Şimdi Ara

Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !! (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
41
Favori
164.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros ile önce mail sonra telefon üzerinden iletişime geçtim, gerekçeli kararı avukatlarından alacaklarına benden talep ettiler. Şimdi ise hiç bir şekilde geri dönüş alamıyorum, migros yerinde olsam böyle vasat avukatlık bürosuyla değil çalışmak, basit bir dilekçe bile yazdırmazdım, iş bilmez aymazlar..

Cumaya kadar avukatım aracılığıyla icra takibi başlatacağım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Parody -- 3 Mayıs 2023; 3:27:6 >
  • Last Parody kullanıcısına yanıt

Nereye mail attınız? Benden hiç böyle bir şey istemediler. Mail attım, beni aradılar. Sonra ben onları aradım. 1 hafta sonra ürünümü almaya gittim.

• iletisim@migros.com.tr adresine mail attım, benden de numara istediler onu da gönderdim. Konuyu anlattım, ardından kararı mail üzerinden istediler onu da gönderdim ama bu konuşmanın üzerine bir aydır kimse aramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Parody -- 3 Mayıs 2023; 11:34:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Oraya atmayacaksınız hocam, oranın konuyla alakası bile yok.

mail adresi: _eticaretdestek@migrosonline.com

Bu adrese THH ve mahkeme kararlarını eke koyup ürünü istediğinizi yazacaksınız. Telefon numaranızı da yazın. Ardından sizi birim arayacak, hangi Migros'a istediğinizi soracak. En yakındaki Migros'u söyleyebilirsiniz. (Sanal pos cihazı olan bir Migros seçin, bunu sorun) Ürün gelince de sizi arayacaklar.

Ekleme: Size iki hafta önce aynı cevabı yazmışım zaten. Neden yapmadınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cato16 -- 3 Mayıs 2023; 11:50:44 >
  • Ben paylaştığınız adrese de mail atmışım eksik söyledim kusura bakmayın, dediğim gibi tüm iletişim yollarını deniyorum lakin dönüş alamıyorum.

Tekrar mail atın, ardından arayın. Sıkıştırın biraz.

• Bende kazandım arkadaşlar.

• heamvivna kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Yukarıda neler yapılacağını yazdım bakabilirsiniz.

• cato16 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Dediğiniz yere mail attım, bakalım ne zaman dönüş yapacaklar.

• Arkadaşlar merhaba bende kocaeli thhne başvurmustum xiaomi airfryerla ilgili sonuç olumlu cıkmıs ve karara itiraz edip karşı dava açmışlar. Bugun ihtarname geldi. 2 haftalık bir sürecden bahsediliyor ne yapmam gerekli birde 1100 tl kadar bir ücret cikmiş bunu ödemek zorundamıyım ? Karşılık vermem gereklimi? Zaten bu ücret ve xiaomi air fryer ücreti normal air fryer a denk geliyor? Bilgisi olan yardımcı olabilirmi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crastag -- 25 Mayıs 2023; 15:43:23 >
  • crastag C kullanıcısına yanıt
    Ücret dava sonuçlanınca çıkar.Size gelen evrakta ücret yazan yerin fotosunu yüklerin birlikte bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !!
    Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crastag -- 25 Mayıs 2023; 15:53:23 >

• cokbaska kullanıcısına yanıt

buyurun hocam yukarıda ekledim.

Bu ücreti migros ödüyor fakat dava sonucunda sizden tamamı veya bir kısmı istenebilir
    Bazı davalarda tüketiciyi koruma amaçlı hiç istenmediğini de oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 25 Mayıs 2023; 15:56:5 >
  • Hocam peki ben şuan cevap vermezsem ne olur gene ücreti ödermiyim?

Savınma verseniz de vermeseniz de dava görülür , dava sonucunda hakim karar verir masrafları size de yıkabilir tüketici lehine hiçbir ücret istemeye de bilir

• Herkese merhabalar. Migrosun, hakem heyetinin lehime vermiş olduğu kararın reddine yönelik tarafıma açmış olduğu davanın dün duruşması yapıldı arkadaşlar. Karar lehime sonuçlandı, Migros'un itirazı talebi reddedildi, tüketici hakem heyetinin lehime vermiş olduğu karar onandı. Gerekçeli kararın yazılması ve tebliği süreci var bu aşamalardan sonra geriye fritözü teslim almak kalıyor. Buradan bilgilendirme yapan tüm forumdaşlara teşekkür ediyorum.

• hkgn H kullanıcısına yanıt
    merhaba hayırlı olsun. davanız kaç ayda sonuçlandı ? ben ocaktan beri bekliyorum, hala dava günü bile yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Malesef süreç biraz yavaş ilerliyor. Şubat/2023 de hakem heyeti karar verdi. Akabinde mart/2023 de migros tarafından dava açıldı. Mayıs sonuna dava günü verildi. Şimdi gerekçeli karar bekliyorum. Sonrasında ürünleri teslim alacağımı umuyorum. Mahkemeye savunma yapacak olan varsa pm atsın mail ile taslak gönderebilirim içeriğini kendinize göre düzenleyerek savunmanıızı yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.