rağmen kabul etmediler acaba ne kadarlik bir geri ödemesi oluyor bilgisi olan varsa yazabilir mi ne kadar ödediğini mahkemeye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emirahn14766 E kullanıcısına yanıt

kararda yazıyor olmalı masraflar.

• Gerekceli karar henüz çıkmadı sadece karar çıktı

• emirahn14766 E kullanıcısına yanıt

tahminim 600-700 tl gibi bir rakam çıkar. ancak mahkeme yargılama maskafı ve vekalet ücretini davacı üzerinde de bırakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunmedia -- 22 Ocak 2023; 22:53:33 >
  • Selam Arkadaşlar,

İzmir karşıyaka hakem heyeti kararı red verdi.

Aynı savunmayı abim başka bir şehirde Tüketici hakem heyetine yaptı ve tüketici hakem heyeti kabul etti. Ardından migros dava açtı ve abim çok iyi bir savunma ile bulunduğu şehirde mahkemenin kararı ile davayı kazandı. Migrostan ürünü 799tl ye teslim aldı.

Şimdi ortada tüketici lehine emsal bir mahkeme kararı var, buna rağmen farklı şehirlerdeki hakem heyetleri ürüstlük ilkesi üzerinden tüketicilere olumsuz karar veriyorlar.

Ben tüketici mahkemesine gitmeyi düşünüyorum. bu mahkemenin bizim lehine verdiği emsal kararı kullanarak .

Ama avukat vs tutmayla uğraşamam,

** Direk itiraz için Tüketici mahkemesine başvuran veya nasıl başvurulacağını bilen , elinde dilekçe örneği olan varsa iletebilirse çok sevinirim.

Aynı durumda olan arkadaşlar içinde bir şekilde benzer itiraz edebiliriz hakkımız olan bu ürünleri teslim alabiliriz.

• Migrosa kararla gidip mi fritöz alınıyor nasıl oluyor?

• Tüketici Mahkemesine normal dava açman gerekiyor. Migros un açtığı dava dilekçesini örnek alarak savunmanı yazabilirsin.

Lehe kararı paylaşırmısın, biz de sunalım lehe karar çoğalsın.

• Aynen ilgili ilçedeki tüketici hakem heyetine dava açılacak bunu biliyorum.

Hazırda dava dilekçe örneği veya daha öne tecrübesi olan varsa diye bir yoklayım dedim.

Karar elime gelecek gönderirim.

• elinde tüketici lehine mahkeme kararı olan var mı acaba? bugün cevap dilekçemin son günü.

• Arkadaşlar ürünü aldım Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !! Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ürününüz hayırlısı olsun.

Lehe karar paylaşırmısınız. Biz de sunalım.

• Aradaşlar,

Tüketici hakem heyetinden aleyhimizde red kararı gelen arkadaşlar. Bulunduğumuz il ve ilçelerdeki Tüketici mahkemelerine giderek itirazda bulunalım.

Eline lehte migrosla davası olan mahkeme kararı ulaşmış arkadaşlar bize ulaştırabilrise kararları,

kararlarımızı emsal göstererek itirazımızı daha güçlü yapabiliriz.

Yarın sabah bana emsal karar pdf olarak gelecek, isteyen olursa paylaşırım, bir havuz yapalım (burada paylaşamayız arkadaşlar herkesin kişisel bilgisi adresi vs var mahkeme kararlarının içlerinde o yüzden buna dikkat ederek kendi aramızda bir havuz oluşturabiliriz)

• Sunmedia kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, Migros Dava Yardımcı Klasör - Google Drive bu klasörün içinde benimde emsal kararım olmak üzere bir çok emsal karar var umarım işinize yarar.

• Emsal kararları paylaşalım lütfen

• Teşekürler dostum. Burada kimse paylaşmıyordu kararı bu iyi oldu. Benim ki henüz yargılama aşamasında (Ankara Tüketici) sonuçlanınca kararı paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunmedia -- 25 Ocak 2023; 10:23:31 >
  • Last Parody kullanıcısına yanıt

Merhaba sizde bu dosyada ki emsal kararları sunun.

Dosya linki: Emsal Mahkeme Kararları - Google Drive

• Çakal bunlar ya. ben bugün ek beyan dilekçesi ile sundum lehe kararları. Paylaşan arkadaş bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.

• Sunmedia kullanıcısına yanıt

Dava devam ederken mi sunuyorsunuz? Benim de Dava devam ediyor sunabilir miyim evetse nereden nasıl sunabilirsiniz?

• Dava olduğunu nasıl anlıyoruz ve mahkemeye gitmemiz gerekiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.