Şimdi Ara

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU ** (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
13
Favori
23.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Henüz gelmedi, yurtdışı olduğundan 1 ayı bulabiliyor, geldiğinde değerlendirme yazacağım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mi pad 5 alarak aranıza katıldım.

Yapı olarak kaliteli bir cihaz. Ama ips panel yıktı beni. Keşke tab s5e alsaydım dedim.

Film falan izlenmez bu alette. Youtube Video izlerken bile içim ekrandan daha iyi kararıyor

• micropod M kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Şikayetiniz tam anlayamadım. Siyahları iyi göstermiyor mu?

Biraz açabilir misiniz konuyu? En alınabilir tablet olarak olarak kafamda şekillenmişti.

Teşekkürler.

• bunun kalemini bir yerlerden satın alıp kullanma imkanı bulan oldu mu?

• Sahibinden uygulaması kurulmuyor Google play de yok?

Dolby Atmos çok iyi. Ses farkını ortaya koyuyor.

Film Dizi izlerken:

Dolby vision, çalışmıyor hem netflix te hemde mx player pro da başka bir yazılım varsa bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 31 Mart 2022; 14:49:34 >
  • Tableti almayı düşünüyorum ama kalemle de kullanmak istiyorum, özellikle soru çözmek için. Samsung s6 lite daha uygun fiyata kalemi de dahil ediyor fakat işlemcisi olsun sunduğu ram olsun hafızası olsun xiaomi fark atıyor. Açıkcası bundan dolayı xiaomi almak istiyorum. Ama kalem aksesuarını bulamadım bir türlü. Türkiyede satışı yok. Aliexpress ten de ücretsiz kargoyla 1000 TL tutuyor fakat gümrük vergisi bana ne kadara patlar acaba? Daha önce hiç yurtdışından ürün satın almadım. Ne kadar gümrük vergisi kesilir acaba kabataslak bir şey söyleyemez misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antique kullanıcısına yanıt

Kalemi aldınız mı

• Kalem geldi arkadaşlar 980 liraya mal oldu, tam 2.5 ayda geldi, hassasiyeti iyi 4 saat kullanımda %35 azaldı şarjı sadece, ipad kalemine göre minimal gecikme var ipad kadar iyi değil ama kötü de değil

• TR içerisinde ya da Avrupa da beklemeden Alabileceğimiz bir site ya da mağaza var mı? Çinden kargoyla uğraşmak istemiyorumda

• sapient1 S kullanıcısına yanıt
    Ben araştırdığımda bulamadım, Türkiye'de yok

• dataman kullanıcısına yanıt

Türkiye de satışını yapan bir mağaza var fakat 2600 den satıyor tek satıcı olması kötü. Yurtdışında 100 € ya satın alınabiliyor

• O satıcı da yurtdışından satıyor, dropshippingci, ben aşağıdaki linkten aldım, orjinal ama geç geldi
    TRY 946.54 23%OFF | Xiaomi Stylus kalem Xiaomi Mi Pad için 5 18 dk tam şarjlı 240Hz çekme yazma ekran görüntüsü 152mm Tablet ekran dokunmatik akıllı kalem
    https://www.aliexpress.com/item/1005003422913133.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60157102092&aff_fcid=a111d594582446cf864939c7adc131f0-1651341934732-05696-_vFTxPd&tt=MG&aff_fsk=_vFTxPd&aff_platform=default&sk=_vFTxPd&aff_trace_key=a111d594582446cf864939c7adc131f0-1651341934732-05696-_vFTxPd&shareId=60157102092&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=b6c2e62f38fd4662b325d21991739c41&afSmartRedirect=y

• Bana da geçen gün MiPad5 alındı ve gayet de memnun kaldım. Bi kere cihaz hiç kasmıyor ve uygulamaları sorunsuz açıyor. Oyun performansı olarak da maalesef yorum yapamicam, çünkü cihaza henüz oyun yüklemedim.

• Merhaba, klavyeli kılıf olarak neyi önerirsiniz?

• Bu tabletin fiyatı,daha ne kadar artıcak acaba?
    Altına yatırır gibi bekletiyorum evde

Çıkış fiyatı 3800 TL

Şuan 8000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 29 Temmuz 2022; 9:28:19 >
  • Bende 3800 aldım. Aynı dönemde ipad pro 7000 TL civarı idi keşke ipad alsaydım diyorum bazen.

• aliexpress sitesinde fiyatlar çok uygun ama garanti imkanı olmayacak tabi.. mesela deneme amacıyla 256+8 olan modeli sepete ekledim vergisiyle 167 dolar tutuyor.. o da kabaca 3 bin lira yapıyor.. TR fiyatı 8500 lira Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU ** 

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **aliexpress.com
    118.0US $ |2022 New Global Version Tablet Android 11.0 Pad 5 Pro 12gb+512gb Snapdragon 845 Tablets Pc 5g Dual Sim Card Or Wifi Hd 4k Mi - Tablets & E-books Case - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005004682020176.html?gatewayAdapt=glo2tur

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.