Şimdi Ara

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU ** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
13
Favori
23.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress'ten sipariş verilebiliyor mu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **

Arkadaşlar, 12+512gb olan model aksesuarlarla birlikte vergi dahil 3900 liraya geliyor. Alınmaz mı?

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt

ali'den her şey alınır ama aynı sitede başka satıcılara da bak.. özellikle satış geçmişi kalabalık olan satıcılar daha güvenilir oluyor..

• Çok teşekkür ederim hocam.

Aslında burada, aliden alıp memnun kalan arkadaşlar varsa direk onların satıcıdan alabilirim. En güzeli olur.

• antique kullanıcısına yanıt

merhaba. bunun mi pad 5 olduğuna emin miyiz?

ben emin olamadım.

• Arkadaşlar yazılım nasıl çok mu kötü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyye -- 22 Eylül 2022; 15:16:20 >
  • MI PAD 5 alamayanlar için alternatif bir tablet geliyor Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU ** 

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **

https://www.donanimhaber.com/redmi-pad-in-tasarimi-ve-ozellikleri-ortaya-cikti--154137

• Tablet harika ama şimdiye dek gördüğüm en kötü launcher deneyimine sahip. Başka launcher kullanırsan gesturelar iptal oluyor.

Bugün android 12 güncellemesi aldı, widgetlar bozuldu, widgetlara basınca force close oluyordu, en son launcher uygulamasının tüm verileri sildim, tüm klasör ve widgetlarım gitti, ancak öyle düzeldi. Wigdetlar boyutlandırılamıyor bug var.

Soldan google assistan sayfası geliyor ve kapatma gibi bir seçenek yok, en kötüsü de tableti telefon arayüz boyutlarına getirmişler, dikey modda 4 kutu genişlik var ama yatay moda geçince genişlik artıyor ve kötü görünen bir boşluk çıkıyor ortaya. Bunlarla ilgili çözümü olan varsa cevaplarınızı bekliyorum.

• Selamlar.
    Acil bilginize ihtiyacım var. Bugün yada yarin tablet alacağım
    Mi pad 5 7920 TL
    Ipad 9.nesil (64gb) 7460 tl. Hangisini almalıyım.
    Kullanacağım bor program yok. Laptop bozuldu evde çocuk ders yapacak video izlenir. (Telefonlarımız Android)

• Arkadaşlar bende mi pad 5 almayı düşünüyorum ama Netflixte 1080p izlenme durumu var mı yoksa 480p olarak mı izleniyor. Hazırda kullanan arkadarşlar yazarsa sevinirim. 8.000 Tl para verip Netflix'i 480p izlemek saçmalık zira.

• Arkadaşlar Aliexpressdeki Mi pad 5 lerden sipariş vermek üzereyken dikkatimi çeken bir detay oldu fiyat uygun fakat tr de satılanlarda snapdragon 860 işlemci diye yazılmış aliexpress de snapdrogon 845 yazıyor neden böyle bir fark var.birde burda satılanlar orjinalmi acaba bilgisi olan veya sipariş edip kullanan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.İyi forumlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR.YILMAZ -- 16 Kasım 2022; 21:53:59 >
  • Xiaomi Pad 5

https://miuies.com/device/nabu-181

◈ Versión 14․0․22․12․8․DEV

◈ MIUI 14 / Android 13

◈ ROM China 🇨🇳

◈ Beta

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Redmi Pad için kılıf bulamadım. Resmi satış yok mu?

• Merhabalar, bu aleti aliexpresten alan var mı ? Orda daha ucuz ama 5g 6g felan dio ilanlarda sadece wifi lisini bulamadım. Gümrükte kepaze olur muyum . Tecrübe eden varsa yardımcı olsun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 2 Ocak 2023; 17:50:57 >
  • nasıl iş arkadaş ya ürün satıyorsun sarf malzemesi yok. Kalem olmadan cihazı adam gibi kullanamıyorum. Not almak istiyorum geçen Basesus kalem aldım sadece metinlerin üstünü çizip kullanabiliyorum başka da bir işe yaramıyor. Aliexpress'ten kalem alayım dedim Türkiye'ye sevkiyat yok yazıyor.

• Redmi Pad için uygulamaları sd karta taşıyamıyorum. Geliştirici seçeneklerinde karta yazmaya zorla var. Bir işe yaramadı.

• Mi pad 5 güncel fiyatı 8.400 TL olmuş. Asgari ücret kadar

• Ben de tablet bakınıyordum da bu fiyat politikası ile Xiaomi hiçbir yere varamaz.

Mi Pad 5: 350 Euro
    Galaxy Tab S7 FE: 650 Euro

Fiyatları neredeyse yarı yarıya. Türkiye'de:

Mi Pad 5: 8400 TL
    Galaxy Tab S7 FE: 7700 TL

Bu nasıl bir fiyat politikasıdır?

• ekşi de netflix disney filmleri HD izlenmiyor yazıyor doğru mudur bu almayı düşünüyorum ama soru işaretleri oluştu bende

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.