Şimdi Ara

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter 3.399 TL (dip fiyat) | Trendyol (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
7
Favori
10.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Urunu gönderilen oldu mu henüz erken gerci o kadar sipariş için ama ben ilk 00:00 civarı siparisi verip kart seysine iptal edip daha geç aldim o yüzden sira gelmesi surebilir ama erken verenlerin gonderilen oldu mu. Aklima takilan bugün pazartesi olduğu için bugun o firmaya iade gelenleri direk tekrar gondermek için mi bekliyor diye de aklima gelmedi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende işkilleniyorum
    Firmaya mesaj yazım , garanti, kargo durumu vb
    Cevapda yazmadı daha !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brak13 kullanıcısına yanıt

Sikayetvar.com da şikayetleri var. mi pro 2 yi birisi iade etmis iadesi onaylanmamis ama geri de yollamamislar.. Kutusu acilmissa almamak mi lazim nasil bir yol izlemek lazim acaba, her acilan urunde arizali olacak diye birsey yok ama sonucunda bedavaya da almadik 3,400tl ye alindi çöpe atılacak para değil.

Ben cokca alip sattim mi band 4 ten o yüzden bu firmadan da hatırlıyorum aldim. Hangi ürün paketlenmesi buna aitti tam bilmiyorum. Alali bayagi oldu bugun de Gondermedigi için aklıma gelen oluyor gibi, iade gelen ama sifir gibi de satilamayacaknurunleri bu fiyatı birazda olsa uygun aldigi için millet geri gondermez diye dusundugu için biraz daha Sıfır gibi satilamayacaknurunleri gonderebilir.

Hocam ben sordum saticiya sifir urun gonderdiklerini belirtti. Ayrica paketi acilmis lakin kullanilmamis urun kendini belli eder diye dusunuyorum ki bunun uygulamasinda gozukmez mi kac km gidildigi ?

Ayrica ikinci el urun gonderirse iade icin ugrasiriz forumca

• psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Açarken videoya kayıtmı yapsak o zaman

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• psycho1905 kullanıcısına yanıt

Sıfır urun gonderdiklerini demesi normal, bu urunu alip iade edenler oluyor ve iade edilen urunler keyfi de olabiliyor o yüzden imha edilmiyor birine kaptirilana kadar devam ediyor ufak hasarda cizikte olsa, ugrasmayan son kimde patlarsa artık. Kac km olduğu belli oluyor fakat o yere kadar gelmeden zaten gorunumden belli olur asil sorun paketi almak için imzayı attiktan sonra geri dönüşü olmayan yol oluyor sıkıntı orasi. Iade de sorunsuz iade aliniyorsa halledilir de iste iade de sorun cikarsa sorun. Garanti durumu zaten ayri bir sorun. Türkiye de gelende alınan urunde garanti yok gibi birsey, apple ve amazon vs gibi hariç

Soyle yapmak gerek gibi, kutu daha onceden açılmış ise almamak lazım gibi

Ekleme: eger süreç 5 gun gibi cumaya kadar uzarsa şunu dusunuyorum. İstanbul dan gonderiliyordur oradan diger gun aliciya teslim edilir bu yüzden siraya göre değil ilk İstanbul ve yakin civardan gonderseler sonra iade edilse bile ellerime tekrar kisa zamanda gececegi için durumuna göre tekrar geri geleni baskasina, baskasina, baskasina gibi devam ederse süreç uzar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 30 Kasım 2020; 19:27:49 >

• Arkadaslae bence urunu kargoda acip baktiktan sonra almak daha mantikli. Eger kullanilmissa urunu kapayip teslim almak istemiyorum geri yollayin demek gibi.
    https://www.youtube.com/watch?v=1iBFHgFC2RU&feature=youtu.be ceosu buymus. Programlara cikmis bikactane demecleri var. Bilemedim, adam hakkinda yuzlerce olumsuz yorum da var.

Ucuza aldik diye dolandirilmasak bari

Edit: adamin youtube videosu altinda bile sikayet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho1905 -- 30 Kasım 2020; 20:6:35 >
  • Ben şikayet var daki firma ile ilgili şikayetleri okuyunca siparişi iptal ettim. 3400 TL yi sokakta bulmadık ayrıca durduk yere stres sahibi olmak istemedim. Amazon da fiyat uygun düzeye gelirse alırım. Worldcard iade hemen yansıdı.

• Gelen giden yok

• Ben yazdim(Urunu gecen hafta satin aldim halen gonderilmedi, gönderimi için neyi bekleniyor eger iade gelen urunu gonderecekseniz bosuna gondermeyin geldiği gibi teslim almadan iade ederim simdiden soyleyeyim) henüz cevap gelmedi

• Bende yazdım iade değil sıfır dedi neyse takip edelim bir süreci

• Bu kadar bekledikten sonra iptal cikarsa olay cikaririm

• Ellerinde olmayan ürünleri mi satmışlar, firmanın stoklarında olsaydı göndermeye başlardı, anlaşılan delta garantili olup iade ürünler bu firma üzerinden gönderilecek, ya da firma siparişleri gönderemeyip iptal edecek.

• Siparişiniz alindi asamasindaydi simdi siparişiniz hazırlanıyor asamasina gecmis gibi gibi ya da bilmiyorum. Tahmini teslim onceden ne yazıyordu bilmiyorum ama suan 2/15 Aralık yaziyor.

Öyle gibi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne trendyol musteri hizmetlerine nede satici nasa elektronik e ulasamiyorum

• Ben biraz once iptal ettim siparisi. Interkom bilisim garantili dediler, sitesine baktim hicbir link calismiyor, adamlar dolandirici cikti

• srdree S kullanıcısına yanıt

Hocam delta yazmislardi trendyoldan si,e i terkom mu dediler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.